Primul Nobil

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu zic ca va fi un "necunoscut"
si app : graba strica treaba

eu zic sa urmariti ce se va intampla si sa nu mai faceti presupuneri. s-ar putea sa aveti surprize.
sau daca nu va lasa in pace curiozitatea centrati harta pe satul lui vis3z si incercati sa va dati seama care vor fi cei 2 vecini care vor ajunge la margine in urmatoarele 24 de ore ;)
 

DeletedUser

Ok,sa iti dau niste raspunsuri...

1)Daca as fii langa vis3z probabil ar fii o lupta interesanta,tinand cont ca are sat mixt
2)Nu as innobila,si nu voi innobila vreun sat care sa fie sub 2 000 de puncte
3)Curtea se face cand ferma este la nivelul >28,plina bineinteles

Cam asta as face eu :rolleyes:

nu stiu cum zici tu ... dar nu cred ca te lasa sa ajungi cu ferma la 10
daca vrei exemple da centrare harta pe satul lui si uita-te la cat de distrusi sunt vecinii lui.

ce spui tu e ideal, dar nu cu un player ca vis3z langa tine. in acest caz totul devine o utopie :D
 

DeletedUser19575

Foarte interesanta aceasta discutie. Dar cine a zis ca va lua un sat parasit? Sau cine stie cand va ataca cu el?
 

DeletedUser

eu zic ca e cam o prostie sa faci curtea in perioada asta....si motivele sunt multe...
 

DeletedUser

nu stiu cum zici tu ... dar nu cred ca te lasa sa ajungi cu ferma la 10
daca vrei exemple da centrare harta pe satul lui si uita-te la cat de distrusi sunt vecinii lui.

ce spui tu e ideal, dar nu cu un player ca vis3z langa tine. in acest caz totul devine o utopie :D

Hehe,nu iti subestima adversarii :)
 

DeletedUser24331

Daca detinatorul unui unic neuron, si ala blond, pe nume vis3z, o sa tina ciocu' mic pe extern, ii va fi bine.
Deja isi domina patratica, sa vedem daca va reusi sa domine si-o zona mai larga, fara sa si-o ia in freza de la vreun ciudos, si asta doar din cauza ca l-ati facut voi vedeta pe extern ;)

@blondule, stii ca esti febletea mea :eek:

@wizard, i-ai devenit presedinte de fan club? :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

corect macku. e decizia lui vis3z ce va face cu cei 2 nobili.

nu te supara pe mine,da tu esti purtatoru lui de cuvant?ok,ii jucator bun da tu nici macar nu joci l13(numa daca nu joci cu alt nume)..fa cumva sa poti vorbi despre performantele tale;)
 

DeletedUser

nu te supara pe mine,da tu esti purtatoru lui de cuvant?ok,ii jucator bun da tu nici macar nu joci l13(numa daca nu joci cu alt nume)..fa cumva sa poti vorbi despre performantele tale;)

daca vorbesc, inseamna ca joc. daca vrei sa ma gasesti cauta poza de la avatar la profilul meu.

nickul cu care am ramas pe forum este nickul cu care am jucat pe L3.

ca sa iti dau un indiciu, iti spun ca sunt coleg cu vis3z.
 

DeletedUser

nu stiu cum zici tu ... dar nu cred ca te lasa sa ajungi cu ferma la 10
daca vrei exemple da centrare harta pe satul lui si uita-te la cat de distrusi sunt vecinii lui.

ce spui tu e ideal, dar nu cu un player ca vis3z langa tine. in acest caz totul devine o utopie :D

Esti cam agitat prietene. Nu exista cel mai bun jucator la jocul asta. E un joc de echipa. Faci valuri degeaba.. si ceva mai tarziu s`ar putea sa te ineci.
 

DeletedUser

cred ca jocul asta nu are retete de succes batute in cuie!ca a ales sa faca nobil..bravo lui!ca e devreme sau tarziu...doar zona lui o poate spune si vecinii lui..depinde cat de activi sau motivati sunt!ca unii fac calcule matematice in care nobilii la 2500p consuma resurse aiurea..iarasi e o prostie!..daca ne pierdem in calcule matematice si dramuim totul suntem eficienti,dar unde e farmecul jocului???
io am o zona asemanatoare sa fac sau nu nobil?in niciuncaz nu voi face un ...nobil..ci 4..:)
 

DeletedUser

@Frozen27 - agitat? in nici un caz. :) de acord ca e un joc de echipa si crede-ma ca stiu sa joc. dar in orice joc de echipa ai nevoie de individualitati care sa sustina echipa.

Cat despre inecat, cred ca mai ai de asteptat pana sa vezi asta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus