propunere-farmare barbari pe timpde pace

  • Autor subiect DeletedUser21870
  • Data de început

DeletedUser21870

doresc ca si pe timp de pace jucatorii activi sa poata farma satele barbare.in special pe lumile care sunt la inceput.eu am facut un tichet pentru acest lucru.daca sunt mai multi care cer acest lucru s-ar sa il si primim.sunt de acord sa platim si un numar rezonabil de pp.ce parere aveti?
 

DeletedUser

eu cred ca deciziile vin direct de la inno :), scripturile sau ce baga ei pe aici la fel , cred ca le e greu la romanasi sa faca ei ceva diferit :)
 

DeletedUser

ai ramane uimit daca ai sti cate scripturi sunt facute de romani si sunt aprobate . sau cate sunt aduse 'de afara' si modificate ca sa fie functionale pe .ro . dar asta este o alta discutie .

nu stiu cat de realizabila e propunerea asta pentru ca serverul ( sau codul lui ) nu cunoaste decat notiunea de sate si nu pe cea de sate 'cu stapan' sau sate barbar . ma mira cum in zilele de paste craciun sau revelion vreti sa stati pe joc si nu cu cei dragi voua . zilele astea 3 le avem o data la un an pe cand farmatul il avem in toate celelalte 360 zile .
 

DeletedUser

Pai la asta ma refeream :).Ca ar trebui programatorii de la inno sa decida acest lucru, si sa il faca, nu pot romanasii nostrii ..Ma rog, dau si eu cu parerea, nu ma pricep asa bine :)
 
Sus