Primul claim

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Asa cum era de asteptat a aparut si primul claim. Mai bine zis satul lui lamine e rezervat, normal ca eu l-am rezervat. Cine nobileaza in harta 30x30 in jurul lui inseamna ca vrea un loc in celula de la marginea hartii (regula nu se aplica in cazul lui lamine, el poate sa nobileze ce vrea el, de fapt chiar il incurajez sa mai creasca putin pentru ca mie unul nu imi place sa iau sate micutze).

Legat de intrebarile de unde am nobil, cum pot sa atac in conditiile in care teoretic exista protectia incepatorului va sugerez sa va amintiti de X-Files.
 

DeletedUser16123

Inbatraneste nobilul pana ajunge la satul lui , plus ca trebue sa mai faca niste escale prin alte saturi , mai trage si el ceva pe gat sa prinda tupeu si cand ajunge in sat la el isi doarme somnul de veci :D
 

DeletedUser

Da cine a zis ca nu am voie sa il dopez? Am gasit cateva chestii (din punctul meu de vedere niste facilitati noi si ascunse in versiunea 5) si m-am gandit ca as putea sa le folosesc in avantajul meu. Nu le zic la nimeni ca doar nu vreau sa ii ajut si pe altii.

E satanist. :D Asa ca nu lupta cu arme cinstite, ceea ce era si de asteptat. "Prietenii stiu de ce!" (recunosc ca si dusmanii stiu dar doar dupa ce afla pe pielea lor).
 

DeletedUser

Da cine a zis ca nu am voie sa il dopez? Am gasit cateva chestii (din punctul meu de vedere niste facilitati noi si ascunse in versiunea 5) si m-am gandit ca as putea sa le folosesc in avantajul meu. Nu le zic la nimeni ca doar nu vreau sa ii ajut si pe altii.

E satanist. :D Asa ca nu lupta cu arme cinstite, ceea ce era si de asteptat. "Prietenii stiu de ce!" (recunosc ca si dusmanii stiu dar doar dupa ce afla pe pielea lor).

Frate eu cred ca tu esti de partea intunecata a fortei. :D Da nu vrei sa recunosti. Si ne blochezi noua abilitatile de mari jucatori. Si nu ne putem desfasura si stam ca tampitii si ne intrebam de ce oare?????????????????
 

DeletedUser16123

Daca e satanist nobilul inseamna ca nu are pic de credinta , asa ca poti demola biserica aia din sat ca numa face umbra la cazarma si poate iti ruginesc armele ca presupun ca ai cazarma plina cu arme albe pregatite pt macelul de la 1 : 1 .
 

DeletedUser

Deja o dati in paranoia. Nici Soldati nu prea puteti scoate si deja incepeti cu Claim. uof plictiseala asta
 

DeletedUser

Se mai adauga un claim si anume satul "lui" danutza26 . :D Motivatia numai pe mess daca vrea sa o afle. :D Nu adresa de mess de pe contul principal (degeaba ma contacteaza cineva pe mess pe adresa aia, e setat sa ignore pe toti care nu sunt in lista), cea de pe contul 2 (normal ca am mai multe conturi, aproape toti jucatorii au asa, cel mai tare e ca o parte din conturile mele au functii de conducere in diferite alte triburi, asa ca unele razboaie o sa fie opera mea). :D

dfa1 cum sa fie topic de spam?!? lamine e deja ferma mea. cam 1 minut fac trupele pana acolo, de aia s-a inventat teleportarea. :D
 

DeletedUser7916

Inbatraneste nobilul pana ajunge la satul lui , plus ca trebue sa mai faca niste escale prin alte saturi , mai trage si el ceva pe gat sa prinda tupeu si cand ajunge in sat la el isi doarme somnul de veci :D

andrei.p mama, mai pune si tu mana pe carte si vezi ca mai nou forma de plural corecta a substantivului sat este SATE oricum ... asta dovedeste inca odata ce fenomene poti gasi pe forumul extern ...

on: in lipsa de ocupatie oamenii se gandesc la fel si fel de claimuri ....
 

DeletedUser

:mad: Ma superi webx. Nu se mai poate asa. Deci pun claim pe satul tau si pe satele tuturor celor in WaRooM care au curajul sa te ajute. Sa te astepti sa folosesc cele mai murdare arme posibile contra ta. Nu mai sunt baiat de treaba ca nu mi-a folosit la nimic, sunt mai rau decat Diavolul insusi.
 

DeletedUser11852

dukesd, spala-ti naibii topoarele-alea sa folosesti si tu arme curate:D
asa va gasiti unii destepti cu DEX-ul...;) nu conteaza ce zice, conteaza cum zice...sa va aratati si voi geniali ;)
 

DeletedUser7916

:)) da...ma supara destul de tare cand vad pe cineva ca nu stie(se face ca nu stie) limba materna .... traim in Romania(si asta ne ocupa tot timpul) deci vorbeste romana si nu alte ... "dialecte" sa le spunem asa
 

DeletedUser

Promit ca o sa ii anunt pe toti pe ale caror sate am pus claim. Voi scrie insa in moldoveneste, cu cateva exceptii printre care si webx, exceptii care vor fi anuntate in chineza. :D

Phatbwoy ce rau esti :( . Cum sa spal topoarele pline de sange? Pai inamicului trebuie sa ii fie frica cand vede topoarele pline de sange si sa o ia la fuga. :D Normal ca lupt murdar. E mai frumos cand lupti murdar. :D Jucand murdar am facut praf un trib pe tw si nici macar nu am trimis un soldat pe capul lor. Mi-au facut altii treburile murdare. :D

Pe vremuri pe lumea 3 m-am folosit de un bug cunoscut care a existat la inceputul lumii ca sa pacalesc un inamic. :D Asa ca nu lucrez deloc curat.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus