Problema cu firefox?

DeletedUser

Deci am o problema. cand folosesc firefox si intru pe forumul tribului si dau click pe o discutie nu imi apare nimic....am incercat cu i.e si imi merge help :-??? :confused:
 

DeletedUser

pai imi merge cu internet explorer deci n-are rost sa instalez altceva. si daca chiar trebuie sa reinstalez firefox[desi nu prea cred ca asta ar rezolva problema] atunci mai bine folosesc i.e. cand joc triburile...
 

DeletedUser15145

iti recoamnd cu placere opera cel mai rapid browser existent
 

DeletedUser

nu stiam ca e cel mai rapid(si eu il folosesc:D:D)
on topic:dai un restart la computer cand ti se mai intampla
 

DeletedUser

Deci am o problema. cand folosesc firefox si intru pe forumul tribului si dau click pe o discutie nu imi apare nimic....am incercat cu i.e si imi merge help :-??? :confused:
la firefox poate folosesti greasemonkey si un script pentru triburile si de-asta nu merge!

stiu ca nu vei recunoaste!
 

DeletedUser

Pai eu folosesc greasemonkey si merge perfect . (sa nu credeti ca folosesc scripturi ilegale , doar pentru bb-codes , care sunt legale)
 

DeletedUser

la firefox poate folosesti greasemonkey si un script pentru triburile si de-asta nu merge!

stiu ca nu vei recunoaste!

am mai jucat mai demult si mi-a mers chiar daca aveam greasemonkey :-? si lasa prezicerile, ok? :]]

sii si eu il folosesc doar pt bb-codes ca intotdeauna uit daca se scrie user sau player :]]

ma rog,, nu mai conteaza acum folosesc opera, si totul merge perfect. (:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

v-as recomanda opera,din simplul motiv ca iti apar 9 ferestre,si in fiecare potipunte un site,e mai usor
 

DeletedUser

am avut si eu probleme de genu' si le-am rezolvat in felul urmator

dai la Unelte/Optiuni/Intimitate/Sterge acum - selectezi Cookie-uri
 
Sus