Probleme lumea 4

DeletedUser

ce pisici are serverul? nici sa dau logout nu ma lasa:|
Momentan, serverul nu este disponibil

Pagina Triburile nu este disponibilã deocamdatã, vã rugãm încercaþi din nou peste câteva minute.

Vã rog nu trimiteþi intrebãri cãtre suport, ne dãm silinþa sã rezolvãm problema cât mai repede posibil.
 

DeletedUser

Bah da merge ca melcu' mort:)) Din 3 in trei secunde imi da:
Momentan, serverul nu este disponibil

Pagina Triburile nu este disponibilã deocamdatã, vã rugãm încercaþi din nou peste câteva minute.

Vã rog nu trimiteþi intrebãri cãtre suport, ne dãm silinþa sã rezolvãm problema cât mai repede posibil.
» înapoi
Si bineinteles ca dau inaipoi si imi arata tot asta:))
 

DeletedUser3986

Aceeasi problema a fost si pe serverul de speed (versiunea in engleza)
si crede`ma ca acolo te dor asemenea lucruri :mad:
 

DeletedUser3866

Si mai mare ghinion

Ma chinui de 15 min sa intru pe lumea 4 si de 15 min se tot invarte cerculetzul. Nu intra de nici o culoare.
Am mai si platit ca sa ma joc numai cand are echipa timp sa repare serverele.

:(:(:rolleyes:

Dave a spus:
Inca o data, aceste discutii sunt STRICT pentru postarea problemelor, fara alte consideratii sau presupuneri.
Aveti o problema, limitati-va la a o posta insotita de detalii tehnice si atat.

Derapajele la consideratii inutile vor fi sanctionate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1546

Salve

Merge foarte bine cu conditia sa i-ti placa foarte mult acest joc si sa ai o conexiune buna nu dial..
 

DeletedUser

Merge foarte bine cu conditia sa i-ti placa foarte mult acest joc si sa ai o conexiune buna nu dial..

doar nu crezi k am diap-up cu 56kbps :confused: :confused: :confused: ... frate, am evoluat si noi :)) ... si tot merge greu cateodata ... iti zic io k nu e din cauza netului meu, ci din cauza serverului :p
 

DeletedUser

pana cand...

am inteles...k sa sunt probleme la inceput...1 zi 2,3...1 saptamana 2 ....dar pana cand ma!!!!????a trecut deja o luna de cand a inceput lumea 4...rezolvati odata problemele astea cu lag-ul...




Dave a spus:
Inca o data, aceste discutii sunt STRICT pentru postarea problemelor, fara alte consideratii sau presupuneri.
Aveti o problema, limitati-va la a o posta insotita de detalii tehnice si atat.

Derapajele la consideratii inutile vor fi sanctionate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

generatã în 13774ms Ora Server: 18:49

Deja asta nu mai e joc...te inbolnavesti de inima si de nervi...poate cei care joaca in gluma suporta...dar restul care au nevoie de comenzi la secunada ...au probleme.....:Dsi daca nu mai am eu retea buna inseamna ca nu mai are nimeni:)))
 

DeletedUser

Na ca sa blocat de tot:)))

Momentan, serverul nu este disponibil

Pagina Triburile nu este disponibilã deocamdatã, vã rugãm încercaþi din nou peste câteva minute.

Vã rog nu trimiteþi intrebãri cãtre suport, ne dãm silinþa sã rezolvãm problema cât mai repede posibil.
» înapoi
 

DeletedUser

Sa dus naibi si atacul la secunda....am ratat si o eschiva ....am spart si tastatura de nervi si trebuie sa cumpar alta...ma apuc de silent hunter ca ca e mai relaxant...e mai rau ca la CS ...aici.
 

DeletedUser

Deci, ce se intampla au rezolvat satele care cresc singure si ne-au introdus vechiul nostru prieten delay-ul.

Este foarte frumos cand iti petreci timpul apasand pe F5 de foarte multe ori :D




-------------

Dave a spus:
Inca o data, aceste discutii sunt STRICT pentru postarea problemelor, fara alte consideratii sau presupuneri.
Aveti o problema, limitati-va la a o posta insotita de detalii tehnice si atat.

Derapajele la consideratii inutile vor fi sanctionate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

generatã în 7424ms Ora Serve....ultima comanda si dupa asta urmatoarea....

Momentan, serverul nu este disponibil

Pagina Triburile nu este disponibilã deocamdatã, vã rugãm încercaþi din nou peste câteva minute.

Vã rog nu trimiteþi intrebãri cãtre suport, ne dãm silinþa sã rezolvãm problema cât mai repede posibil.
» înapoi
 

DeletedUser

Da vad ca merge:))))


\Momentan, serverul nu este disponibil

Pagina Triburile nu este disponibilã deocamdatã, vã rugãm încercaþi din nou peste câteva minute.

Vã rog nu trimiteþi intrebãri cãtre suport, ne dãm silinþa sã rezolvãm problema cât mai repede posibil.
» înapoi
 

DeletedUser3568

iar a cazut..macar am vzt raportele..jale jale

Momentan, serverul nu este disponibil
Pagina Triburile nu este disponibilă deocamdată, vă rugăm încercaţi din nou peste câteva minute.

Vă rog nu trimiteţi intrebări către suport, ne dăm silinţa să rezolvăm problema cât mai repede posibil.

» înapoi

cel putyn mia mers nitzel..dar rezolvati fratilor problema..
 

DeletedUser2748

Momentan, serverul nu este disponibil

Pagina Triburile nu este disponibilã deocamdatã, vã rugãm încercaþi din nou peste câteva minute.

Vã rog nu trimiteþi intrebãri cãtre suport, ne dãm silinþa sã rezolvãm problema cât mai repede posibil.
» înapoi

Speduu va avea viteza -999999
 
Sus