Priory vs GTC

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Mai aveti ajutoare in razboiul asta, si eu m-am infruptat din satele GTC, si alti colegi ;)
 

DeletedUser

o sa apara si aici discutii despre o coalitie anti gtc cum a fost cu noa pe LC?:))
 

DeletedUser

Uite doar din faptul ca am inceput noi se face o coalitie :p super tare.Noissete baga mare tata hraneste`ti nobilii la altii in sat :D
 

DeletedUser

Pai ce sa fac daca se stranserera asa de frumos si grupat, aproape de mine? ;;)
 

DeletedUser

apropo se preconizeaza ca rapax sa fuzioneaza si sa creeze un singur trib...va dati seama cata elita cata putere.Apropo rapax este familia din care gtc face parte.Ce a fost in capu` nostru cand eram membrii? :(
 

DeletedUser

Nu am mai pus scorul pentru ca nu am rapoarte.dar daca ma credeti :p e chiar 12-3.Am pierdut 3 sate izolate si de punctaj mediu.Astazi sper sa ajung si eu aproape de k65 sa imi fac si eu de cap pe acolo :p
 

DeletedUser

Te asteptam prietene. Eu sunt prin zona. Si sunt de azi dim. posesor mandru de sat GTC. Ma rog recuperat dupa o sapt. da merge si asa.:D:D:D

Deci nu pot spune ca e 1-0 pentru mine da va fi in curand.
 

DeletedUser

Scorul s`a actualizat si este 24-5.Acum au inceput sa il atace pe tofal
 

DeletedUser

Pai au o problema cu el ca cica e prea razboinic si vor sa-l potoleasca. Tofal daca ne auzi da-le cu topoarele in cap domnisoarelor din GTC. :cool:

P.S. - Vreau sa vad si eu daca cineva din GTC va scrie pe acest thread. Desi nu cred ca au invatat sa scrie inca sau nu le-a spus nimeni ca "Triburile.ro" are si un forum extern nu numai unul intern in care toate rubricile sunt blocate si nu scrie decat Jubei in ele. :D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

poate ca cei din GTC sunt ocupati cu atacurile de pe harta si nu au timp si de propaganda externa! la ei conteaza faptele si nu vorbele...
poate...
 

DeletedUser

ce imi place cum vorbesc toti fara sa stie absolut nimic despre trib.
horor, nu vad care e problema ta in toata treaba asta, si de unde si pana unde acuzi toti membrii GTC ca nu stiu sa scrie? jigniri din astea iti pot aduce doar respectul celor ceva mai redusi.
Ce pot sa zic, intr-adevar scorul este cat zice Mouz :|.
 

DeletedUser

ce imi place cum vorbesc toti fara sa stie absolut nimic despre trib.
horor, nu vad care e problema ta in toata treaba asta, si de unde si pana unde acuzi toti membrii GTC ca nu stiu sa scrie? jigniri din astea iti pot aduce doar respectul celor ceva mai redusi.
Ce pot sa zic, intr-adevar scorul este cat zice Mouz :|.

Nu aveam de gand sa mint :p.Sper sa mai improspatezi si tu acest thread si sa mai aduci comentarii etc
 

DeletedUser

ce imi place cum vorbesc toti fara sa stie absolut nimic despre trib.
horor, nu vad care e problema ta in toata treaba asta, si de unde si pana unde acuzi toti membrii GTC ca nu stiu sa scrie? jigniri din astea iti pot aduce doar respectul celor ceva mai redusi.
Ce pot sa zic, intr-adevar scorul este cat zice Mouz :|.

Uite "mai nene" ca s-a trezit si GTC-ul. Te asteptam cu posturi domnu' YANK. Nu sunt jigniri este crudul adevar. Pana acum am dat numai de oameni care nu "stie" sa scrie pe la voi prin trib. Si mai si jinjura cand nu sunt capabili de nimic. :p
 

DeletedUser

de injurat nu am vazut pe nimeni pe forumul tribului... de stalcit limba romana pot sa zic ca e o chestie universala pe triburile deci se intampla si la noi.
din pacate nu am nimic de zis on topic...
 

DeletedUser

Am sa pun aici scorurile impotriva triburilor dusmane pentru ca s`a facut curatenie in acea zona a forumului:
Scor Priory-Gtc:27-6
Scor Priory-NOA:68-10
Scor Priory-GDZ:15-0---asta e asa cireasca de pe tort.S`au hotorat ei sa ne atace si acum se intreaba de ce ii atacam.Noobs.Ironia e ca cei din conducere adik miritza si otto8 i`am innobilat eu pe lumea 2 :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus