Propunere refuzata de GD/Mentalitatea UNOR jucatori GD

DeletedUser6

imi asum responsabilitatea pentru hotararea luata iar in acelasi timp este dreptul vostru sa faceti contestatie.de citit regulamentul l-am citit, nu va faceti probleme de asta...
atat timp cat toate acele mesaje (parca 8 la numar, atat imi da la numatoare) contin pe langa informatii ce sunt "utile" si la subiect, contin si multe alte umpluturi.
respectivul warn dat de mine ramane in picioare, nu il voi retrage si dupa cum am mentionat sus imi voi asuma responsabilitatea pentru faptele savarsite.

Au fost 8 posturi deoarece nu este permis introducerea a mai mult de 10000 de caractere daca nu ma insel intr-un post. In fiecare post erau aduse informatii noi si interesante asa ca nu vad rostul warnului si am sa il contest si eu si sunt sigur ca si hades pana la carmi daca va fi necesar. Nu a fost vorba de jigniri, de spam sau de multi post(deoarece s-au folosit numarul maxim de caractere in fiecare post). Te mai rog inca odata sa verifici regulile si apoi sa gasesti o explicatie pentru warnul gratuit pe care l-ai dat.
 

DeletedUser

imi cer scuze maretilor pt ofensele aduse ... e bine? ... sincer imi pare rau ca am postat pe forumul mare ... vad ca fara aceste injectii n`ati mai exista ... totusi triburile.ro este un joc de strategie ... din pacate unii din voi il transformati in joc de forumisti
 

DeletedUser6

imi cer scuze maretilor pt ofensele aduse ... e bine? ... sincer imi pare rau ca am postat pe forumul mare ... vad ca fara aceste injectii n`ati mai exista ... totusi triburile.ro este un joc de strategie ... din pacate unii din voi il transformati in joc de forumisti

Propaganda face parte din arsenalul oricarui strateg... Mai ai cate ceva de invatat
 

DeletedUser

imi cer scuze maretilor pt ofensele aduse ... e bine? ... sincer imi pare rau ca am postat pe forumul mare ... vad ca fara aceste injectii n`ati mai exista ... totusi triburile.ro este un joc de strategie ... din pacate unii din voi il transformati in joc de forumisti

of,of cat doare adevarul:rolleyes:
domnul tic 2000...............mda mi am dat seama ca nici n are rost comentez :D
 

DeletedUser

Propaganda face parte din arsenalul oricarui strateg... Mai ai cate ceva de invatat

da este adevarat dar totusi trebuie sa existe si aici limite, iar despre etica si caracter nu merita sa discutam ... este o cauza pierduta pt unii dintre noi.
 

DeletedUser

limite sunt...nu v-am injurat,nu am facut aluzie la parinti sau la educatia voastra...deci nu vad care va e problema?..:D
ce am postat sunt propriile voastre cuvinte..daca te deranjeaza,inseamna ca e bine...:rolleyes:
 

DeletedUser6

Este singura voastra sansa sa castigati razboiul. Sa ne lasam toti de joc.

Mda numai asa putem castiga nu nobiland de 10 ori mai multe sate ca voi(daca o sa stai sa calculezi nu sa te uiti pe tw-tools ca are probleme cam acesta e raportul..) intradevar ca sa castigam tre buie sa va lasati voi... Unde ne-a fost capul...
 

DeletedUser

of,of cat doare adevarul:rolleyes:
domnul tic 2000...............mda mi am dat seama ca nici n are rost comentez :D

Nu-i asa ca doare? Vad asta in afectarea voastra in toate posturile si mai nou si in mesajele pe care le primesc in joc.
Si ai dreptate, daca urma sa ai un comentariu lipsit de respect la adresa mea mai bine ca te-ai abtinut, pt ca eu astfel de mesaje le ignor.
 

DeletedUser6

da este adevarat dar totusi trebuie sa existe si aici limite, iar despre etica si caracter nu merita sa discutam ... este o cauza pierduta pt unii dintre noi.

Te rog sa ne arati un singur membru TLD care a vorbit lafel de urat ca membri vostri pe forum. Am facut noi vreo referire la mame, parti anatomice ale corpului, la IQ peste sau sub medie al unora dintre membri vostri in posturile noastre?.. Din pacate unii din membrii GD au recurs si la asa ceva
 

DeletedUser

limite sunt...nu v-am injurat,nu am facut aluzie la parinti sau la educatia voastra...deci nu vad care va e problema?..:D
ce am postat sunt propriile voastre cuvinte..daca te deranjeaza,inseamna ca e bine...:rolleyes:

citeste bine ce a postat pe forumul GD userul leulgreu ... nu are ce sa ma deranjeze si nici nu mi`e rusine ... am spuso raspicat despre un conducator ca este prost cand a fost cazul ... n`am stat "capra pt nimeni" , dar totusi de la a citi forumul nostru la a posta aici ceea ce se petrece acolo ... chiar daca nu este considerat "delict" este imoral sau poate tine de caracterul fiecaruia pana la ce nivel se preteaza ... si pana la urma cine esti tu sa judeci mentalitatea unui trib? cine iti da dreptul sa hotarasti pe forum ce e bine si ce e rau pt noi ... sau poate ca e oftica ca dl kani a fost demascat?
 

DeletedUser6

Nu-i asa ca doare? Vad asta in afectarea voastra in toate posturile si mai nou si in mesajele pe care le primesc in joc.
Si ai dreptate, daca urma sa ai un comentariu lipsit de respect la adresa mea mai bine ca te-ai abtinut, pt ca eu astfel de mesaje le ignor.

Cum tratezi tu lumea din jur asa vei fi si tu tratat de ei... Asta e o lege universala... Mai intai uitativa va rog la statistica si apoi comentati va rog eu frumos. Ne-ati face noua un favor si v-ati face si voua in acelasi timp
 

DeletedUser

Te rog sa ne arati un singur membru TLD care a vorbit lafel de urat ca membri vostri pe forum. Am facut noi vreo referire la mame, parti anatomice ale corpului, la IQ peste sau sub medie al unora dintre membri vostri in posturile noastre?.. Din pacate unii din membrii GD au recurs si la asa ceva

nu uita postul cand acuzam pe colegii mei cand facea TLD hot pe baza faptelor lui FLOW, la fel acuzam si userii care atribuiau calitatile dlui h3r0 intregului trib
 

DeletedUser

citeste bine ce a postat pe forumul GD userul leulgreu ... nu are ce sa ma deranjeze si nici nu mi`e rusine ... am spuso raspicat despre un conducator ca este prost cand a fost cazul ... n`am stat "capra pt nimeni" , dar totusi de la a citi forumul nostru la a posta aici ceea ce se petrece acolo ... chiar daca nu este considerat "delict" este imoral sau poate tine de caracterul fiecaruia pana la ce nivel se preteaza ... si pana la urma cine esti tu sa judeci mentalitatea unui trib? cine iti da dreptul sa hotarasti pe forum ce e bine si ce e rau pt noi ... sau poate ca e oftica ca dl kani a fost demascat?

imoral sau nu,asta ramane la latitudinea altora...
am o intrebare:cum consideri spionajul: moral sau imoral?..iar in razboi:necesar sau inutil?
:D
mai invata pretene'
 

DeletedUser6

nu uita postul cand acuzam pe colegii mei cand facea TLD hot pe baza faptelor lui FLOW, la fel acuzam si userii care atribuiau calitatile dlui h3r0 intregului trib

Eu nu ma luam de tine... Sincer tu ai fost unul dintre cei mai echidistanti membri GD daca pot spune asa dar te rog uitate pe forumul vostru... la fiecare 10 posturi vei gasi cate o injuratura adusa noua. Voi spuneti ca noi va jignim dar cred ca defapt e cam invers situatia
 

DeletedUser6

imoral sau nu,asta ramane la latitudinea altora...
am o intrebare:cum consideri spionajul: moral sau imoral?..iar in razboi:necesar sau inutil?
:D
mai invata pretene'

Spionaj=Informatie
Informatie=Putere
Putere=Dominare

Orice trib care vrea sa fie in top si sa ramana acolo trebuie sa stie ce va face inamicul lor cu ceva timp inainte ca ei sa isi puna planul in aplicare. Spionajul este un rau necesar daca il pot numi asa.
 

DeletedUser

imoral sau nu,asta ramane la latitudinea altora...
am o intrebare:cum consideri spionajul: moral sau imoral?..iar in razboi:necesar sau inutil?
:D
mai invata pretene'

este necesar ... dar repet ... parerea mea este ca nu trebuie postat aici ceea ce aflii prin diverse metode de pe forumul privat a triburilor adverse
 

DeletedUser

este necesar ... dar repet ... parerea mea este ca nu trebuie postat aici ceea ce aflii prin diverse metode de pe forumul privat a triburilor adverse

CINE ESTI TU SA ZICI CE TREBUIE POSTAT AICI SI CE NU???...:eek:
iti respect parerile,dar exagerezi
 

DeletedUser

nu uita postul cand acuzam pe colegii mei cand facea TLD hot pe baza faptelor lui FLOW, la fel acuzam si userii care atribuiau calitatile dlui h3r0 intregului trib

nu inteleg de ce te superi cand este f clar ca unii dintre voi au un limbaj d doi lei.
sper ca observi ca am zis UNII
 
Sus