Propunere Mod de vacanta

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Propun ca langa butonul de activare a modului de vancanta sa existe optiunea ca cel care intra sitter sa nu beneficieze de drepturile pe care le detine proprietarul (intemeietor/conducator/forum ascuns). Sunt atat de multe cazuri in care un trib este desfintat/destabilizat din cauza unor copii lasati sitter. Aceasta optiune, daca administratie este de acord este si usor de implementat. O zi buna.
 

DeletedUser8140

daca ai cap nu dai oricarui membru din trib sitter, contra
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
nu vad de ce ar fi zice cineva contra...nu schimba cu nimic cursul jocului...poti spune ca ti e indiferent...dar contra? cu ce deranjeaza? e doar o optiune nu iti impune nimeni sa o folosesti...singurul om care ar putea fi contra in loc de indiferent este cel care o implementeaza...dar in fine...Cand nu ai ce face in casa parca iti vine sa mai scrii ceva pe extern doar de dragul de a ti aparea numele pe forum...
 

DeletedUser

de ce ar fi cineva contra ? pentru ca nu este o propunere utila jocului iar programatorii ar pierde timp cu ea in loc sa piarda cu propunerile cu adevarat utile . securitatea contului / tribului ti-o asiguri tu nu inno
 

DeletedUser8140

de ce ar fi cineva contra ? pentru ca nu este o propunere utila jocului iar programatorii ar pierde timp cu ea in loc sa piarda cu propunerile cu adevarat utile . securitatea contului / tribului ti-o asiguri tu nu inno

e treaba programatorilor sa le dam de lucru :)) nu de asta sunt contra eu :) pur si simplu ma incurca sa stiu ca exista asa ceva, nu pot dormi noaptea daca stiu ca se introduce asa ceva
 
Sus