Probleme lumea 9

DeletedUser

Am incercat de mai multe ori sa ma inregistrez pe lumea 9 dar nu ma lasa.. Cauzele ar fi ca emailul meu sa fie utilizat deja de altcineva, culmea si numele userului sa fie...

Intrebarea ar fi: - daca am un cont cu acelasi nume si email pe lumea 4, nu pot sa imi fac pe lumea 9 un alt cont cu acelasi nume si email??? culmea k respectivul cont pe care il am pe lumea 4, l-am si sters..
 

DeletedUser4349

nenica...te poti inregistra pe ambele lumi cu acelasi cont...nu-ti trebuie conturi diferite :p
 

DeletedUser

lool.. n-ai citit ce am scris:confused: NU ma lasa:mad::mad:

zice k mai este un jucator care imi foloseste emailul si numele de user:eek::eek:
 

DeletedUser

nu e k nu m-am inregistrat deloc..(tu crezi k m-am inregistrat deja fara sa stiu si vreau sa o fac din nou.. , dar nu e)

nu ma lasa cand scriu numele userului imi spune k mai este cineva care are numele acela... si culmea la fel imi face si la email:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

o idee ar fi sterge toate conturile si inscriete cu un nume origina dar origina cum ar fi Palinca si Emil-ul unui memebru de familie(daca nu te lasa cu altau)
 

DeletedUser

da stiu k as putea si asa dar vreau sa stiu DE CE nu ma lasa????:confused::confused:
 

DeletedUser16123

...sau incearca sa intri dinnou cu contul vechi si sa intri cu ala pe lumea 9.
 

DeletedUser15142

este simplu ...pf dai login cu contul pe care il mai ai pe lumea 4 ..oare de ce la germani nui asa:|
 
Sus