Problema la niste atacuri pe lumea 6

  • Autor subiect DeletedUser18892
  • Data de început

DeletedUser18892

Am o problema cu privire la niste atacuri pe care le-am dat ieri si trebuiau sa ajunga azidimineata pe la 7. Adica atacurile nu stiu daca au ajuns pentru ca nu am primit nici un raport dar totusi daca ma iau dupa ferma nu mai am trupele.

Cand am intrat pe lumea 6 si am vazut ca nu am nici un raport atat am mai apucat sa vad ca in dreptul atacului pe care l-am dat imi scria satul pe care il atac, ora de sosire a atacului care era ora 7:07 si dupa ora scria Scadent 44:00, exact cat timp a trecut de la cat trebuia sa ajunga atacul. Iar dupa ce m-am logat iarasi pe lumea 6 liniste si pace. Nici raport, nici trupe. Pur si simplu ca si cum mi-ar scadea locurile la ferma asa din senin.

Interesant, nu?:mad:

Scuze ca am postat aiurea. Acum am vazut ca ma postat gresit. daca vede vre-un admin sa-l stearga ca il postez unde trebuie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dupa cum observi are serverul unele probleme, si sigur absolut cam totzi jucatori au probleme de genul tau eu unul am scadenta la targ :p, cand vor rezolva problema vor reveni toate la normal
 

DeletedUser18892

Daca spui ca si tu ai probleme de genul asta, atunci sper sa-si revina la normal. Merci
 
Sus