premonitii pt viitor

DeletedUser1079

@flamer - premonitiile nu pot fi decat despre viitor; e un pleonasm in titlul topicului :p

Ai dreptate doar daca te raportezi la liniaritatea timpului. Nu fiti rigizi si ganditi ca odata strapunsa bariera timpului vom putea percepe timpul asa cum este: amorf. ( Sau mai simplu vezi filmul " Inapoi in viitor" ):cool:
 

DeletedUser2032

MARILE IMPERII AU CAZUT ! Triburile mici devin imperii.... ASA CA NU MAI BAGATI VOI MANA IN FOC CA VE~TI CASTIGA JOCUL ...... Am curajul sa spun ca cineva odata si odata o sa va tradeze.. o sa vedeti voi :p
 

DeletedUser

MARILE IMPERII AU CAZUT ! Triburile mici devin imperii.... ASA CA NU MAI BAGATI VOI MANA IN FOC CA VE~TI CASTIGA JOCUL ...... Am curajul sa spun ca cineva odata si odata o sa va tradeze.. o sa vedeti voi :p

dar la cine te referi:confused: :p
 

DeletedUser

Cand eram mai mica am citit o carte care se numea "Amintiri despre viitor" :D
 

DeletedUser

Lasa ca lista de nume ti-o dau in particular (daca ma lasa vali). In fiecare trib exista cate un spirit malefic de gen feminin care tot incearca. Avantajul nostru a ca aici nu impresioneaza cu nimic rujurile, fardurile, parfumul sau tinuta voastra ca nu stiu cum am fi scos-o la capat :)))
 

DeletedUser

Lasa ca lista de nume ti-o dau in particular (daca ma lasa vali). In fiecare trib exista cate un spirit malefic de gen feminin care tot incearca. Avantajul nostru a ca aici nu impresioneaza cu nimic rujurile, fardurile, parfumul sau tinuta voastra ca nu stiu cum am fi scos-o la capat :)))

Hehe...o fata desteapta nu are nevoie de astea pt a suci mintile barbatilor. ;)

Si acum, on topic...TLD nr 1 pana la final. CA va depasi GD, EGD etc in longevitate, daca nu e GD va fi alt trib dezorganizat care va aproviziona CA cu sate. Si cand nu va mai ramane nici un alt trib...ata ete, ne mancam intre noi pana un trib ajunge la 80%. Si toate astea cu zambetul pe buze :)
 

DeletedUser

Nienna...

sunt inca multi care au uitat ca asta este doar un joc! Si eu m-am numarat printre ei... am avut parte de o aducere aminte cam brusca da acum mi-am amintit :))
 

DeletedUser

Daca n-ar trebui sa mai si lucrez cred ca puteam cuceri lumea 1 cu un singur trib.

Cum nu ma plateste nimeni sa stau online pe triburile ati scapat si CA v-a castiga serverul. :)

Daca apoi urmeaza canibalism... vom vedea, probabil da. Orgoliile va omoara pe voi barbatii;)
 

DeletedUser

CA va castiga prima era a lumii I, apoi multi care au demonstrat ce aveau de demonstrat probabil se vor lasa de joc de plictiseala, iar altii tot de plictiseala nu-si vor mai accepta conditia de anonimi si se vor razvrati, mici rebeliuni impotriva sistemului. Atunci se va vedea daca un imperiu poate rezista. Ce mai aberez si eu :))
 

DeletedUser

CA va castiga prima era a lumii I, apoi multi care au demonstrat ce aveau de demonstrat probabil se vor lasa de joc de plictiseala, iar altii tot de plictiseala nu-si vor mai accepta conditia de anonimi si se vor razvrati, mici rebeliuni impotriva sistemului. Atunci se va vedea daca un imperiu poate rezista. Ce mai aberez si eu :))

prima era a lumii I :) :) :)

ai idee cand o sa se termine "prima era a lumii I" ?
sa'ti dau o idee sunt cam 65000 de sate,asta inseamna ca aprox 2000 de jucatori sa cucereasca cam 60000 de sate....ai idee cat o sa dureze acest lucru?
e mai probabil ca 80% din actualii jucatori sa renunte la acest joc din plictiseala decat din cauza ca sa terminat "prima era a lumii I" .;)
duhh
 

DeletedUser

Ca triburi , TLD va ramane nr 1 pt. ca un jucator ajuns la un anumit nr. de puncte ii place o provocare si pleaca in TLD sa se intreaca cu altii mai buni ca el :)

Cat despre celelalte triburi ...suprematia va depinde de k-ul in care e !
De ex in k 64 domina CD si DIABLO , in k 33 friends , si tot asa !
Jucatorii izolati vor disparea si se va creea un conglomerat din aceelasi trib !

Fla a devenit IL , T*A desfiintat , ares/alger desfiintat, scitii , mkeys disparut .. FL dizolvat , GD si EGD pierd sate intruna ...
Se creeaza academi peste academii ...
 

DeletedUser

sunt inca multi care au uitat ca asta este doar un joc! Si eu m-am numarat printre ei... am avut parte de o aducere aminte cam brusca da acum mi-am amintit :))

Poate ai dori sa detaliezi, nu am inteles foarte bine de ce imi este adresat acest mesaj... :) (daca e off-topic, trimite-mi un mesaj privat)
 

DeletedUser2250

:p :p aveti dreptate ca sunt K uri in care domina si triburi mai mici,dar ginditiva la cite triburi mici sunt,si sunt citeva care au si jucatori ceva mai dezvoltati in ele,daca sar unii,chiar ar putea produce o revolutie pe aceasta lume,dar din pacate asa ceva cred ca e imposibil deoarece conducatorii triburilor acestea mici nu gindesc la nivelul ca care ar trebui sa gindeasca,si se multumesc cu ce au realizat pina acum,cu niste triburi de maxim 50 de membrii cu care cred ca pot trai in pace,dar nu e asa,ei nu se gindesc ca daca sar pune 2,3 jucatori ff dezvoltati iar putea distruge rind pe rind
 
Sus