Presetari - trupe

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39627

Stiu ca e posibil ca aceasta propunere sa fie existenta deja. Daca este, scuzele mele. Sper ca propunerea sa nu-mi fie luata in batere de joc (la misto), ci sa fie luata in serios, ca de la om la om.
As propune ca in loc sa stai de fiecare data sa scrii: 10000 lancieri, 239 luptatori cu toporul ... si asa, sa poti salva acele "cifre" ca un preset. Un exemplu:
Jucatorul vrea ca formatie de atac de baza 100 luptatori cu toporul si 10 arcasi (inca odata spun-doar un exemplu). Le introduce ca de obicei si undeva acolo ar trebui sa existe un buton: Salveaza "formatia" ca preset. Acesta va apasa si apoi va ataca. A doua zi, va vrea sa ataca din nou. Iar, tot undeva acolo va avea un buton de genul Foloseste preset. Acesta va da click pe presetul dorit (Numai unul in exemplul nostru), iar trupele vor fi introduse automat. Metoda asta ne scuteste de cateva clickuri, si cei de la Inno vor mai avea ceva de "sechestrat" cu contul premium. Bine inteles, daca vor face preseturile accesibile doar la utilizatorii CP, as sugera ca cei cu CP sa aiba spatii de preseturi nelimitate, iar cei simpli sa aiba 2, 3 spatii. Dar nu vad de ce ar mai trebui sa include CP-ul si in propunerea asta. Mentionez ca userul INCA VA PUTEA sa decida daca ataca sau sprijina, aceasta decizie nefiind inclusa in presetari.

Va rog nu jigniti. Pro sau Contra, 2,3 argumente si apoi liniste.
 

DeletedUser8140

Baga cont premium, du-te la recrutare in masa, selecteaza-ti o grupa (atac sau aparare) si ai sa vezi ca iti poti preseta acolo trupele. SI inainte se putea asta, script-uri de recrutare daca ai auzit.

Jucatorul vrea ca formatie de atac de baza 100 luptatori cu toporul si 10 arcasi (inca odata spun-doar un exemplu).

nici ca exemplu nu as da asa o formula =))) mai bine ziceai si tu 5000 3200 400, orice dar nu 100 topoare si 10 arcasi =)) prea tare

contra, este deja
 

DeletedUser

Nu inteleg de ce propui tot felul de chestii daca tu nu stii jocul(fara suparare, nu ca eu il stiu sau altceva).
Puteai sa intrebi pur si simplu daca exista asa ceva......
 

DeletedUser39627

Mai, am spus clar, fara misto-uri si d-astea. Te inteleg ca nu te dai mai destept dar sunt altii care se cred maiestrii si imi vine sa-i dau cu capetele de pereti. Nu de alta, dar luati-o ca o propunere oarecare, nu ca "o propunere a unui pici prostanac care nu stie nimic". Daca-i altul mai destept sa-mi arate ca a luat BAC-ul si asa dovedeste ca are de 10 ori mai multe cunostinte, daca nu poate inseamna ca nu-i mai presus de mine.
Acum stiu 2 persoane care o sa raspunda in cel mult 12 ore, pe care nu le suport, si o sa se dea mari. Iti spun eu care sunt atunci cand or mai face pe desteptii.
INCHEIEM SUBIECTUL

Multumesc pentru pareri
 

DeletedUser

una din cele 2 persoane sunt eu :p

imi permit sa te mai jignesc cu un sfat , daca il accepti bine daca nu mi-e = : intai invata sa joci si apoi incepe sa propui ce ti-ai dori sa se schimbe in joc .
 

DeletedUser13449

Mai da rai sunteti.. e si el unul din cei 55% care a luat bacul si voi il certati.....si tot nu am inteles ce treaba are Bac-ul cu triburile...

P.s: nu fac misto-uri dar ma amuzat teribil chestia cu bacu-ul::D:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39696

on: deja exista deci .....

off :silviule daca nu ma insel o sa te faci cu cateva pp in 1-3 luni? :D?
 

DeletedUser8140

uite cum s-a ajuns la BAC =)) succes la bac in continuare, banuiesc ca e si partea a 2-a, sa nu fie trilogie ca atunci e lung filmul si dramatic =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus