Prima innobilare

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început

DeletedUser

Nu e el...parerea mea...
daca era Cotabitza...nu juca ca un disperat sa fie pe loc 1...
ala are si el treaba...are alte treburi nu sa stea toata ziua pe calculator....
** asa cred...
 

DeletedUser14376

Am vazut la mine pe forum ca vorbeau baieti cum ca ar fi sponsorizat triburile.ro ..:)):))...alti ca a angajat pe careva sa joace...aiurea...:)....

nici eu nu cred ca e el...intr-o duminica am si zis...cine vrea sa-l atace ca era in emisiune la NationalTV ....:D
 

DeletedUser9103

el ii va asigur, ii o persoana super de treaba nu are voaie sa-si faca si el putina reclama?
 

DeletedUser6837

dati si voi o cautare pe google la poze gabriel cotabita si o sa vedeti ca apare pe prima pagina poza de la profil...nu am cautat personal mi-a zis un prieten...
credeti ca el sponsorizeaza serverul?=))il chem si eu pe becali sa sponsorizeze sv si devin admin...
 

DeletedUser

el este
am vorbit saptamana trecuta cu el la o bere
mi-a facut cadou ultimul album si 2 bilete la concert (saptamana viitoare la Sala Palatului)
joaca aici doar ca sa isi faca reclama ... sa ii creasca ratingul
daca il rugati frumos ... poate va trimite si voua
daca nu ma credeti puteti sa veniti si voi la concert ... a zis ca o sa multumeasca public jucatorilor de pe triburi ... dupa concert iesim la o bere
cine vine? ... maxim 10 de persoane .... ca am inchiriat 1 masa la Irish Pub
 

DeletedUser

Daca intradevar este Gabriel Cotabita..de unde stie sa joace atat de bine?
Nu este la indemana oricui sa stai atata vreme pe 1..
Si daca este el..felicitari!
 

DeletedUser

bah voi sunteti trosniti la bibilica...???=))=))=)) doamneee stau si ma minunezzz aici...nu vedeti ca cei din =nBz= fac mijto de voiii...nu e Cotabitaaa...ala e un cont facut la caterinca...:D:D:D:D si apreciez persoana care si-a facut contu...are simtul umorului dezvoltat...:D:D imi plac replicile :D:D:D:D

PS: uitati-va la numele satelor lui...el nu a cantat melodiile : linu-i lin...drumurile noastre ;);) sau isi facea cotabita album cu numele : B3st...in cel mai rau caz Best of cotabita...nu B3st of Cotabita...B3st scriu messengiuitorii ;););)
 

DeletedUser

Daca intradevar este Gabriel Cotabita..de unde stie sa joace atat de bine?
Nu este la indemana oricui sa stai atata vreme pe 1..
Si daca este el..felicitari!

nu stie sa joace ... are prieten un admin care dintr-un click ii da resurse, puncte si armata
si nu sta decat putin
ce mare lucru este sa trimiti o armata de mii de topoare si cavalerie, sute de berbeci si vreo 4 nobili
daca ar vrea ar innobila pe oricine ... dar pe el nu-l intereseaza decat sa fie pe primul loc si sa-si faca reclama

P.S. Pentru ce din jur un sfat ... trimiteti un mesaj in care ii spuneti ca sunteti fan infocat si ca nu ratati nici un album sau concert ... nu o sa va deranjeze ... ce e nebun sa isi enerveze fanii? :confused: ... eu asa am facut si acum suntem prieteni la catarama ... iesim la bere in fiecare saptamana
 

DeletedUser5276

=))) miai placut =)) cica da un clic si se face totul=)) cine e adminu asta sa dea si la mine un click sa inobilez tot tribu nebunu odata -)))
 

DeletedUser

=))) miai placut =)) cica da un clic si se face totul=)) cine e adminu asta sa dea si la mine un click sa inobilez tot tribu nebunu odata -)))

Gabriel Cotabita mi-a facut si mie lipeala cu adminul respectiv (e o tipa frumusica) si ies in fiecare saptamana cu ea la un cico si o prajiturica
mi-a facut un buton joker ... cu care pot sa iau orice sat de pe harta
daca nu crezi citeste si aici ...
http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=7819&page=33
eu am luat un sat cu un buton magic ... butonul joker
daca nu ma credeti ... uitati-va sa vedeti ca ultimul meu sat cucerit se numeste "sat joker" ... aveti grija sa nu ma suparati ... ca apas butonul fermecat si va trimit la iarba verde
 

DeletedUser

=))
V`ati gandit cateva sa dati stirea la OTV?
Va dati seama..stire ``bombastica`` in direct si in reluare ``Gabriel Cotabita i n lumea triburilor``
Ar putea depasi Elodia ca numar de episoade..:))
Diaconescu ar fi in stare sa invite colegii de trib , sau pe cei innobilati de Cotabita..:))
 

DeletedUser5276

Gabriel Cotabita mi-a facut si mie lipeala cu adminul respectiv (e o tipa frumusica) si ies in fiecare saptamana cu ea la un cico si o prajiturica
mi-a facut un buton joker ... cu care pot sa iau orice sat de pe harta
daca nu crezi citeste si aici ...
http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=7819&page=33
eu am luat un sat cu un buton magic ... butonul joker
daca nu ma credeti ... uitati-va sa vedeti ca ultimul meu sat cucerit se numeste "sat joker" ... aveti grija sa nu ma suparati ... ca apas butonul fermecat si va trimit la iarba verde

bine ! Am zis eu ca nu te cred:rolleyes:
 

DeletedUser

=))
V`ati gandit cateva sa dati stirea la OTV?
Va dati seama..stire ``bombastica`` in direct si in reluare ``Gabriel Cotabita i n lumea triburilor``
Ar putea depasi Elodia ca numar de episoade..:))
Diaconescu ar fi in stare sa invite colegii de trib , sau pe cei innobilati de Cotabita..:))

asta da idee =))=))=))=)) prea tare :D:D:D:D
 

DeletedUser14376

=))
V`ati gandit cateva sa dati stirea la OTV?
Va dati seama..stire ``bombastica`` in direct si in reluare ``Gabriel Cotabita i n lumea triburilor``
Ar putea depasi Elodia ca numar de episoade..:))
Diaconescu ar fi in stare sa invite colegii de trib , sau pe cei innobilati de Cotabita..:))

atunci afla Cotabita ca este folosit numele lui in alte scopuri si probabil v-a face reclamatie..dracu stie unde....si acest Cotabita fals v-a fi banat...sau sters, naiba stie ce se face...

da oricum vad ca o muscati multi ca e el...:|
 

DeletedUser

=))
V`ati gandit cateva sa dati stirea la OTV?
Va dati seama..stire ``bombastica`` in direct si in reluare ``Gabriel Cotabita i n lumea triburilor``
Ar putea depasi Elodia ca numar de episoade..:))
Diaconescu ar fi in stare sa invite colegii de trib , sau pe cei innobilati de Cotabita..:))


oare ce ar zice cotabita sa stie ca ii asa idolatrizat incat a ajuns subiect de discutie pana si pe triburile :))=)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hahaaaa ce idee, chiar am sa caut pe net un email ceva, poate face gabi reclamatie si scapam de el :D
 

DeletedUser

Buna ziua, va aduc la cunostinta ca pe populatul joc online www.triburile.ro pe Lumea 8, exista un jucator care poarte numele Dvs. Gabriel Cotabita dupa cum urmeaza:

"Da, chiar sunt Gabriel Cotabiţă - nu va pot raspunde fiecaruia in parte, desi mi-as dori asta.

Va rog sa nu imi trimiteti intrebari, nu am timp sa va raspund si nu vreau sa credeti ca va ignor.
Nu intentionez sa conving pe nimeni ca eu sunt eu, nu doresc sa fiu intrebat cum il cheama pe fratele meu, nici daca pot oferi autografe, nici negative, nici daca o cunosc pe carmen cucicov.

Momentan lucrez la o compilatie 'B3st of Gaby' si am ales aceasta cale pentru a-mi promova muzica.

Si daca ati ajuns cu cititul pana aici, retineti ca nu va pot invita in trib."



Jocul acesta triburile este jucat de persoane intre 10 si peste 50 de ani, multi dintre care au vazut acest profil, si fiind fani, au lasat mesaje de felicitari, de multumiri, ulterior fiind ridiculizati pe forum! Nu mi se pare corect acest lucru, nu mi se pare corect ca fanii Dvs, sa posteze "Bravo pentru tot ce ati facut pentru romani" si sa i se raspunda "haha fraiere chiar crezi ca sunt Gabi Cotabita" Mentionez faptul ca joaca zeci de mii de oameni, si foarte multi au trimis mesaje.
Pentru rezolvarea acestei probleme, va rog contactati echipa Triburile, sau daca nu raspundeti la acest mail, si voi urma eu pasii necesari!

Cu multa stima, XXXX

Mailul a fost trimise la 5 adrese de contact, printre care si cea oficiala

Sa vedem ce iese!
 
Sus