Probleme

  • Autor subiect DeletedUser12999
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:))
ma deranjeaza ca ne face panditori.Le-am luat sate si cand stateam de vorba cu ei,vedeau ca le vin atacuri si ma intrebau daca nu am somn...nu ii interesa sa isi bage sprijin in sate:)
 

DeletedUser

Pai ce il face bun? Ca sta la panda si asteapta sate curatate sau goale?

De atacat nu-l ataca nimeni datorita moralului si blindajului pe care-l faceti.
 

DeletedUser

daca tot suntem la rubrica de probleme...stie careva ce se intampla cu scripturile de recrutare?

Daca te referi strict la cel de "mass recrute" il gasesti la vedere grafica a satului>>Recruteaza (acolo sub numarul trupelor in partea dreapta)>>Recrutare in masa (pentru ca este pus initial pe Recrutare).

Bafta marlboro.:D
 

DeletedUser

... Naercis poate sa confirme daca este un om corect.

:( ce naiba sa mai confirm???Mai Sebi, ai mai spus asta si am mai confirmat, adaugand si parerea mea.Ai pierdut, ai lasat tribul in momente extrem de grele, si incepand cu renuntarea la joc a lui danvera si Traianuss toate mi-au ramas in cap mie.De ce?Pentru ca impreuna, caci doar impreuna va pot zice, odata ce ati fost un grup de prieteni, ati distrus 2 granite, tinand in conducere pe granita cu noobs conturi inexistente, tinute pe sitter, iar pe cea cu IMMO voi 3 blocand granita.Sa sti ca asta nu e un merit al vostru, si cu atat mai putin ceva cu ce sa te lauzi.Ati tinut inchisi in spatele vostru vreo 400 de jucatori, asta numesti tu joc de echipa?Si apoi in momente grele sa mai faceti si mofturi si sa parasiti jocul.

E de inteles, ai avut probleme in viata, ai decis sa renunti la joc in favoarea vietii personale, ceea ce e si corect, dar nu mai veni acum cu pretentii.Nu mai esti aici pe L10 cu sebi77 deci ai pierdut.Intelege sebi, ai pierdut (si asta nu pentru ca ai vrut tu).Iar cineva care pierde nu poate pretinde apoi ca a castigat, ceea ce vrei sa faci tu.

Uite, daca te multumeste ma dau pe mine exemplu, desi poate nu sunt prea fericit.Cand am refuzat integrarea in familia G~E am avut 6 mil. de puncte.Intr-o perioada de 4 saptamani am pierdut aproape o jumatate de cont, pana la 3,5 mil. si acum dupa 4 luni de joc am 8 mil. Asta se intampla cand vrei sa demonstrezi ceva si nu vrei sa pierzi.Tu ai pierdut.Intelege.

Imi cer scuze pentru off-topic.Mai sus este si un on topic.Multumesc.
 

DeletedUser

Naercis, eu n-am pierdut nimic! Din contra am castigat! Am avut un cont de 400 de sate (in care aveam expunere vreo 90%) intr-o zona in care ramasesem singur si intr-un trib in care conducatorii isi scoteau ochii, am decis sa renunt pentru ca asa era cel mai bine.

O sa vina vremea cand o sa spun si pe ce cont joc, sau se va afla pentru ca fata de colegii de trib nu mi-am tinut secreta identitatea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Atata timp cat joci pe L10 pe un cont in G~E si nu ai tupeul sa spui pe ce cont e clar ca esti noob in acest joc si e clar ca tremuri numai cand auzi de IMMO :p:p:p !

PS: vezi sa nu faci precum prietenul tau mondyalu09: dupa ce a pierdut o groaza de sate in favoarea IMMO a dat circulara in tribul sau si a zis ca a murit numai ca sa scape de atacuri!
Noob esti tu...Ia spune poporului care este statistica dintre noi doi? Ia exemplu de la pisica13 cum se inobileaza sate in granita inainte sa te scuzi....!

:) Nu cred ca a facut asta ca sa scape de atacuri...!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da asa e m-ai descoperit sau poate nu...! :p

Mai ai 2 variante ...! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

Da asa e m-ai descoperit sau poate nu...! :p

Mai ai 2 variante ...! :)

te descopar eu si atunci tu vei avea o singura varianta: stergere cont =)) ...de fapt vei mai avea una: sa renunti la cont....dar esti obisnuit cu ambele tu!
 

DeletedUser

În ultimele ore lavsori77 a avut o acţiune cu acelaşi cont ca ţintă. Următoarele acţiuni între jucătorii care îşi împart o legătură de internet sau un computer, nu sunt admise in timpul folosirii concomitente şi 24 ore după aceea: Atacuri comune, sprijin, trimitere de materii prime ca şi toate acţiunile cu acelaşi cont ca ţintă.


De 48 de ore primesc acest mesaj, nu pot trimite defensiva unde a trimis colega mea, nu pot trimite atacuri unde a trimis colega mea. Eu din Bucuresti ea din Timisoara. Banuiesc Ca este sitter la mine si nu stiu.

si totusi asta era intrebarea initiala si nu cine are muschiul mai mare
 

DeletedUser

Moni
Locaţie: in vacanta

uhhh nu prea pare postul pentru ...Locaţie: in vacanta

o fi pe alt forum buba :eek:
 

DeletedUser

Naercis, eu n-am pierdut nimic! Din contra am castigat! Am avut un cont de 400 de sate (in care aveam expunere vreo 90%) intr-o zona in care ramasesem singur si intr-un trib ......

Asta depinde cum privesti.Eu in momentul in care am refuzat fuziunea G~E si s-a creat G~E~K am avut doar 0.03% din cont in zona sigura.:)) adica un sat pe K41 si unul pe K42 la vreo 6 ore de granita in interiorul IMMO cu care aveam PNA.Deci pot sa zic ca am avut expunere 99,97% din cont, si iata ca inca nu am pierit nici dupa 5 luni.Depinde de nivelul si felul de intelegere al fiecaruia privitor la problema ridicata de tine.Pe joc ai pierdut, in rest poate ai castigat...timp, viata...

Scuze de offtopic.La topic probabil ca doar un moderator al forumului sau un administrator al jocului poate raspunde, cazul in care nu s-a rezolvat deja.
 

DeletedUser

bai Sebi daca esti prost du-te frate si te impusca, si asa scapam si noi odata de frustrarile tale
iar daca esti asa bun spune-ne si noua pe ce cont joci ca te tot lauzi ca joci dar vad ca iti e teama sa nu ai soarta de pe contul sebi77

mai lasa-ne in pace ai fost scos de pe harta sau ai dat stergere(impresia ta) gata am inteles lasa-ne sa jucam ca nu cred ca esti tu cel mai in masura sa te dai mare pe aici si sa iei la misto lumea sau sa dai sfaturi

Bine dar pana atunci tot noob ramai

pai daca gykanes e noob inseamna ca tu esti cel mai prost jucator existent de pe triburile.ro si din punct de vedere al stilului de joc si din punct de vedere al unui conducator de trib.

PS: promit ca acesta a fost ultimul meu post referitor la tine, nu de alta dar nu meriti atentia care ti se acorda si sa imi pierd timpul sa mai postez referitor la un noob
 

DeletedUser

bai Sebi daca esti prost du-te frate si te impusca, si asa scapam si noi odata de frustrarile tale
iar daca esti asa bun spune-ne si noua pe ce cont joci ca te tot lauzi ca joci dar vad ca iti e teama sa nu ai soarta de pe contul sebi77

mai lasa-ne in pace ai fost scos de pe harta sau ai dat stergere(impresia ta) gata am inteles lasa-ne sa jucam ca nu cred ca esti tu cel mai in masura sa te dai mare pe aici si sa iei la misto lumea sau sa dai sfaturi



pai daca gykanes e noob inseamna ca tu esti cel mai prost jucator existent de pe triburile.ro si din punct de vedere al stilului de joc si din punct de vedere al unui conducator de trib.

PS: promit ca acesta a fost ultimul meu post referitor la tine, nu de alta dar nu meriti atentia care ti se acorda si sa imi pierd timpul sa mai postez referitor la un noob


Zise poda tradatorul... (prieteni stiu de ce !!!) . Bre poda nu m-am considerat niciodata un conducator, nu am solicitat functii de conducere niciodata asa cum ai facut tu, ci mi s-au oferit datorita rezultatelor pe care le-am avut pe granita spre deosebire de tine (20 sate luate de la inamici). In plus n-am avut niciodata functii executive ci doar de coordonare a unei granite pe care am mentinut-o alaturi de colegii mei timp de 1 de zile acolo unde a fost de la inceputul L10....fie ca am fost in TAG, si SPARTA, GW sau RF.

Si ca sa-ti fac tie pe plac uite recunosc ca nu sunt un bun conducator....si nici nu m-am considerat vreodata! Tu poate este un "mare" conducator (in distrus triburi) dar esti ZERO ca jucator din toate punctele de vedere (sate luate de la inamic, ODA,ODD, etc)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Naercis, eu n-am pierdut nimic! Din contra am castigat! Am avut un cont de 400 de sate (in care aveam expunere vreo 90%) intr-o zona in care ramasesem singur si intr-un trib in care conducatorii isi scoteau ochii, am decis sa renunt pentru ca asa era cel mai bine.

sebi tata nu te mai lauda ca ai avut tu 400 de sate daca luai macar 250 de la IMMO mai intelegeam dar asa de ce te lauzi cu niste sate luate din innobilari interne ?
nu pot sa inteleg si te mai crezi un mare jucator...
 

DeletedUser

A luat cineva 250 de sate de la IMMO? Uite reformulez intrebarea ...: A luat cineva peste 80 de sate de la IMMO?

Eu am luate peste 100 ! Cred ca este suficient!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Esti n00b amice, daca tot iti doresti atat de mult un verdict..
Lucrurile alea i le-am zis lui Tottot inainte sa te scoatem de pe harta.. Si da, dupa aia mi-am schimbat parerea..
Te stiam un jucator de granita bun cu toate ca nu te testasem cu atacuri pana atunci, care tace si face..
Alea 14 k de atacuri nu se pun pentru ca atunci tu ai fost diversiunea ca sa pice danvera, colegul de langa tine, dar vad ca nu ti-ai dat seama nici macar dupa ce v-am scos pe amandoi..
Si iarasi acele 14k de atacuri nu se pun pentru ca toate au fost fake-uri si se pare ca nici de lucrul asta nu ti-ai dat seama.. Nu ai fost tu atunci tinta principala!
Vezi ce bine ma pricep la diversiune?
Si dupa ce au trecut atacurile false si colegul de langa tine a fost eliminat tu imi spui cat de masiv ai fost atacat atunci(cu fake-uri =))))

Si de ce zic acum ca esti n00b?
Pai in primul rand ai fost scos de pe harta intr-un mod umilitor de catre noi.
Ti-ai anuntat retragerea cand aveai atacuri in curs!
Cu toate ca ti-ai anuntat retragera, in apogeul presiunii exercitate asupra contului tau, tu stateai pe forum sa te certi cu noi in loc sa iti aperi munca.. Ba mai mult, iti criticai sitterii care faceau munca unuia caruia nu i-a pasat, unui iresponsabil!

Si in al doilea rand pentru ca nu stii sa pierzi!
Nu ai experienta. Nu ai mai dus razboaie, ori ca sa rezisti intr-o granita cu un trib ca IMMO l10 iti trebuie cel putin 3-4 lumi jucate pe granita cu triburi mediocre..
Pe lumea asta se pare ca ai cam dat de dracu, dar nu fi suparat, au mai dat si altii care au avut ghinionul sa pice pe harta in raza noastra de actiune ..

Copacel, e prima si ultima mea interventie pe aceasta tema!!
Nu ati luat mai mult de 2 sate de la danvera decat atunci cand el a renuntat la acel cont, din motive mai mult sau mai putin sugestive.
Acum vad ca sunteti cu totii zmei, ati trecut pe la profile marile voastre realizari prin inobilarea mea. Sa-si aminteasca stropitzescu, don coiote cum se dadeau cu capul de tastatura ca pierdeau 3 nopti sa dea atacuri si si-o lau in barba!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus