Propun o imagine!

  • Autor subiect DeletedUser20415
  • Data de început

DeletedUser20415

Eu propun ca dupa fiecare atac pe care il dai sau il primesti in functie gravitatea pierderi sau de fericirea victorie sa fie o imagine din batalia care a puratato armata ata....
ex: Eu atac pe cineva....armata mea invinge...la raport sa primesc si o imagine cu armata mea ori in timpul luptei ori dupa victorie cum stau langa cei invisi....ceva de genu..
sa fie mai multe imagini(una cand pierzi, cand castigi, etc..)
Astept PRO/CONTRA
 

DeletedUser15142

contra ..daca vrei un astfel de joc iti recomand jocurile de gen age of empires
 

DeletedUser

eu as fi de acord...poate si fiindca imi place age of empires,nu stiu:)
 

DeletedUser

pentru ce?nu-i vad rostul,dar nu sunt nici pro,nici contra,daca se aproba e bine,daca nu tot bine
 

DeletedUser

Ar ingreuna mai mult jocul, ar crea lag cel mai probabil, timpi de incarcare mai mari.
 

DeletedUser

ar fi interesant.ar crea lag doar daca ar fi imagini in miscare.daca e doar o poza atunci nu se creaza.
 

DeletedUser21086

Contra! Joaca Age of empires..daca vrei sa arate imagini in timpul luptei, dupa victorie si inainte de lupta!!...este foarte frumos jocul asa.. :)

Rapoartele sunt frumoase, ai tot ce iti trebuie in ele...de ce este nevoie si de o imagine?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser431

ar face parte din grafica jocului..ar fi interesanta o treaba de genul acesta....
 

DeletedUser

Da.. si o sa fie aceleasi 3-4 poze mereu... O sa iti placa o zi 2 , 3 dar apoi te plictisesti.
 

DeletedUser

contra, dupa cum spuneau si altii, jocul este foarte bun asa cum este ;)
 
Sus