Propunere legata de topicul "Propuneri"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Fara nici o gluma, propun, dupa ce m-am stricat de ras, sa i se ia lui spedi dreptul sa deschida noi thread-uri cu propuneri... ce ziceti.. ? Poate o punem si de-un Poll :D:D:D
 

DeletedUser15142

Fara nici o gluma, propun, dupa ce m-am stricat de ras, sa i se ia lui spedi dreptul sa deschida noi thread-uri cu propuneri... ce ziceti.. ? Poate o punem si de-un Poll :D:D:D

Mama , cat de veche sau vechi esti pe forum , ai ani , defapt cateva luni , meriti un ban ...

Si deja esti Senior member.
 

DeletedUser

@indiana - E funny uneori dar intrece masura.

@marakesh - siiiiguuur :) Cum de nu mi-a venit in doi ani ideea ca paladinului i-ar trebui par in cap :rolleyes:

@noob spart - daca nu ai ceva interesant de spus abtine-te, te rog. M-am saturat de disputele copilaresti si inutile :D
 

DeletedUser

Fara nici o gluma, propun, dupa ce m-am stricat de ras, sa i se ia lui spedi dreptul sa deschida noi thread-uri cu propuneri... ce ziceti.. ? Poate o punem si de-un Poll :D:D:D

Ce mai propunere.Spedi are in general idei bune si care merita luate in considerare.Total contra plus un mare warn pe care il meriti pentru atac la persoana!Si ca sa stii si tu Propuneri nu e un topic.
 

DeletedUser

Ce mai propunere.Spedi are in general idei bune si care merita luate in considerare.Total contra plus un mare warn pe care il meriti pentru atac la persoana!Si ca sa stii si tu Propuneri nu e un topic.

Inca unul ? Deja am luat unul azi...:D Revenind, nu cred ca esti tu cel care sa decida daca merit eu sau nu warn ;) No offence.
Si On-topic: Asta cred eu, nu-ti place nu citi. E o simpla propunere. ;)
 

DeletedUser

Inca unul ? Deja am luat unul azi...:D Revenind, nu cred ca esti tu cel care sa decida daca merit eu sau nu warn ;) No offence.
Si On-topic: Asta cred eu, nu-ti place nu citi. E o simpla propunere. ;)
Nimeni nu te obliga sa-i citesti propunerile.Fiecare are dreptul la propria opinie.E nevoie de citate din Constitutie?:))
 

DeletedUser

Una este sa iti exprimi opinia,alta este sa ii interzici altcuiva sa isi exprime opinia.

Da nu am interzis prieteni nimanui :)))))))) Era doar o idee am vrut sa vad ce parere au si ceilalti atata tot... :rolleyes: Uof... vorba lui Tullio: rai oameni mai sunt pe forum =))
 

DeletedUser

eu cred ca vrei sa ii urmezi exemplul si de aia ai deschis aceasta tema :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus