Propunere implementare facilitate in joc

marakesh

member
Scor reacție
0
multi dintre jucatori primesc foarte multe mesaje, rapoarte etc...
cred ca o functie de cautare in care sa ai posibilitatea sa cauti in mesaje dupa diferite criterii de ex.: dupa nume jucator, sau dupa sat etc... ar fi foarte utila! mai ales ca nici nu e greu de implementat lucru pe care il poate face oricine are cunostinte minime de php si mysql (tipul de baza de date care banuiesc ca e folosit). si de asemenea sa se adauge in cadrul sectiunii mesaje si un folder cu Outbox.
 

DeletedUser

Sa cauti mesaje dupa sat asta n-am mai auzito;dupa nume asta da dar nu prea ar avea rost ca le gasesti si asa.

si chestia cu Outbox..nu mai vorbesc mai iati si u cont premium si mai vorbim dupaia.

P.S daca ai cp poti sa iti faci cate grupe de mesaje vrei :) si la rapoarte la fel.

bafta
 

DeletedUser7985

:)

Apoi ar fi bine sa fie in joc la 1 sat doua magazii in care sa depozitezi resursele furate, in care sa poti muta resurse : ptr armata, cladiri etc. sa fie mai mult de doua comenzi de lucru ptr cladiri sau daca sunt doua macar sa lucreze amandoua o data, ca asteptam mult ptr construire, mai ales cei care sunt noi nu au nici o snasa fata de cei care sunt vechi, plus ca triburile mici nau nici o sansa asupra celor mari... sa putem construii canale umplute cu petrol ptr aparare, garduri cu sarma ghimpata, sa putem crea mai multe cladiri, ar fi mai fain jocul
 

DeletedUser7072

mai era o propunere cu capcane, irelevant dupa parerea mea. cea mai interesanta capcana care ajuta pe cei mici e moralul.

si de asemenea daca iti cumperi cont premium poti da comanda pt mai mult de 2 cladiri.


partea cu 2 magazii e o tampenie
 

marakesh

member
Scor reacție
0
Sa cauti mesaje dupa sat asta n-am mai auzito;dupa nume asta da dar nu prea ar avea rost ca le gasesti si asa.

si chestia cu Outbox..nu mai vorbesc mai iati si u cont premium si mai vorbim dupaia.

P.S daca ai cp poti sa iti faci cate grupe de mesaje vrei :) si la rapoarte la fel.

bafta

vreau sa caut de exemplu toate rapoartele legate de satul WWW. am cont premium de vreo 6 luni. si sincer sa fiu nu am intalnit optiunea de outbox! referitor la grupe cand e de cautat in 125 de pagini de rapoarte.... si de exemplu are rost si dupa nume pentru ca vreau de exemplu sa vad daca jucatorul x mi-a trimis sprijin sau daca y m-a atacat! nu sa stau sa caut prin toate rapoartele
 

DeletedUser7072

eu nu am avut niciodata premium. dar cu toate astea daca apas pe mesaje imi apar si mesajele scrise de mine si cele primite. si apar semne diferite, deci iti dai seama care e scris si cae citit. in privinta rapoartelor ar fi iinteresant. nu stiu daca pot fi grupate cu cp, ca nu am. dar le poti selecta in functie de natura lor. asta sunt sigur
 

DeletedUser

vreau sa caut de exemplu toate rapoartele legate de satul WWW. am cont premium de vreo 6 luni. si sincer sa fiu nu am intalnit optiunea de outbox! referitor la grupe cand e de cautat in 125 de pagini de rapoarte.... si de exemplu are rost si dupa nume pentru ca vreau de exemplu sa vad daca jucatorul x mi-a trimis sprijin sau daca y m-a atacat! nu sa stau sa caut prin toate rapoartele


Am spus ca iti poti creea tu grupele
 

DeletedUser3644

foarte tare ideea marakesh.. numai ca mesajele nu raman permanant.... si e mai usor de cautat asa.. chiar si fara acel search in mesaje... dar Outboxul ar fi foare util..
 

DeletedUser

answered_mail.png
---outbox
read_mail.png
---inbox:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

.. si dupaia le aplici filtru. ai 4 optiuni: fara filtru, nou, citite, raspunse
 

marakesh

member
Scor reacție
0
foarte tare ideea marakesh.. numai ca mesajele nu raman permanant.... si e mai usor de cautat asa.. chiar si fara acel search in mesaje... dar Outboxul ar fi foare util..

search-ul ar fi foarte util! sunt sitter la un jucator care are 125 de pagini cu rapoarte de atacuri date primite forward-ate etc. 125 de pagini ori 10..... 1250 de rapoarte.....
 
Sus