Problema "TribalWars"

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început

DeletedUser7556

Am si io o problema si nuh ce naiba sa fac, am facut curtea nobila, nu am batut nici un taler dar am facut un nobil si acuma nu mai pot face nici un nobil desi am resurse pentru 2 nobili si nici nu stiu de unde se bat talerii ca nu mi-a aparut si ii cam direrit ca cele de pe RO.
Vreau doar un raspuns bun si gata.
scr23663592369088km6.jpg
 

DeletedUser

nu exista taleri in lumea aia. fiecare nobil te costa mult mai mult decat ultimul facut
 

DeletedUser184

pe acea lume este necesar sa depozitezi resursele (un fel de batere a talerilor)

observ insa ca nu ai academia lvl mai mare ca sa poti antrena nobilii.
 

DeletedUser7556

Mersi mult, daca vreti puteti inchide topicul, doar atat am vrut sa stiu.
Have a nice day!
Edit: sau nu, mai ii ceva...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7556

Acolo unde scrie "Stored Resources" am dar mai joc unde scrie "Store" cum fac sa folosesc si resursele alea?
 

DeletedUser

Acolo unde scrie "Stored Resources" am dar mai joc unde scrie "Store" cum fac sa folosesc si resursele alea?

din resursele pe care le ai in sat...le depozitezi in curtea de nobili (academie)...odata ce le-ai depozitat nu le mai poti folosi la alte lucruri in afara de a cumpara un nobil.
 

DeletedUser7556

sta am inteles dar uite cate resurse am:
123456pj5.png

S-au trebuie sa maresc nivelul cladirii?
 

DeletedUser

trebuie sa cresti si nivelul cladirii la 3 ca sa poti face 3 nobili...altfel degeaba depozitezi tu resurse
 

DeletedUser7556

Sa mor io daca inteleg care ii faza cu nobili pe TriblWars:
Iara am resursele necesare sa fac un nobil si nu il pot face.....:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

scr45213364747491se6.jpg
 

DeletedUser4349

ai jucat pe L clasica la noi vreodata? ai sa vezi ca nu poti face mai mult de 3 nobili/sat...1 nobil=1 lvl la curte...lvl maxim la curte e 3=3 nobili/sat
 

DeletedUser

mai multi de trei nu poti sa faci in fiecare sat...asa e regula
 

DeletedUser

Aha deci asta era problema....ms mult
celebrate0.gif

Domnule, nu ai jucat niciodata pe lumea clasica? Acolo parca nu puteai face mai mult de 3 nobili pe sat.
BTW pe ce lume esti? Vreau sa intru si eu pe o lume cu packete de depozitat. M-am saturat de taleri :)
 

DeletedUser7556

Domnule, nu ai jucat niciodata pe lumea clasica? Acolo parca nu puteai face mai mult de 3 nobili pe sat.
BTW pe ce lume esti? Vreau sa intru si eu pe o lume cu packete de depozitat. M-am saturat de taleri :)
Juc acum pe lumea clasica dar nu am numa 900 de puncte
BTW is pe World19
 

DeletedUser

Domnule, nu ai jucat niciodata pe lumea clasica? Acolo parca nu puteai face mai mult de 3 nobili pe sat.
BTW pe ce lume esti? Vreau sa intru si eu pe o lume cu packete de depozitat. M-am saturat de taleri :)

maladin, ai copiat ce a zis archangelsin;);)
 

DeletedUser

Niciodata sincer nu mia placut chestia asta.... old fashion way.... imi place mai mult cu talieri... am jucat si eu pe w19... dar am fost nobilat si mio fost lene sa ma apuc din nou avand in vedere ca joc si pe alte lumi... :)
 
Sus