Propunere cu privire la jucatorul de vacanta

DeletedUser

buna ziua,
o propunere
pe viitor daca se vor mai aduce imbunatatiri la joc, sa se poata face cererile pentru jucator de vacanta in cadrul unui trib, faci cererea si cine va fi in stare sa stea siter sa o accepte. De exemplu sa poata accepta cereri de vacanta doar membrii de incredere al unui trib, cererea sa stea facuta pana accepta un jucator din trib, un fel de cerere la liber fara a cunoaste cine va accepta aceasta cerere.
o propunere....
 

DeletedUser

contra . e bine asa cum e ( pentru mine ) , eu sunt foarte selectiv cand las cuiva siter . nu-mi las contul pe mana oricui
 

DeletedUser39696

daca a r fi ca la mesaje :)) sa lasi o lista si cine accepta da .. dar nu asa :))
 

DeletedUser

e ok cum e in momentul de fata, numai ca eu spun ca nu strica inca o optiune
pe langa casuta de transmitere individuala sa mai fie una - care sa iti puna cererea pe o "lista de asteptare"
nu ai cui sa lasi cererea - te va prelua primul jucator care are posibilitatea sa te inocuiasca in mod de vacanta
cine poate face asta - de ex cine e de incredere, sa aiba un drept pentru a putea face asta
 

DeletedUser

Contra.

Vrei sa deranjezi adminii din somnul lor dulce cu tichete ca pacaliciul care a fost cel mai rapid sa-ti accepte cererea de sitter ti-a omorat/a trimis la plimbare trupele sau a facut orice alta tampenie ?

Sitter ii lasi unei persoane de incredere(sau ceva de genul se sti****aza in reguli) cum tu dai cererea la tot megatribul iti garantez ca adminii vor avea de munca :D

Daca nu gasesti sitter prin mesaj privat/forum/mess/skype e timpul sa stai mai mult pe joc sa-ti faci prieteni ...
 
Sus