Profiluri amuzante l18

  • Autor subiect DeletedUser18538
  • Data de început

DeletedUser31909

oare ce o sa zica stil ca i s-a luat numele tribului?

E pt a 3 oara cand postez in ultimi 2 ani pe forumu extern... Fate nu este tribu lui still cu el am avut onoarea de a avea contact pe lumea 7 , 14 , 16 pe unele din lumi el ca admin eu ca jucator.
Draga moni nu mai face afirmati absurde daca nu ai dovezi, tribu fate de pe lumea 18 nu este copiat de nicunde nu am cunostinta sa mai existe sau sa fii mai existat pe nici una din lumile pe care am jucat si am jucat pe destule
singuru loc in care mai gasesti fate e lumea 14 un singur jucator si anume Azareth e in acel trib. Azareth e persoana ceea mai apropiata mie,
Sper sa nu mai aud prosti de genu fate e copiat pt ca 100% sunt sigura de ceea ce am scris.
Acestea find scrise nu am degand sa mai revin cu alte raspunsuri decat daca imi poti aduce adovezii care sa iti sustina afirmatile.

O zi buna si spor la joc tuturor.

Nr de conturi detinute 10.
Nr de conturi active 1
Nr de conturi banate 2
Nr de conturi sterse 7

Cont activ numai pe lumea 14 si 18 in clipa asta .

Cer drepturi de autor pentru FATE.



??? serios vezi ca te pun aia sa platesti impozit de la guvern.

Pe viitor foloseşte opţiunea edit!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

uitati aici trib funny

IMMO

The ImmortalsÎnsuşiri
Numele tribului: The Immortals
Prescurtare: IMMO
Număr de membri: 50
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 41.333
Punctaj total: 47.155
Punctaj mediu: 943
Rang: 180
Inamici învinşi: 33.042 (191.)
Homepage:
» Actele tribului
Membri

Descriere
We are THE IMMORTALS

Daca ai intrebari vorbesti cu
cladcla
sau cu
Rzrw

Pentru ca numai acestia au drepturi superioare in cadrul tibului!


RoyalLegion
IMMO
G-T

NU suntem interesati de Aliante sau PNA-uri ne pare rau

Nu primim jucatori sub 700 de puncte.Nu cereti invitatii daca nu treceti de aceasta limita!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

E pt a 3 oara cand postez in ultimi 2 ani pe forumu extern... Fate nu este tribu lui still cu el am avut onoarea de a avea contact pe lumea 7 , 14 , 16 pe unele din lumi el ca admin eu ca jucator.
Draga moni nu mai face afirmati absurde daca nu ai dovezi, tribu fate de pe lumea 18 nu este copiat de nicunde nu am cunostinta sa mai existe sau sa fii mai existat pe nici una din lumile pe care am jucat si am jucat pe destule
singuru loc in care mai gasesti fate e lumea 14 un singur jucator si anume Azareth e in acel trib. Azareth e persoana ceea mai apropiata mie,
Sper sa nu mai aud prosti de genu fate e copiat pt ca 100% sunt sigura de ceea ce am scris.
Acestea find scrise nu am degand sa mai revin cu alte raspunsuri decat daca imi poti aduce adovezii care sa iti sustina afirmatile.

O zi buna si spor la joc tuturor.

Nr de conturi detinute 10.
Nr de conturi active 1
Nr de conturi banate 2
Nr de conturi sterse 7

Cont activ numai pe lumea 14 si 18 in clipa asta .

Daca jucai si tu pe speed sau pe .net cu siguranta ai fi auzit de tribul Fate, adevaratul trib Fate. In rest numai bine.
 

DeletedUser

Gladiatori Tribuni Academi

Însuşiri
Numele tribului: Gladiatori Tribuni Academi
Prescurtare: |G-T||



:D
 

DeletedUser

Enemy?

Numele tribului: The Public Enemies
Prescurtare: Enemy?
Număr de membri: 47
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 41.088
Punctaj total: 43.248
Punctaj mediu: 920
Rang: 210
Inamici învinşi: 30.465 (240.)


Descriere

Acest trib a fost creat pentru a uni oamenii cu IQ-ul mai mare decat punctele satului.


Daca vrei sa intelegi viata, asta sa-ti fie invatatura dintru inceput si temelia tuturor rationamentelor si dorintelor tale: Nu ai drept la nimic si nimeni nu-ti este dator cu nimic, nici societatea, nici natura. Daca le ceri fericirea, esti un pro*t; iar daca te crezi nedreptatit pentru ca nu ti-o dau, esti inca si mai pro*t.


"Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet,teme-te daca te opresti."


Enemy? & =NG=
Prieteni de nedespartit!
Va luati de ei, va luati de noi!


GASCA NOASTRA:
>>
~ENIS~
||
\/
Enemy?
=NG=
~SS~
 

DeletedUser

Alti copii fara imaginatie...hai ma ca nu este asa de greu sa creezi un trib,cu un nume inventat de tine ,e foarte simplu ,si in plus daca totul este original atunci esti vazut si mai bine.
 

DeletedUser26258

Text personal
prieten de nadejde
daca stii ce inseamna prietenia contacteaza-ma
sunt om bun ,,dar nu ma luati de prost( cum este moda la romani)

Frumos prof asta :O :))))
:p:p:p:p:p
 

DeletedUser

Diablo sunt niste luptatori de foc inarmati cu sabi scuturi si magi.Ei au existat in Europa fiind aliati cu elfii.Elfi sau retras foarte repede in paduri si nu sau mai facut vazuti iar alianta lor dispareau ca ei.Stramosul celor din Diablo este Dracu.Ei am fost foarte putin si calatoreau mult.Ei luptau pentru rau si am murit distrugand toti oameni nevinovati.Unu era puternic cat 100 de luptatori.

Tare "istoria" tribului Diablo Wariors :eek: (prescurtarea tribului este Diablo, istoria e la textul tip spoiler).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Descriere
Pentru invitatii si alte intrebari contactati pe valle1 sau pe orice alt jucator al tribului



aliante : da
fuziune : da (voi la noi)
pna : mai incolo:D


====== CONDUCERE ======
valle1
Red-Bull
Toto90

====== DIPLOMAT =======
vas1981deea

Recrutam membrii doar peste 1750 de puncte.


Pentru a afla povestea acestui trib apasa aici:

Poveste

Se facea ca era un trib pe lumea 17 numit Eternal Love. Mai era putin si se deschidea Lumea18
Deodata un jucator mai nebun asa de felul lui ... se gandeste ca ar fi super sa faca un trib cu toti jucatori din tribul Eternal Love si pe lumea 18. Zis si facut.
La inceput era super toti jucatori erau activi toti jucatori erau atrasi de aceasta lume noua ... dar mult mai grea decat celelalte. Nu-mi venea sa cred ca o sa fie atatia jucatori seriosi in trib ... totul parea sa mearga superb. Intr-o zi ... a avut loc o revolta in trib ... eram inconjurati de triburi cu foarte multi jucatori ... iar jucatori din Eternal Love s-au speriat subit ... asa au inceput sa plece incet incet 1 cate 1 ... 1 pleca ... mai venea un noob ... mai pleca altul ... mai venea un noob ... si tot asa pana cand am ajuns sa ramana prea putini jucatori pentru a mai pune probleme celorlalte triburi ... si asa Eternal Love a fost infrant de lipsa de rabdare a unor Jucatori cu "experienta". Probabil ca daca ar fi realizat ce oportunitate extraordinar de mare avea acest trib sa fie unul fruntasi ... nu ar mai fi plecat.
Insa tot raul spre bine ... acum incheiem un capitol trist dar si frumos al acestui trib ... iar acuma o parte din "cei Vechi" se regasesc dupa cum bine puteti vedea in Tribul L.A. asta deoarece Toto90, valle1 si Red-Bull mai bine zis *E*L* si L.A. au decis ca este mai bine pentru viitorul top ten al acestei lumi ca cele doua triburi sa fuzioneze.


Acum m-i te adresez tie cititorule si-ti zic asa ... daca nu esti din tribul nostru sau din academia noastra fereste-te, chiar de esti dusman chiar de esti sarman , chiar de esti prieten chiar de esti aliat, fereste-te fiind ca niciodata nu stii cum se poate rupe o alianta .... asa ca nu ne vorbi urat ... nu te pune rau cu nimeni pe jocul asta fiind ca nu stii ce aduce ziua de maine ... poate te trezesti dimineata iti prepari cafeaua si cand sa intri pe joc ... nu mai ai nici un sat asa ca te rog sa fii atent cu noi dar mai ales fii atent cu tine ... somn usor ... cititorule...


ce poveste frumoasa si plina de acte de curaj si eroism :rolleyes:
 

DeletedUser

tare :)) descrierea,ar mai trebui oameni ca ei,sar mai anima lumea 18 :))
 

DeletedUser

Numele tribului: Porcii
Prescurtare: Porcii
Număr de membri: 9
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 2.002
Punctaj total: 2.002
Punctaj mediu: 222
Rang: 822
Inamici învinşi: 0 (2252.)
Homepage: http://www.youtube.com/watch?v=MOgcB8yjqms
Membri

Descriere
Noi Porcii nu va dam porcina,va dam MU13 si SLANINA!


Purcelus cu parul cret
Fut3-0 rata in cotet!
Si se jura ca nui da la MU13
LOL...avea prezervative!

MaXim am Spus!!!
We are pigs(immortals)!!!
uite niste cretini;)
 

DeletedUser

Text personal
Asa vor sfarsii dusmanii mei :



\V/
V
╘╗_۩_╔╛
╘T█▓T╛
]█▓[
]█▓[
]█▓[
]█▓[
]█▓[
╘╗____╔╝█▓╚╗____╔╛
۞]════╬mozaceni╬════[۞
┌╜‾‾‾‾╚╗░▒╔╝‾‾‾‾╙┐
[|[ ]|]
[|[ ]|]
[|[ ]|]
[|[ ]|]
¶¶¶¶¶¶[|[ ]|]¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶´´´´[|[ ]|]´´´´¶¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶´´´´´´´´¶¶¶¶¶´´´´´´´´¶¶¶¶
¶¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶
¶¶´´´´´´´´´´´´rupenimic´´´´´´´´´´´´¶¶
¶¶´´´´´´´´´´````````````´´´´´´´´´´´´¶¶
¶¶´´´````````````````````´´´´´´´´´´´´´¶¶
¶¶´´¶´´´´´´´´´´´´```````´´´´´´´´´´¶¶´¶¶
¶¶´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶´´¶
¶¶´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶´´¶
¶¶´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶´¶¶
¶¶´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶´´¶¶
¶¶´¶¶´´´¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶´´´¶¶´¶¶
¶¶¶¶´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´¶¶¶¶¶
¶¶¶´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´¶¶¶
¶¶´´´¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´¶¶
¶¶´´´¶¶¶¶¶¶¶´´´¶´¶´´´¶¶¶¶¶¶¶´´´¶¶
¶¶´´´´´¶¶¶´´´´¶¶´¶¶´´´´¶¶¶´´´´´¶¶
¶¶´´´´´´´´´´¶¶¶´¶¶¶´´´´´´´´´´¶¶
¶¶¶¶´´´´´´´¶¶¶´¶¶¶´´´´´´´¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶´´´´¶¶¶´¶¶¶´´´´¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶´¶¶
¶¶¶´´¶¶´´´´´´´´´´´¶¶´´¶¶
¶¶´¶¶´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´¶¶´¶¶¶
¶¶´¶¶´¶´¶´¶´¶´¶´¶´¶´¶´¶¶
¶¶´´¶´¶´¶´¶´¶´¶´¶´¶´´´¶¶
¶¶´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´¶¶
¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶
¶¶¶´´´´´´´´´´´´´¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶
[|[ ]|]
[|[ ]|]
[|[ ]|]
[|[ ]|]
[|[ ]|]
[|[ ]|]
[|[ ]|]
[|[ ]|]
[|[ ]|]
[|[ ]|]
[|[ ]|]
\ || /
\¤/
\/

Nobilii mei in el, Chriss09, au infipt prima data sabia !!!


Urmeaza rupenimic


/¯''¯'¯\
/◦▓▓▓▓◦\
\---------/
\◦===◦/
_____)¯¯¯¯(_____
/-⊶--\\---------//--⊷-\
/----|╬╬╬╬╬╬╬╬╬|----\
╬generalu.mozaceni╬╬
|----|╬╬╬╬╬╬╬╬╬|----|
\⊶--\╬╬╬╬╬╬╬╬/--⊶/
\''--'\╬╬╬╬╬╬/'--''/
|\''--'\╬╬╬/'--''/|
|╬\---'\╬/'---/╬|
//'--\.--\--./--'\\
||----/.\\\\----||
||-----.|▓|.-----||
|----.-.|▓|.-.----|
|------|▓|------|
|'-▐◘◘◘◘-'|
|------|█|------|
|-==-|█|-==-|
/'<----|█|---->'\
\=◉='/█\'=◉=/
|-----/ █ \-----|
|-----| █ |-----|
|-----| █ |-----|
|-----| █ |-----|
/-╳-..'' █ ''..-╳-\
/-----/...█...\-----\
(___.'......▼......'.___)


mi-a pus gand rau :(
 

DeletedUser

asta e cel mai tare profil=)))))))

are sabia cu craniu si paladinu'
=)))
nu vorbeste mult, lasa imaginile sa il descrie:))
 

DeletedUser29146

La inceput a fost curiozitatea. Am inceput sa cresc un sat. Binenteles ca am construit aiurea, tot ce prindeam. Apoi mi-am facut un trib. Eram singurul membru, dar nu conta. Habar nu aveam sa joc. Am descoperit forumul general si sectiunea ajutor. Aveam un vecin care ma mai ataca din cand in cand dar s-a plictisit cred, ca m-a lasat in pace. Eu continuam sa cresc si ** aiurea cu toti vecinii. unii imi raspundeau, altii ma ignorau. intr-o dimineata am intrat pe triburi si ma intreba in ce parte a lumii vreau sa-mi fac sat. Mare a fost dezamagirea. am intrat si i-am scris vecinului sa imi dea satul inapoi si de ce mi-a luat satul. nici nu intelegeam cum a facut asta. Erau chestii de care nu m-am lovit si nici nu am citit despre ele. lumea vorbea de innobilare, dar eu nu intelegeam in primul rand cuvantul in sine. Mare mi-a fost dezamagirea. Imi venea sa plang de ciuda. Am luat-o de la capat si am reusit sa fac un sat si sa cuceresc inca unul. aveam doua sate si eram tare mandru. Eram regele. Satul mare avea vreo 11000 pcte si celalalt era un sat de barbari mic de vreo 1500. dar eu credeam ca sunt cel mai tare. Am intrat intr-un trib si am descoperit multe alte secrete. Apoi au venit atacurile. de la 4 jucatori dintr-un trib advers. A inceput disperarea. 4 zile a durat lupta. am strans in total vreo 34 de atacuri. inainte de ultimul am facut de toate. am iesit din trib si am intrat in altele. am reusit performanta de a primi sprijin chiar de la atacatori. Am ** cu vecini ce erau in alte triburi. Am incercat tot numai sa salvez satele. Nu am reusit si l-am pierdut. Satul mic imi era lasat cu conditia sa intru in tribul atacator. Am refuzat mandru si am renuntat la acea lume. Am asteptat o alta lume care a aparut repede. am ** cu 2 prieteni, ehe, aveam experenta de acuma si am intrat toti odata. am avut activitate cam 4 ore cand am intrat in lume. am facut un trib si in acele ore am scris tuturor vecinilor ca vreau sa vina la mine in trib. am scris fiecaruia personalizat. Am avut succes. Am strans maximum de membri. si eram pe locul 1 in kontinent. Iar eu eram intemeietorul. Aveam un trib dusman dar in rest era ok. Acolo l-am cunoscut pe cristian ciura octav. Era dusman. Avea sate multe si lua din stanga si dreapta. a luat si de la mine. l-am luat inapoi. mi-a scris si a spus sa nu-l deranjez. Dupa mult timp mi-am dat seama cu cine ma contram. era cel mai bun jucator d pe triburile. avea experenta si juca cel mai bine. dar nu conta pt mine. doar eram sigur ca stiu de toate. intre triburile de pe acele lumi eram respectat. eram singurul care i-am luat un sat lui. Am scris tuturor membrilor din tribul lui ca i-am luat un sat si i-am invitat la mine in trib. A ras si am devenit prieteni. Tribul lui este TSF, pe acea lume. Al meu se numea CTM. Si asta a fost cam tot.

Pt invitatii contactati pe Trabantzel.
Intre 17:00 si 18:00.
Sa va adresati cu "Draga retrogradule" si veti primi invitatia


Jucator Mahan Trib Ctm....


Tare iubit mai e octav asta :))
 

DeletedUser

TNO&GTGT
academiea mai mare
Intemeietor Diplomati
*********************************************************

Rayne10 deiusb95
diavolul96 claudyiu
deiusb95 colt alb96
************************************************************



Conducatori:
************************************************************
LEGYONARUL11
deiusb95
ryckyreidam
zeus si perses
diavolul96
************************************************************


Md Forum

claudyiu
Ataraxia2000

************************************************************

Recrutori

[ur]ToT tribul[/url]

***********************************************************

۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑

sper ca va place imnul daca nu astept propuneri pe forum


Intrarea in trib
Ai intrat in trib. Ai o ora sa citesti pe aci`, sa vezi care-i treaba. Daca iti convine, ramai, daca nu-ti convine "lasa-ne, lasa-ne ...".


01. jucatorul care vrea sa ni se alature trebuie sa-si rezolve plecarea din tribul sau (cu sau fara ajutorul celui care il propune).
d. cel care invita garanteaza pentru cel invitat.
02. se invita doar playeri cu experienta, playeri care stau mult online, activi, de incredere, nu se invita playeri mici, pe criterii de prietenie din real life, samd.
03.termenul de asteptare prin care argumentezi plecarea din trib este 24 de ore.

Iesirea din trib
a. Poti pleca dar nu te vei mai intoarce.
b. Daca exista date ca ai fost in trib pentru a spiona, sau vrei sa pleci din motive care aduc atingere intereselor tribului sau unui membru al tribului, vei vedea ...

Reguli morale
* Implicarea ta in conducerea acestui trib conteaza foarte mult ! Suntem o familie ... asa ca nu dorim sa apara discriminari ! In acest trib toti suntem egali si avem nevoie unul de celalalt ! Discuta foarte mult cu vecini tai, fie membrii din trib fie aliati !
* Respecta-ti adversarul .. chiar daca nu merita ... sanctioneaza-l doar luandu-i satele.
* Ataca fara frica, satele se vor recupera usor ... un trib se ridica greu si uneori nu se mai ridica !
* Tine minte, acesta este doar un joc, unii pierd altii castiga !
* In alte triburi membrii sunt obligati de conducere ... aici toti suntem in conducere, respecta insa deciziile la care ai contribuit si tu!
* Certurile intre membrii sunt interzise ! La fel si razbunarea, pentru ca este arma prostului !
* Demonstreaza ca meriti sa fii in acest trib ! Nu este un trib mare, dar daca iti doresti asta, in scurt timp va ajunge ! Tribul consta in prietenie, fidelitate, incredere, curaj si ingaduinta !
*Pe parcursul acestui joc va rog sa aveti un limbaj adecvat fara sa aduceti injurii sau cuvinte jignitoare pe forumul tribului, colegilor sau altor membrii din alte triburi chiar daca ei va provoaca, daca se intampla sa comiteti aceste gesturi poate duce pana la concediere sau chiar inobilare interna.
* Daca furnizezi informatii din tribul nostru dusmanilor sau altor jucatori din alte triburi vei fi direct penalizat ! Vei fi trimis la marginea hartii, indiferent de numele sau functia pe care o detii si de punctele pe care le ai !
*In cazul in care lipsesti o perioada de pe acest joc incearca sa lasi sitter, pentru a nu fi concediat pentru inactivitate.
*Bulina galbena Out, pentru ca nu dorim inactivi in acest trib.
*Nu lasa sitter alt jucator din alt trib ca in secunda urmatoare o sa fii concediat.
*Ai obligatia de a citii Circularele si mesajele primite si a le da curs.

Rezervari
a. Rezervarile se fac pe forum si trebuie respectate. Fiecare rezervare trebuie sa fie atent verificata ... atat pe harta cat si pe forum ca sa se evite dublura rezervarii.
b. Fiecarei rezervari i se acorda o perioada bine definita de timp pentru cucerire. In principiu pentru cucerirea unui sat se ofera 3 zile. Timp suficient pentru cucerirea satului. In cazul in care acest timp nu ii este suficient pentru cucerirea satului sunt 2 posibilitati :
* cere o prelungire a rezervarii;
* specifica in rezervare durata necesara pentru cucerirea satului;
c. Nu rezerva sate din zona altui player din trib decat daca el nu vrea sa le ia. Foamea de sate si puncte nu are ce cauta aici.

Drepturi

Cei care au venit primii, c`est la vie. Cei care vin, daca au "pile" la fel, cica "ciolane" zic unii, cei care nu au, noi le dam, chiar daca nu stiu ce sa faca cu ele. ::))



๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞๑๑۩۞۩๑๑




Nu ezita sa ceri ajutorul,noi te vom ajuta.





Toti cei care parasesc tribul fara sa anunte conducerea si fara un motiv temeinic vor fi considerati spioni si vor fi tratati ca atare.





Cine nu este cu noi este Impotriva noastra.


Un mic ghid:

Satele de atac trebuie sa contina:

5000-6000 de topoare
400-450 de berbeci
10-20 de catapulte
iar restul de locuri libere in ferma va fi ocupat de cavalerie usoara

Pe satele de aparare faceti cat mai multi aracasi, .

FAMYLY TNO
TNO
TNO-A(academie)
TNO-B(academie)
TMH-H(academie)
~TNO~C(academie)
TNO-F(academie)
G~A~L(academie)
Mafia(academie)
=M.I=(academie)
IANA75(academie)
TNO-C(academie)


***********************************
FAMYLY UF
~(UF)~(familie)
~UF2~(familie)
~UF3~(familie)

***********************************
FAMYLY SOVEJA
Soveja(familie)
Sv~Ac(familie)

***********************************
FAMYLY UGM
UGM(aliati)
UGM-A-(aliati)
UGM-B-(aliati)
UGM-C-(aliati)

***********************************
FAMYLY KN
~K~N~(familie)
K~N~A(familie)

***********************************
FAMYLY T.O.A AND SH AND 300~TP[/b]
300~TP(familie)
T.O.A.(familie)
SH(familie)
O.A, 2(familie)

***********************************

IN MEMEMORIA TRIBULUI SH
SA INFIINTAT TRIBUL ASTA SI PROFILUL
ASTA DE MAI JOC


۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۞۩۩۞۩۩

Organizare/Conducere:
Rayne10 deiusb95
deiusb95 ryckyreidam
diavolul96 zeus si perses
diavolul96 diavolul96
LEGYONARUL11


~ . ~

Diplomatie:
Rayne10
diavolul96
deiusb95
claudyiu
colt alb96

۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۞۩۩۞۩۩




Impreuna la bine si rau

۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۞۩۩۞۩۩

╘T█▓T╛
]█▓[
]█▓[
]█▓[
]█▓[
]█▓[
____╔╝█▓╚╗____
<|▓▓▓║SH║▓▓▓|>
‾‾‾‾╚╗░▒╔╝‾‾‾‾
║░▒║
║░▒║
║░▒║
║░▒║
|░▒|
|░▒|
|░▒|
|░▒|
|░▒|
|░▒|
|░▒|
|░▒|
|░▒|
|░▒|
|░▒|
|░▒|
|░▒|
|░▒|
|░▒|
|░▒|
|░▒|
\░/
V



~ . ~

Noi suntem linistea dinaintea furtunii...

~ . ~


۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۞۩۩۞۩۩[/b]


intemeietor
-Rayne10
-deiusb95
-diavolul96
conducere
-Rayne10
-deiusb95
-diavolul96
-ryckyreidam
-LEGYONARUL11
diplomatie
-deiusb95
-colt alb96
responsabil invitatii
-Rayne10
recrutori
-Rayne10
-deiusb95
responsabil strategie trib
-Rayne10
responsabil dezvoltare jucatori
-Rayne10
general aparare
-Rayne10
general atac
-Rayne10
responsabil pe zone
- 45
-54
-35
-43
-36
No coment
 

DeletedUser

Uau...asta da descriere...a mai ramas sa spuna ce mananca ei acasa si in ce se imbraca :O ....:))
 

DeletedUser

hmmm si cand ma gandesc ca doar 50 sunt in trib...fiecare are functia lui...ma intreb daca se si intituleaza:-?
adica sir x
sir y
..
 
Sus