Propunere:Imagine Jucatori si Alianta

DeletedUser

Propun sa se poata puna in joc imagine si la profilul jucatorilor si la profilul aliantei fara sa trebuiasca sa ai cont premium.Ca daca va uitati si la grepolis,kingsage, si la inca multe jocuri browser se poate pune imagine si la profilul jucatorului si la profilul aliantei fara sa platesti sau sa ai premium.

Sper sa acceptati propunerea mea.

Cu respect si stima, Vendorion!
 

DeletedUser

e buna propunerea chiar de aici e vorba de triburi nu aliante, dar nu cred ca s-ar accepta.

si eu as propune sa avem cont premium GRATIS nonstop, e pentru bine nostru, dar crezi ca s-ar accepta asa ceva?


PRO!
 

DeletedUser

Propunerea ta este buna ! Putem sa propunem 10 chestii bune dar oricum cine crezi ca le-ar accepta ? Nici macar peste topicurile astea nu se uita nimeni dar sa le mai si accepte ... asa-i romanu numa dupa ban se duce ! :)
 

DeletedUser

000000:)):) multi au cont premium si nici nu-si pun emblema, aia te da de gol
 

DeletedUser

Cumpara sa puna emblema la trib,stiu un caz in care X a cumparat doar sa puna emblema la trib,deci sunt...

Daca ar baga ce faci cu CP,sa fie fara CP 2-3 chestii,nu ar mai cumpara lumea premium si asa sunt tot mai putini cei care cumpara...
 

DeletedUser

pro


@mergi? pai la cum merg serverele...cine mai da bani :D........eu pe luni :))
 

DeletedUser

Pro

Ei castiga bani nu numai de pe premium.Cel mai mult castiga de la faptul ca noi ne jucam pe jocurile lor.
Deci eu zic ca ar trebuie sa se accepte propunerea mea pentru ca si grepolis a fost creat tot de Inno Games.Ar trebuie sa faca un sacrificiu si ei.Poate ar veni si mai multi jucatori pe triburile,cine stie.
 
Sus