Propunere Lumea 16

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca e viteza 1 si fara biserica atunci e perfecta din punctul meu de vedere :D
 

DeletedUser

da daca e viteza 2 si fara biserica cu paladin cu camera de arme dar fara biserica!
 

DeletedUser

Da si sa ajunga ca alti care la inceput avea aproape 1000 de membri si era pe 1 si acum sunt sub 20 cred. Este vorba de yakuza cred ca vati dat seama
 

DeletedUser

poi asa vreau!
sa am peste 200 de membrii si viteza sa fie 1!

si zici ca-l rupi pe dfa1...
iti propun sa te intorci inapoi in pestera ta si sa nu te mai bagi in seama pe forum, nu faci decat sa inlaturi orice indoiala ca esti NOOB.
 

DeletedUser

As dori o lume cu viteza de 1.5,limita de membri 100,moral activ, bonus de noapte activ si fara biserica.
 

DeletedUser

Numai spuneti voi ce viteza sa aibe lumea ca are viteza 1 intrati la ajutor si modificati in loc de ro15 ro16 si vedeti voi;).....scz nu am citit topicul
 

DeletedUser

cel mai bine ar fii sa fie cu viteya 1!
sa vedeti si voi k tot intrati in l16!
s numai scrieti unii dintre voi ca va ii o lume pierduta daca nu va fii viteya 2 pt k nu e adevarat!
ba, ar fii o provocare superba si s+ar baga mai multi oameni!
 

DeletedUser

Acum are viteza 1.6 și 0.625 la trupe...Biserica activată ,bonus de noapte nu , raport între agresor și apărător nu...Asta e super...Bine că spionii văd tot...Nu era nimeni mulțumită de L15 la chestia cu spionii...Protecția de începători 4 zile ...Potopul începe mai repede...este bine că avem paladin...Avem cu ce farma :D
 

DeletedUser26205

astea ar fi bune daca ar fi un pic mai mare viteza trupelor, si fara biserica :(
 

DeletedUser

e simplu ...
viteza mica vara=multi jucatori buni
viteza mare in timpul iernii=multi jucatori buni

omul are un loc de munca, plimbari prin facultate, timp frumos pentru sport, prieteni..
numai chef de crescut sate nu ai..

o viteza mica inseamna ca intra acei jucatori care joaca de mult timp, dar tind sa renunte ca nu mai au timp...
 

DeletedUser

Nu stiu daca acestea vor fi setarile L16, dar daca e asa, inseamna ca nu vom avea Bonus de noapte... Cam aiurea, mai ales daca ne gandim ca incepe si in timpul asa-zisei vacante de vara...:(
 

DeletedUser

- versiune nouă de joc Triburile 5.5
- viteza serverului: 1.6
- viteza trupelor:0.625
- transportul de resurse numai în cadrul unui trib
- se va putea alege direcţia satului la început
- numărul de membri în trib va fi limitat la 150
- perioada maxima de sitting pe un cont într-un interval de 120 zile este de 60 zile
- biserică
- paladin cu items
- sate bonus speciale
- perioada protecţie iniţială - 4 zile
- moral - activat(depinde de timp)
- nobilul poate străbate o distanţă de 70 de câmpuri
- bonusul de noapte NU este activ

Penibile setari,efectiv penibile
 

DeletedUser

Ar fi fost mai bine cu o viteza mai mare si fara biserica parerea mea.:rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus