propunere setari

  • Autor subiect DeletedUser20157
  • Data de început

DeletedUser20157

am observer ca pe .net inainte sa se dea startul unei lumi se face un topic pentru playeri cu scopul de a propune anumite setari la lumea(lumile) care va(vor) fi deschise in perioada urmatoare.in functie de commenturile depuse adminii fac setarile.acestea sunt mult mai compeze(ma refer la suportul inafara tribului,modul in care iti poti face nobilii,cresterea satelor barbare etc.).propun ca si pe .ro sa se ceara parerea jucatorilor in fond ei stiu cel mai bine ce vor.aceasta cu scopul creerilor unor lumi mai diverse.
exemplu:
pt l11
speed 2
troop speed 1
tribe limit 200
fara biserica
sate bonus
etc
Astept parerile voastre
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20157

eu am vrut sa aveam lumi diverse.sa se faca de exmplu lumi opuse nu`ti place una intri pe cealalta.
 

DeletedUser

Stiu si eu ce se intampla pe net .Ar fi frumos sa se intample si aici la fel.
 

DeletedUser

ar fi frumoasa o lume cu speed 10 :) si cu limita de membri 50
fara sate de barbari ,bonus si biserica ...
 

DeletedUser

pai la urma urmei, ar trebui ca cei care au premium sa voteze setarile lumilor noi :)

ca doar, jucam pe banii nostrii
 

DeletedUser

acest joc din cate mai stiu eu este gratis.
eu m-am inscris si joc gratis. cei care doresc unele BENEFICII cumpara contul premium
 

DeletedUser

Ca sa intri pe speed nu trebuie CP.
Eu am intrat fara.Daca intri chiar in secunda cand se deschide poti fara.Dar daca intri dupa ce se umple trebuie.
 

DeletedUser

intradevar, ar fi o idee sa putem sa alegem setarile lumii si din cate am observat (nu stiu sa va spun acum unde) se face un sondaj pentru viteza lumii.

cat despre drepturile celor cu CP ... nu cred ca ar trebui sa fim impartitit in 2 categorii: cei cu CP si cei fara CP. Jocul este gratis, daca vrei unele beneficii iti cumperi CP, dar asta este alegerea ta si din punctul meu de vedere nu ar trebui ca cei cu CP sa se considere superiori.
 
Sus