Primul razboi :)))

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

ViperMik astăzi la ora 07:29
apropo sexy urs... daca m-ai inviti membri de la noi va trebui sa va declaram razboi!!:)

Salut!




Normal ca nu ma pot opri din a da invitatii si asa asa am ajuns sa fim in razboi cu marele trib THOR


Zoo vs THOR & THOR-A cam asta ar fi disputa



acuma toata lumea spune ca thor o sa ne calce in picioare :) dar sper sa nu fie asa pentru ca mai vrem sa jucam si noi pe aici .... :)
 

DeletedUser13059


ei sunt multi si noi putini deja se cred zmei ..




Apărător: MataHari.eu
Ţel(direcţie): satul lui MataHari.eu (646|556) K56

Număr: 147 26 119 0 7 4 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 147 26 119 0 7 4 0 0 0 0 1 0

Prada: 975 1.107 1.028 3110/3110





first blood
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

statistici cu innobilarile aveti? ca pana atunci... numai razboi nu se cheama
 

DeletedUser13059

statistici cu innobilarile aveti? ca pana atunci... numai razboi nu se cheama

omu asa a spus ca ne declara razboi asa ca sa fie razboi .... pana incepe distractia cu nobili pierdem si noi vremea cu zeii astia in miniatura sa treaca timpu mai repede ....
 

DeletedUser4010

ei sunt multi si noi putini deja se cred zmei ..




Apărător: MataHari.eu
Ţel(direcţie): satul lui MataHari.eu (646|556) K56

Număr: 147 26 119 0 7 4 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 147 26 119 0 7 4 0 0 0 0 1 0

Prada: 975 1.107 1.028 3110/3110





first blood

Foarte inteligent . Din prada ne dam seama cam ce armata ti-a mai ramas .
 

DeletedUser13059

stiu , pacat ca nu avea mai multe resurse in sat sa le fi luat si alea :(
 

DeletedUser

stiu , pacat ca nu avea mai multe resurse in sat sa le fi luat si alea :(

avea mai multe...
Prada: 975 1.107 1.028 3110/3110
stii reclama aia cu "MAXIM, am zis!!!"?!?! te simti ofruscat daca te numesc n00b? ca azi sunt bine dispusa si nu vreau sa fac decat complimente
 

DeletedUser13059

avea mai multe...
Prada: 975 1.107 1.028 3110/3110
stii reclama aia cu "MAXIM, am zis!!!"?!?! te simti ofruscat daca te numesc n00b? ca azi sunt bine dispusa si nu vreau sa fac decat complimente

sa inteleg ca nu esti de la clasa 2 a ma bucur atunci



sunt obisnuit cu persoane ca cei din thor ... si da stim faza maxim 3100 se putea lua ce sa faci asta este nu te cunosc sa stiu ce iti poate capu da multi daca le spui nu isi dau seama nici de chestia asta cu prada
 

DeletedUser

@valy: a avut cineva grija de mine de ieri dupa masa pana spre dimineata, pe la 4... am avut o sedinta cu niste strategii de razboi, cum sa scapam de dusmani, cum sa cucerim lumea, cum sa dam... atacuri la secunda si alte chestii de genu. a fost extrem de educativ si m-a bine dispus din cale afara.

sa inteleg ca nu esti de la clasa 2 a ma bucur atunci
am mai multe clase decat trenu', stai calm. dar, sincer, eu nu ma bucur cand vad ca iesiti sa va laudati cu rapoarte de genul asta. ce postezi tu nu iti arata valoarea de jucator, ci din contra...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

ce frumos , poate ne bagi si pe noi astia mai n00bi in sedinte de genu sa mai invatam si noi una alta :(
 

DeletedUser

nu bag orice in sedinta, sorry. mai e o lista de doritori, dar sunt prea egoista ca sa imi impart muza cu altcineva.
 

DeletedUser13059

pacat ...


iar cu rapoartele chiar nu ma intereseaza ce si cum jucam 4 fun mai mult pe conferinte jocu ii doar o alta metoda de a te amuza cu alti jucatori chiar nu ma pasioneaza ce se intampla pe joc atat iar daca arata ce fel de jucator sunt asta este sunt slab , noob nu ma pot pune cu voi astia mari si tari
 

DeletedUser5970

Adaugă data: 13.09.2008... sincer sa fiu, fara a ofensa pe cei care sunt mai noi prin zona, ma asteptam la o alta atitudine a celor care sunt de ceva vreme in joc.
Nu-mi place sa-i dau dreptate dar mine va urecheaza pe buna dreptate :D
 

DeletedUser24244

@valy: a avut cineva grija de mine de ieri dupa masa pana spre dimineata, pe la 4... am avut o sedinta cu niste strategii de razboi, cum sa scapam de dusmani, cum sa cucerim lumea, cum sa dam... atacuri la secunda si alte chestii de genu. a fost extrem de educativ si m-a bine dispus din cale afara.


Interesant...deci urmeaza sa cuceriti lumea;)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus