Premii !

  • Autor subiect DeletedUser31550
  • Data de început

DeletedUser31550

Propun ca Primii 3 Jucatori din top sa primeasca lunar premii care contin puncte premium...Asa mai multi jucatori si-ar da silinta sa ajunga printre primii 3...Cum ar fi: Daca Jucatorii resectivi au ramas pe locurile 1-3 o luna sau mai putin sa primeasca 200-300 puncte premium,depinde si de locul pe kre este jucatorul respectiv.Ar face mai amuzant si mai distractiv jocul!Astept injurii sau laude:):eek::cool:
 

DeletedUser

de ce nu top 10? sau top 5 macar?(nu toti cu acealsi premiu), de multe ori primii iau avans si e greu sa ii mai ajungi... eu sunt de acord, dar se pare ca e criza si la inno asa ca nu cred ca vom vedea asa ceva.

buna ideea oricum, PRO!
 

DeletedUser31550

Am zis primii 3 ca sa nu fie exagerat...dar daca sunt de acord adminii pot pune la ceilalti 2 premii mai mici,sa fie macar aprobata de ei ideea:) si apoi om vedea
 

DeletedUser

pro! este o idee foarte buna, pana la urma trebuie sa castigam si noi ceva din jocu asta
 

DeletedUser

Propun ca Primii 3 Jucatori din top sa primeasca lunar premii care contin puncte premium...Asa mai multi jucatori si-ar da silinta sa ajunga printre primii 3...Cum ar fi: Daca Jucatorii resectivi au ramas pe locurile 1-3 o luna sau mai putin sa primeasca 200-300 puncte premium,depinde si de locul pe kre este jucatorul respectiv.Ar face mai amuzant si mai distractiv jocul!Astept injurii sau laude:):eek::cool:

funny , primesti pp si te distrezi :):):) pai hai sa facem schimb de pp cu prietenii si simpla aparitie a raportului ca am primit n pp ne va face sa umblam pe strada cu un ranjet pana la urechi

intentia e ok dar din pacate nu va fi aplicata :( ca doar nu-s fraieri
 

DeletedUser31550

Acum serios,si vreau sa fie atenti si adminii!
Trebuie sa primim si noi ceva ca jucam ne pierdem noptiile si investim bani,asa ganditi-va ca ar fi mai funny!Pana la urma jucam pe timpul nostru si banii nostri!:):cool:
 

DeletedUser

Acum serios,si vreau sa fie atenti si adminii!
Trebuie sa primim si noi ceva ca jucam ne pierdem noptiile si investim bani,asa ganditi-va ca ar fi mai funny!Pana la urma jucam pe timpul nostru si banii nostri!:):cool:

1. inscrierea este voluntara iar de jucat, jucati de placere. nu va obliga nimeni si nici nu faceti o favoare cuiva ca va distrati, ca de aia sunteti aici. prin urmare, e deplasat sa pretinzi cuiva sa te premieze pentru ca te distrezi. exista destule forme de recunoastere publica a celor merituosi, fara sa fie nevoie de premii in PP (exemplu). pe langa asta, se organizeaza diverse concursuri ai caror castigatori sunt premiati asa cum sugerati, dar nu fac parte integranta din joc. n-aveti decat sa participati si sa castigati.

2. exista diverse ocazii in care se acorda premium gratis, tuturor jucatorilor, fara discriminare.

3. pentru banii pe care ii dati, primiti niste facilitati, pe joc, care va creaza avantaje fata de jucatorii care decid sa nu investeasca. prin urmare, nu pretindeti sa fiti recompensati pentru ceva ce tot dvs. folositi ca sa va distrati.

incercati sa rationati, inainte de a posta, ca sa nu scrieti doar de dragul de a avea un topic creat de dvs.
 

DeletedUser11365

poate ma lamuresti si pe mine,cum e posibil sa fi asa arogant/a in postul asta?fiecare cuvintel ti-l pot contrazice,cu argumente si sarcasm,dar nu stau sa-mi bat capul cu toti asa-zisii admini care cred ca au habar despre jocul asta
 

DeletedUser

poate ma lamuresti si pe mine,cum e posibil sa fi asa arogant/a in postul asta?fiecare cuvintel ti-l pot contrazice,cu argumente si sarcasm,dar nu stau sa-mi bat capul cu toti asa-zisii admini care cred ca au habar despre jocul asta

e dreptul tau sa consideri ca am fost aroganta. eu consider ca am fost directa si franca. faptul ca am avut curaj sa spun lucrurilor pe nume nu inseamna ca sunt aroganta (dar, admit ca sunt subiectiva). poti fi cat de sarcastic vrei, poti sa aduci cate argumente vrei, realitatea este cea prezentata de mine, chiar daca nu e ceea ce ai fi dorit sa auzi.

in alta ordine de idei, nu te roaga nimeni sa ma bagi in seama si sa comentezi posturile mele, ma poti ignora linistit. promit sa nu strig dupa mamica. :D:D
 

DeletedUser

pe astia-i avem cu astia defilam . din pacate :( bine ca nu-s platiti ca cine stie ce naiba atitudine aveau daca exista si vreun castig material
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
...incercati sa rationati, inainte de a posta, ca sa nu scrieti doar de dragul de a avea un topic creat de dvs.

Fiecare rationeaza in felul sau, jocul se adreseaza maselor largi si unor categorii de varsta diferite. Cerem si oferim respect tuturor, fara exceptie.

Ideea in sine poate constitui o strategie de marketing la un moment dat, nu este neaparat gresita. Eu sunt contra pentru ca incuraja mult inobilari interne si abuzuri asupra conturilor.
 

DeletedUser31550

Sa fim seriosi,si astazi se fac abuzuri si multe innobilari interne,aceasta idee nu cred ca ar spori asa de mult innob interne...
 
Sus