Profiluri amuzante

DeletedUser9453

Text personal
Am un deosebit respect pentru toti prietenii mei de pe triburile.ro


Asa incepea istorioara de la profilul meu
Motivul pentru care l-am schimbat:
Author a scris:
tarnava te-a concediat din tribul DECIDE


De fapt si de drept, am realizat ca, in acest joc, ai foarte putini prieteni, restul fiind doar niste canibali care abia asteapta sa se repeada la tine.

Cica tribul se cheama REMEMBER NOI L5 =))
Asta chiar ca e de ras
Ar trebui sa i se spuna simplu: Canibalii sau poate mai bine Hienele; oricum nu are nimic in comun cu spiritul NOI de pe L5
Astia stau cu gura cascata ca sa iti gaseasca nod in papura pentru a sari pe tine sa-ti ia satele
sau macar sa inventeze ceva ca sa aiba motiv sa te atace => asadar schimati denumirea va rog
si nu va mai ascundeti inclinatiile canibalice :))

Cine sa isi aduca aminte de noptile nedormite in care eram atacat de cei din DHBM si eram in primii 10 la aparatori pe lumea 5?
Cine sa isi aduca aminte k am rezistat atator atacuri si, in ciuda invitatiilor, am ales sa raman tot in NOI?
Am pierdut nopti intregi cu canishu, pitzak, stranutelu si Nenea Rau.

Se pare ca cei cativa care conduc tribul/triburile din faimoasa alianta la o cafea si la o bere, au uitat de farmecul jocului, si s-au lasat prada punctelor si, incet-incet, caracterele meschine din real life isi fac loc in joc, unde ar trebui sa ne relaxam.

Parerea mea: duca-se ... sa se sature de puncte de parca si le-ar pune la cap
Stiam de mult ca imi poarta sambetele :D

Aici nu mai este loc de tactica sau de altceva
Jocul este foarte simplu acum
5-6 jucatori vor inghiti incet dar sigur un trib intreg pana cand se vor bate intre ei, pentru ca nu le vor ajunge punctele.
Nu mai aveti copii sa le faceti cate un cont sau doua? :p =))

Sa nu se inteleaga in niciun caz ca imi pare rau ca am jucat pe aceasta lume
Doar ca, anuimte persoane imi lasa un gust amar, provocandu-mi lehamite, lucru care ma face sa devin acid.
Nu ati observat ca pe masura ce va apropiati de mine creste pH-ul? :))

Cu respect intotdeauna,
johnnycatornado

P.S. Era sa uit.
Ca un sfat pentru viitor => unii chiar ar trebui sa mai ia ceva lectii de limba romana deoarece scriu execrabil.

intradevar nu este amuzant .. dar este de plans ceea ce s-a intamplat acolo !!!
 

DeletedUser

S-a intamplat ca personajul dat a preferat sa ia 23 sate de barbari in mai putin de o saptamana, decat sa iasa la granita sa lupte cu inamicii!
E mai simplu sa lupti cu satele barbare, care mai sunt si ferme pentru jucatori, nu-i asa?
A zis ceva de REMEMBER NOI L5 - asta presupune sa fii cel putin tot asa de activ cum ai fost si pe L5. Nu poti tine in trib jucatori pasivi pe L11, doar pentru faptul ca au fost buni pe L5!
 

DeletedUser

Cum poti sa fii bun pe o lume si praf pe alta? Daca poti sa-mi explici si mie ca sincer nu prea inteleg...

Am pierdut nopti intregi cu canishu, pitzak, stranutelu si Nenea Rau.
cred ca esti invidios ca nu te-a mentionat
 

DeletedUser

S-a intamplat ca personajul dat a preferat sa ia 23 sate de barbari in mai putin de o saptamana, decat sa iasa la granita sa lupte cu inamicii!
E mai simplu sa lupti cu satele barbare, care mai sunt si ferme pentru jucatori, nu-i asa?
A zis ceva de REMEMBER NOI L5 - asta presupune sa fii cel putin tot asa de activ cum ai fost si pe L5. Nu poti tine in trib jucatori pasivi pe L11, doar pentru faptul ca au fost buni pe L5!


Parerea mea , e ca fiecare ia ce sate vrea. Unii incearca sa faca asta muncind, altii o fac cersind, inseland, mintind, furand, sau pur si simplu au noroc.
 

DeletedUser

Cum poti sa fii bun pe o lume si praf pe alta? Daca poti sa-mi explici si mie ca sincer nu prea inteleg...


cred ca esti invidios ca nu te-a mentionat

Am inceput sa joc triburile in martie, pana atunci nici nu stiam de existenta jocului! Deci, nu aveam cum sa fiu pe L5!

E foarte usor sa joci pe o lume foarte bine si pe alta lume sa nu-ti dai straduinta. Motivul ar putea fi plictiseala, sau faptul ca esti inconjurat doar de colegi de trib si nu mai ai dorinta de a iesi spre granita... poate sunt si alte motive...
 

DeletedUser9453

eu iti zic ca o persoana care are vechime cel putin 2 ani pe triburi .... in cazurile enumerate de tine mai sus, se lasa singur de joc ...
 

DeletedUser23646

Daca tot veni vorba , de johnnycatornado....

A fost una din "legendele" tribului NOI.

Este un jucator bun. A fost dat afara din trib , acum o luna...ei bine , SI ACUM , il puteti gasi pe harta cu cateva sate.

-ori nu a fost atacat , DIN RESPECT.
-ori nu a fost in stare nimeni sa`l trimita la margine.

Trebuie sa recunosc , aici Fam. DECIDE a facut o greseala.
Pentru un asa jucator...care pe viitor , sigur era de ajutor , se putea face o exceptie.

Asta nu inseamna , ca este chiar o "vitima" 100%. Nici el...nu a ascultat "deciziile" conducerii, sfiindu`i peste limite.

Deci , "soarta" lui , nu este nici de plans...dar nici de ras. :)
 

DeletedUser9453

da recunosc .. eu nu il cunosc in nici un fel ... parerea mi-am facut-o citind profilul lui ... dar din felul cum vorbeste poate deduce oricine ca nu e un pushti din ala frustrat cum sunt altii si inclin sa cred ca are dreptate !!!!
 

DeletedUser9453

ARE a fost infiinţat de către Djbogdi. Dacă ai întrebări adresează-te Djbogdi.
CONSILIUL DE CONDUCERE!!!
Djbogdi


INTEMEIETORI-DJbogdi
The dead angel


Generalii

The dead angel
manuel72



₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪
DIPLOMAT -DJbogdi
extraterestri
deltaforce1


!!!INVITATI apelati la!!!
djbogdi
manuel72
The dead angel
extraterestri
deltaforce1




Suntem deschisi la orice propunere de DIPLOMATIE.
Aliante- ON
Pna- ON
Fuziune- OFF

!!!FUZIUNE ON DOAR VOI LA NOI!!!


GRADELE MILITARE,ALE TRIBULUI!!

Gradele:Soldat 100-500puncte
Caporal 500-750puncte
Sergent 750-1000puncte
Plutonier1000-1250puncte
Maistru Militar 1250-1500puncte
Locotenent 1500-2000puncte
Capitan 2000-3000puncte
Maior 3000-4500puncte
Locotenent-Colonel 4500-5500puncte
Colonel 5500-7000puncte
General 7000-10000puncte
Maresal peste 10000puncte


๑ஜ๑ஜ๑ ARE ๑ஜ๑ஜ๑

Toate Drepturile Rezervate 2009&2010


₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

profilul uni trib pe l11 care l-am descoperit din intamplare .. m-am amuzat de felul cum sunt facute gradele :>
 

DeletedUser

Text personal
Ajutati ma sa i sparg pe cei din GENEZA

Are 137000 de puncte si momentan e inactiv...
 

DeletedUser

Descriere
Tribul nu a fost infiintat de nimeni sa va fie destul de clar el a fost gasit pe harta. Dacă ai întrebări mai bine nu le adresa .



Aici au loc doar cei ce joaca din placere ca pana la urma e un simplu joc...aici nu o sa va treziti noaptea sa dati atacuri ca sa ajunga la o anumita ora....:p

"vai ma ataca ce sa fac,,,,sa nu pierd satul si trupele. La noapte am 100 de atacuri cate sunt oare cu nobili?? zidul va mai rezista??? CE MA FAC???" nu avem nevoie de pesoane isterice in trib....

deci in concluzie mai degraba beti 2 beri decat sa cuceriti un sat eu asa va sfatuiesc

A:bautura si tigarile produc dependenta????
B:nu in nici un caz...dependenta produce acest joc numit Triburile.....va anunt ca exista o lume reala unde poti face mult mai multe lucruri decat sa faci topoare si nobili...TRIBURILE=pierdere de timp
da colegul meu are dreptate daca nu aveti incredere intrati pe trilulilu si cauntati acolo si o sa vedeti asa ca e pierdere de timp acest joc poate este frumos la inceput dar in timp o sa te plictisstii va urez o zi si o noapte buna


Numele tribului: jucam sa ne distram
Prescurtare: JsNd
Număr de membri: 17
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 4.162.926
Punctaj total: 4.162.926
Punctaj mediu: 244.878
Rang: 34
Inamici învinşi: 79.086 (247.)


...trib format in urma dezmembrarii ~T.E~ etc. ...dar chiar era necesara o astfel de descriere..?:confused:
 
Sus