Propunere Setari L91

Leonidas

member
Scor reacție
0
Nu, curatarea nu are legatura cu farmul.
Rakanishu, te rog sa iei legatura cu-ai tai colegi si sa verificati mai des in mod aleatoriu jucatorii la inceputuri de lumi si nu numai, cand vine vorba de farm. Sa farmezi de 70 mil intr-o singura zi, iar zilnic sa ai cateva milioane bune, este exclus daca o faci conform regulamentului si nu folosesti scripturi interzise. Le instaleaza, le sterg ulterior, se folosesc cu fel de fel de programe si programute...etc...aceste furtisaguri trebuiesc stopate, iar farmul limitat este un real progres . Am vazut ca unii nu si-ar fi dorit acest lucru, dar dupa cum am spus limiteaza "furtul". Va mai puteti gandi si la varianta cu depositul premium limitat...la fel printr-o formula de calcul, sa n-ai voie decat la "x" cantitate de resurse vandute/zi, la fel stopeaza frauda cu nspe mii de conturi, trasferandu-si pp-urile ulterior sub multe alte forme, dupa metode bine stiute (casual, lume spre inchidere cu vanzare/cumparare masiva,...etc.). Batman-ilor nu le convin aceste setari, sperand in castigarea unei lumi, doar prin metode frauduroase, co-playeri si folosirea milioanelor de pp-uri.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Sunt constient de metoda casual sau lumi pe sfarsit, lucram si la asta. S-ar putea sa se trezeasca multi dintre jucatori cu surprize neplacute, asa ca aviz celor care se stiu, mai bine incetati inainte sa fie prea tarziu.
Nu amenint pe nimeni, doar asa ca idee...
 

marele bunic

member
Scor reacție
0
ai libertatea de a ne spune daca data de 27 Octombrie a fost confirmata?
sau cand se va face anuntul oficial?
multumesc!
 
Sus