PR. vS. WK

  • Autor subiect DeletedUser15142
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Exact la ce ma asteptam de la Illidan ... respectele mele .

Nu ai ce face Lumea 14 o sa fie plina de copii de sub 17 ani ( vine vacanta ) dar presimt ca asta o sa fie ce-a mai inactiva lume.
 

DeletedUser

=))) strugurii sunt acri? =))) poate nu stii in ce context se foloseste expresia.. dar crede-ma ca nu-mi doresc sa fiu in locul vostru :)))

De ce ma deranjeaza? Pentru ca am pierdut timpul citind 3 pagini de mistouri crezand ca scrie ceva interesant, legat de L14. Si pentru ca moderatorii nu stiu cum sa intervina mai repede "Offtopic!!!" cand discutiile din alte topicuri deviaza spre strategii de dezvoltare, tehnici de lupta sau alte informatii din care toti au ceva de invatat, dar se fac ca ploua cand e vorba de circul vostru..


asa-i! is cam prost. stii ce ma deranjeaza pe mine? STIIND ca aici nu scrie nimic interesant persisti in a citi. oare de ce?
nici eu nu doresc sa fii in locul nostru... ai fi EXACT ca nuca in perete.
 

DeletedUser

Exact la ce ma asteptam de la Illidan ... respectele mele .

Nu ai ce face Lumea 14 o sa fie plina de copii de sub 17 ani ( vine vacanta ) dar presimt ca asta o sa fie ce-a mai inactiva lume.

sunt si unii copii care sunt sub 17 ani si au multa experienta:cool:
 

DeletedUser

la fel as putea sa spun si eu: roackeri,bleah :)
Agree...

In seara asta o sa organizez alaturi de tribul meu un atac organizat asupra lui Romeo Fantastik , sper ca toate atacurile sa ajunga la ora 00:00:01 , scris astfel acest mesaj vreau sa zic ca sunt "ON-TOPIC" !
 

DeletedUser

Ilidan prietene,cine te pune sa citesti 4 pagini?daca nu te intereseaza topicul ,nu il mai accesa ,cel putin asa fac eu.

Va rog frumos,nu va intereseaza => nu accesati.Cocalari,normali,copii,bebelusi,suntem jucatori.Voi daca aveti 30 de ani nu inseamna ca sunteti mai ceva ca toporu in jocul asta,nu scrie nicaieri ca trebuie sa am peste 18 sa joc triburile,asa putem spune si noi -astia care avem sub 18-ca voi la 30 de ani stati in fata calculatorului ,in loc sa va duceti la munca,sa ajutati societatea ca deasta s-a ajuns la criza. ->frecatori de menta,producatori de mentosane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

=))) strugurii sunt acri? =))) poate nu stii in ce context se foloseste expresia.. dar crede-ma ca nu-mi doresc sa fiu in locul vostru :)))

De ce ma deranjeaza? Pentru ca am pierdut timpul citind 3 pagini de mistouri crezand ca scrie ceva interesant, legat de L14. Si pentru ca moderatorii nu stiu cum sa intervina mai repede "Offtopic!!!" cand discutiile din alte topicuri deviaza spre strategii de dezvoltare, tehnici de lupta sau alte informatii din care toti au ceva de invatat, dar se fac ca ploua cand e vorba de circul vostru..

Domnule Illidan Stormrage zis si maimuta urlatoare din Oagadougou,aici sunt prea multe persoane prezente.Ideea mea este sa va gasiti un hobby,poate chiar o nevasta sau sa va abonati la clubul "Fara encefal"

PS: Domnsioara Gabytza17,am vazut ca sunteti si blonda.Reiau cele enuntate mai sus.


Din moment ce acest razboi nu exista pe harta,sugeram calduros moderatoriilor sa isi etaleze scrisul verzui : Topic Closed.

LE:Orice mesaj care este un raspuns la acest post va fii ignorat.Pentru intrebari adresati-va medicului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ba ... v-am zis sa nu mai postati pe extern !

Si vezi ca nu e noob a zis acel lucru intr-un mod ironic. Asa ca bagati-va mintile in cap si sa nu mai postati !

Hai gata cu caterinca ca v-ati distrat destul . La munca !:mad:

ROG MODERATOARE SA STEARGA TOATE TEMELE LEGATE DE TRIBUL PR.


Multumesc anticipat !
 

DeletedUser8715

Voi indepliniti ambele sarcini. Sa faci pe prostu' e usor, deci nu va chinuiti prea mult pentru aceste post-uri.

O zi placuta va urez.
 

DeletedUser1198

Domnule Illidan Stormrage zis si maimuta urlatoare din Oagadougou,aici sunt prea multe persoane prezente.Ideea mea este sa va gasiti un hobby,poate chiar o nevasta sau sa va abonati la clubul "Fara encefal"

PS: Domnsioara Gabytza17,am vazut ca sunteti si blonda.Reiau cele enuntate mai sus.

:)))) ce-ar mai fi de adaugat.. nici daca stau o saptamana nu iti gasesc o caracterizare mai buna decat cea pe care tocmai ti-ai facut-o.

PS: Poate ideea tribului si a numelor voastre s-a vrut un pamflet, cu scopul de a ironiza pe cei care au ca idoli pe Romeo Fantastik si Gutza, dar prin comportament si limbaj nu faceti decat sa va bagati in aceasi oala cu ei :rolleyes:

Cu un singur lucru sunt de acord din ce ai zis.. Topic Closed
 

DeletedUser8343

Avand in vedere ca un intemeietor a confirmat ca NU EXISTA NICIUN FEL DE RAZBOI iar acest topic este pur si simplu spam, jigniri si doar vorbe goale...va fi inchis si persoanele care au inclacat regulile sanctionate!

2.10. Repostarea unui subiect ce a fost deja inchis nu este permisa. Se poate solicita redeschiderea lui printr-un mesaj privat argumentat adresat moderatorului care l-a inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus