Propunere pentru forumurile interne ale triburilor

  • Autor subiect DeletedUser15743
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15743

@MASTER OF B.C.T. :cred ca am dat raspunsul mai sus, daca ai fi citit mai bine, referitor la ingreunarea timpilor de incarcare a paginii, atunci cand am spus ca in felul acesta nu ar fi ingreunata memoria fizica a serverului.
@yoandyo: Eu primisem deja raspunsurile iar la intrebarea lui MASTER OF B.C.T. raspunsesem deja. Nu mai cauta nod in papura. Chiar vrei explicatia??? Cum o preferi mai simplu sa poata intelege toata lumea sau in termeni tehnici?
 

DeletedUser

Orice bagi nou ingreuneaza jocul . Chiar si daca ingreuneaza jocul cu o milisecunda , tot il ingreuneaza , iar la cati membri sunt pe un server ar fi o pierdere de timp.

Rog un moderator sa inchide topicul acesta .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8140

mai dar tu rogi toti moderatorii sa inchida toate topicurile dupa ce-ti spui parerea
 

DeletedUser

@MASTER OF B.C.T. :cred ca am dat raspunsul mai sus, daca ai fi citit mai bine, referitor la ingreunarea timpilor de incarcare a paginii, atunci cand am spus ca in felul acesta nu ar fi ingreunata memoria fizica a serverului.
@yoandyo: Eu primisem deja raspunsurile iar la intrebarea lui MASTER OF B.C.T. raspunsesem deja. Nu mai cauta nod in papura. Chiar vrei explicatia??? Cum o preferi mai simplu sa poata intelege toata lumea sau in termeni tehnici?

daca asi cauta nod in paura cred ca nu asi avea prea mult spatiu aici ca sa comentez toate perlele de mai sus,deci calmeaza.te . Era pusa o intrebare daca tot te dai mare si tare raspundeai de mult la ea si nu amanai raspunsul.Sau acu esti in cautare pe dl gugal pt raspunsuri.
 

DeletedUser15743

@ yoandyo: Cred ca lumea mai merge si la munca nu sta sa astepte mesajele de la tine. Daca ai fi citit ce scrisesem inainte ai fi vazut ca dadusem deja raspunsul. Si apropo de "gugal" nu cred ca am nevoie. Cate ceva mi-a mai ramas si mie in cap dupa cursul de web design :p
 

DeletedUser15743

@ Jimmymacel: Multumesc pentru sustinere. :) Daca vrei iti fac un site pentru tribul de pe L9 ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus