Poze cu Spedării

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33163

20111108162700.jpg

Inaintea orei de romana

iti intra zidul in partea dorsala ? ...
 

DeletedUser14000

iti intra zidul in partea dorsala ? ...

Sisule...arunca bre mizeria aia din mana si treci de bea Ice Tea, ca ala ar trebui sa fie lichidul zilnic...sau era doar asa...de reclama?

Tigarea aia...e aprinsa? De ce nu iese fum..a? Tot reclama? offffffffffff (cica fumatorii mor mai repede, ai grija...vreau sa prinzi Bac-ul ) :)

Oricum, imi place freza ta...e trendy, ca sa nu zic super mega benga :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da dc fumezi cu gura intro parte nai dinti in fata?

.....mda nu stiu ce am vrut sa fac:))) apuc eu bacul::rolleyes::cool:
tigara aia e asa frate eu fumez kent 8
nu fumez kkt de dunhill alb vroiam un fum aia e bere cu lamaie:)) tot un ceai
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am si eu bicicleta ca a ta decat a mea are rotile fosforecente si e tota din amestecaturi de verde,,,
 

DeletedUser

da vezi ce dreptate ai doamne de unde ai stiu atot puternicule zeu :O
 

DeletedUser

pace frate nu am chef de tine ...... nici macar nu's fan la asa ceva am primit-o cadou prin aprilie de la un prieten din acela de "bani gata"......e ca noua imi e frica sa merg pe ea nu are sea pace ok
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
de la prienenii tai ce joaca speed in locul tau?:)
sau de la slugile ce le prostesti sa intre cu tine sati bage def ca te ataca toata harta?

pace frate nu am chef de tine
dc te roade adevarul:)
 
Ultima editare:

DeletedUser

maybe dar de aceea se numeste triburile......sa ma ajute priteni imi baga ei deff dar castig runda....
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
maybe dar de aceea se numeste triburile......sa ma ajute priteni imi baga ei deff dar castig runda....
maybe? ce cuvant e ala ca nu`l citeste dexul,
nu stiam ca triburile inseamna sa fi demolat si sa te plangi ca juca bunicata pe cont si tu faceai sarmale,
sa ma ajute priteni imi baga ei deff dar castig runda..
nu stiam ca slugile se numesc prieteni.. apropo nici macar cu ajutorul lor nai faut mare lucru inca am printul cu toate satele tale de 26p
 

DeletedUser

maybe? ce cuvant e ala ca nu`l citeste dexul,
nu stiam ca triburile inseamna sa fi demolat si sa te plangi ca juca bunicata pe cont si tu faceai sarmale,
nu stiam ca slugile se numesc prieteni.. apropo nici macar cu ajutorul lor nai faut mare lucru inca am printul cu toate satele tale de 26p

am ami spus si o mai spun a jucat andrey eu aveam antrenamente la handball.....daca eram eu pe cont poate era altceva si p.s nu's la 26pct....
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
am ami spus si o mai spun a jucat andrey eu aveam antrenamente la handball.....daca eram eu pe cont poate era altceva si p.s nu's la 26pct....

nu sunt obligat sati descifrez tie toate hieroglifele,
la cap nu ai avut antrenamente?:)
ti`ar prinde bine cateva
corect erai la 37p
 

DeletedUser

nu sunt obligat sati descifrez tie toate hieroglifele,
la cap nu ai avut antrenamente?:)
ti`ar prinde bine cateva
corect erai la 37p
bine ma varule daca tu insisti sa revin pe speed cu argumente din acestea voi juca in weekned doar de dorinta sa te duc pe tine la 26pct....
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
bine ma varule daca tu insisti sa revin pe speed cu argumente din acestea voi juca in weekned doar de dorinta sa te duc pe tine la 26pct....

eu nu mai joc speed doar o data pe luna ,nu ai cu cine juca aici, se joaca numa murdar si barbaristii sunt la putere, cand ma plictisesc mai intru, dar am vrut sa`ti aduc aminte ce jucator ai fost si esti in continuare,
voi juca in weekned doar de dorinta sa te duc pe tine la 26pct
si vei demonstra ca ce? ca te milogesti de toata lumea pe pe harta tu si amicii tai sa ma atace ca voi nu sunteti in stare? cand imi trimiteau jucatorii mesajele trimise de tine si prietenii tai in care scria hai sal atacam pe varu sa scapam de el ma bufnit rasul,
esti un jucator jalnic si imi cer scuze pentru restul jucatorilor care se simt jicniti spunanduti tie "jucator"
daca taceai din gura serios ca nu aveam de gand sa mai zic nimic dar cand vad cum te umfli in pene si te dai mare rotund nu ma pot abtine sa nu spun lucrurilor pe fata
 

DeletedUser20120

sisule..asa e la moda acum?..sa faci poze cu tigara in gura ca sa fii si tu mai "smecher" dupa parerea ta?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus