[Propunere]Puncte Premiu

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eu propun ca punctele premiu sa fie mult mai ieftine adika am vazut pe forum un anunt sa nu luam de la alti ca nu sunt bune pp poi mai bine iau cu 10 euro 50 pp decat sa iau de pe site cu 10 euro 20 pp +ca nu poti lua 50 pp prin sms oricum nu merita iei 100 pp de la alti asa ca...
 

DeletedUser7708

Eu propun ca punctele premiu sa fie mult mai ieftine adika am vazut pe forum un anunt sa nu luam de la alti ca nu sunt bune pp poi mai bine iau cu 10 euro 50 pp decat sa iau de pe site cu 10 euro 20 pp +ca nu poti lua 50 pp prin sms oricum nu merita iei 100 pp de la alti asa ca...

Punctele alea sunt achitate de pe carduri furate şi alte situaţii similare. Luând de acolo, eşti pasibil de închidere cont şi ban pe ip pe triburile.ro şi dacă InnoGames ar merge mai departe, ai şanse să ajungi pe la tribunal. Să nu spui că nu te-a avertizat nimeni.
 

DeletedUser

Eu propun ca punctele premiu sa fie mult mai ieftine adika am vazut pe forum un anunt sa nu luam de la alti ca nu sunt bune pp poi mai bine iau cu 10 euro 50 pp decat sa iau de pe site cu 10 euro 20 pp +ca nu poti lua 50 pp prin sms oricum nu merita iei 100 pp de la alti asa ca...

Daca am cumparat de la casierie 10 bilete la ... circ ,cu 10 lei , ti se pare corect sa le fac copie si apoi sa vand 20 si sa le vand cu 10 lei ?
 

DeletedUser

poi ma eu zic sa fie mai ieftine de pe triburile ce nu intelegeti...ca nu merita pentru un joc ca cheltui multi bani
 

DeletedUser18197

Ia sa faci tu o socoteala la cat te costa sa cumperi pentru 300 de zile, inseamna putin peste 80 de lei, imparte la 10 luni de zile si o sa constati, pentru unii cu stupoare, poate, ca e chiar ieftin !!!

Problema, insa, este bine pusa: bisnita va exista mereu, iar eu daca am puncte si vreau sa le vand, nu vad unde este problema, InnoGames si-a luat banu. Crezi ca tu daca vrei sa participi la un meci, iar bilelete au fost vandute, nu o sa cumperi de la cel care sta acolo, la intrare ?!? Sa nu spui ca nu, ca nu te cred !

Plus, verificarile asupra modului cum sunt cumparate punctele sunt un subiect aparte, e ca si cum ai cumpara o masina la second si afli ca este furata ! Pierzi tot, nu ?!? Cine se risca si cumpara de la colt de strada cunoaste, cu siguranta, si acest aspect, dar pretul mic face cu ochiul !
 

DeletedUser

Punctele alea sunt achitate de pe carduri furate şi alte situaţii similare. Luând de acolo, eşti pasibil de închidere cont şi ban pe ip pe triburile.ro şi dacă InnoGames ar merge mai departe, ai şanse să ajungi pe la tribunal. Să nu spui că nu te-a avertizat nimeni.

dfa, sti, care e chestia cea mai tare? Banii le raman la inno, chiar daca sunt luate cu carduri furate, si sunt inchise conturi cu, cate 500-600 de pp. :))
 

DeletedUser

Eu propun ca punctele premiu sa fie mult mai ieftine adika am vazut pe forum un anunt sa nu luam de la alti ca nu sunt bune pp poi mai bine iau cu 10 euro 50 pp decat sa iau de pe site cu 10 euro 20 pp +ca nu poti lua 50 pp prin sms oricum nu merita iei 100 pp de la alti asa ca...

ba invata sa scri ca nam inteles nimc...scz pt spam da nam inteles nimic:(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus