problema Targ

DeletedUser

Am incercat sa schimb materie prima la trag si mi-a aparut urmatorul mesaj:

Atacurile, sprijinurile şi aprovizionările cu materie primă între jucătorii care îşi împart o legătură de internet sau un computer, nu sunt admise in timpul folosirii concomitente şi 24 ore după aceea.

Eu folosesc un modem orange personal pe care nu l-am dat nimanui. De ce imi apare acest mesaj?
 

DeletedUser4833

pentru ca incerci sa-ti creezi avantaje-->MAI AI UN CONT<--si incalci regula nr 1.
astfel vei di pedepsit conform regulamentului

iti ia 1/3 din cont
adica daca ai 1 sat te lasa doar cu ascunzatoarea si cu fieraria...daca ai 10 sate ,mai ramai decat cu 6 sate jumate


si un cont nu il mai vezi...iti dau si solutia la ce ar trebui sa faci....
fa cat mai multe conturi ca nu au cum sa te prinda!



Si nu te lua dupa profiul meu...este discutia cu un ciobanesc german...
 

DeletedUser

sal

Pe lumea 17 unde am aceasta problema am un singur cont....(mai am inca un cont pe alta lume dar nu cred ca are importanta). E posibil sa faca cineva un alt cont? CUM imi pot da seama? Si nu ar trebui sa se faca tot de la legatura mea de internet?
 

DeletedUser

daca nu ai mai multe conturi posibil ca cel cu care vrei sa faci schimb sa aiba IP tot de la orange si cum au o gama mica de IP-uri de mai intampla
 

DeletedUser29094

Si eu folosesc uneori Orange si mi se intampla. Au gama mica de IP-uri, cum a zis Indiana, deci de la asta este.
 

DeletedUser

Interesant

Pai in cazul asta sa inteleg ca exista posibilitatea sa ma trezesc fara o parte din sate?????
Nu mai vorbesc de dezavantajul ca ma impiedica in dezvoltare (neputand sa fac schimb de resurse)
Cu cine as putea lua legatura? Se poate rezolva aceasta problema?
 

DeletedUser

Pai in cazul asta sa inteleg ca exista posibilitatea sa ma trezesc fara o parte din sate?????
Nu mai vorbesc de dezavantajul ca ma impiedica in dezvoltare (neputand sa fac schimb de resurse)
Cu cine as putea lua legatura? Se poate rezolva aceasta problema?

incearca aici .. pe forum nu te poate ajuta nimeni
 
Sus