Profile simpatice: jucatori si/sau triburi

DeletedUser

Fost coleg de trib...

Un BETIV a fost desfiinţat de către tirie sabie,
daca aveti intrebari, nelamuriri, sugestii, reclamatii, sfaturi, puteti sa va inscrieti in clubul oamenilor destepti si cu idei sau sa scrieti o carte. noi nu avem nevoie de ele.

daca doriti sa faceti donatii sau sa platiti cotizatia anuala, va aducem la cunstinta urmatoarele:

pentru donatii sunati la telefon ********. primim invitatii la nunti, botezuri, bairame, mancam si bem gtratis, furam mireasa, domnisoara de onoare, sarbatorita si prietenele acesteia si rudele de sex feminin din suedia.

cotizatiile anuale sunt anuale, trimestriale si zilnice, sub forma de bere si bineinteles rudele tinere de sex feminin din suedia.

daca doriti invitatie, clubul invitacilor, va aduce la cunostinta:

Acest trib are deja dusmani: noobs

lista va continua, nu fiti tristi.

deocamdata nu avem emblema, suntem saraci si asteptam sa depasim 500 puncte sa avem premium gratuit. daca doriti sa faceti o donatie in acest sens, nu va vom dezamagii. va multumim anticipat.
 

DeletedUser

da super :| foarte tare am ras asa tare ca am tras un vant...:-@
 

DeletedUser

cum sa nu te bagi cand vezi ca unii nu au ce face cu timpu lor si scriu tot felul de ciudatanii pe forum.."profile simpatice"...
 

DeletedUser

Profilul tribului Taypan mi se pare colosal!

ATUNCI CIND VREI SA TE SIMTI INTRE PRIETENI,ATUNCI CIND VREI SA FI ALATURI DE CEI DRAGI...ALEGE ACEST TRIB!!EL E MIC... DAR VA FI MARE!!
SUNTEM PUTINI...NE TINEM TARE!!!
PE TINE TE OCROTESTE....!
DUSMANUL NU IZBINDESTE!!
Si tu poti face parte din familia noastra!!!INTRA si NU VEI REGRETA!!!

:D
 

DeletedUser

nu hrăniţi trollii ;)
şi acum nişte laudă de sine

Narf!


Nu am venit deloc aici cu planuri marete.
Nici n-am avea cum,
suntem doar niste soareci de laborator
cu vadite probleme de personalitate.

Dar asa, intre doua imbucaturi de cascaval
si niste exercitii in rotita,
incercam ce stim noi sa facem cel mai bine:


Sa cucerim lumea!
(si sa o dam in bara)







Pinky & the Brain
One is a genius, the other is insane*











*noi inca nu ne-am hotarat care cum suntem

Asa ca pana nu ne decidem, va rugam, nu ne sacaiti.
Muscam!
 

DeletedUser5684

din profilul AXAN


Recruntari :
๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑
tycalosu2003
tycalosu2002

:D
 

DeletedUser

Descriere
oldy a fost infiinţat de către capitangalactic1. Dacă ai întrebări adresează-te capitangalactic1.
Textul acesta poate fi modificat de către diplomaţii tribului.


RESPECT
LIBERTATE
SIGURANTA
CURAJ
INCREDERE

Aveti nostalgia western-urilor copilariei, v-a placut la nebunie Winnetou, regretati ca au fost decimati bizonii preeriilor americane si odata cu ei si indienii -pieile rosii -TRIBUL OLDY VA REINVIA ATMOSFERA FAR WEST SI VA REPARA VIRTUAL ACEASTA NEDREPTATE FACUTA UNUI NEAM MANDRU SI CURAJOS !
 

DeletedUser

Descriere
LeonEF a fost infiinţat de către -=RED ANGEL=- , praslea13 si best king. Dacă ai întrebări adresează-te lor . Textul acesta poate fi modificat de către diplomaţii tribului.

Nu primim FERME sau REFUGIATI !!!

Nu dorim sa ne batem joc de nimeni si nici nu ne vom bate, ceea ce dorim este sa fim respectati cum respectam si noi...daca nu, devenim adversarii vostri.



Suntem mici,
Crestem mari!
Suntem slabi.
Ne facem tari
You attack us, WE kill yo



Cu mentiunea ca LeonEf e un trib de top 20 din Lumea 2.Nu recunosc nici un jucator de acolo aici.Deci am gasit niste plagiatori amuzanti.
 

DeletedUser

Descriere
-TWM- a fost infiinţat de către GoTSpeeD?. Dacă ai întrebări adresează-te GoTSpeeD?.
Dacă ai întrebări adresează-le GoTSpeeD?
1. Nu vrem sa fim niste mamuti idioti, deci nu prea multe invitatii si fara academii idioate.
2. Doar cine a fost in top 20 pe mai multe runde speed la rând poate intra aici. Cine nu, LA REVEDERE.
3. In timpul creearii acestui trib au fost distrusi urmatorii incompetenti: MicroOSs, Microsoft, Apple, Linux, Ikariam, Travian, Inno Games, Mirificu, Rvansa.
DACA PRINDEM VREO URMA DE RVANSA PE AICI CINE E DIN RVANSA E DAT AFARA NU SUNT ASA DE PROST!!!
Ah,
94538945. Nu acceptam Noobi.
5. Web Site si Forum Extern in constructie.


๑۩۞۩๑

Politica tribului:
Nu recrutam decat jucatori peste 50 de puncte.
Numai jucatori experimentati pot intra in trib.
Incepatorii nu pot intra decat exceptii
Din campania: Nu vrem sa fim mamuti
Va rog nu ne cereti aliante, vrem razboaie.[/b]


Numărul de membrii: 1
 

DeletedUser

-TWM- face parte din triburile de elita care sunt pe lumea 7 =))))
 
Sus