Propunere taleri L2

  • Autor subiect DeletedUser13737
  • Data de început

DeletedUser13737

Se apropie luna cadourilor si cred ca a venit vremea ca si Mos Nicolae sa ne aduca ceva. Dupa cum stiti lumea 2 merge in pas de melc si cred ca a venit timpul sa ne mai accelerati un pic si anume prin scaderea costului talerilor pt nobil...va asigur ca majoritatea playerilor isi doresc acest lucru chiar sunt surprins ca nu au facut-o pana acum. Multumim frumos pentru cadou deja mi-am aranjat ghetutzele langa calculator:D
 

DeletedUser3784

Total de acord

Aplaud entuziast initiativa colegului Lastarica:), de mult asteptam un astfel de cadou, dar recunosc, asteptam sa fac altcineva pasul:p.

Consider ca e absolut necesara aceasta modificare:rolleyes:.
Ma duc sa-mi cumpar niste ''ghetute'' noi:D, calculatorul il am deja:cool:.

Va multumesc anticipat!
 

DeletedUser

lastarica ...esti ca lupul cand urla la luna :) crezi ca se va intampla ceva :) ma indoiesc , sincer ....
 

DeletedUser

no sa se aprobe.....nici o taxa in lumea asta nu va scadea....eventual ne mai baga o acciza pe mia de taleri batuti:D
 

DeletedUser13737

asa cum sau facut pe alte lumi ar trebui sa fie luata si aici o decizie incurajatoare...e luna cadourilor, e luna noului presedinte, vrem ca pe lista lui sa fie si scaderea costului...e criza de argila, fier, lemn, timp, bani, copii, femei etc:))
 

DeletedUser13737

taleri ...banii si doamnele sunt pe locul 2 acum:) vrem taleri de criza
 

DeletedUser13737

acest server nu se va schimba niciodata...se pot face unele concesii avand in vedere ca este totusi lumea 2 nu 9-12...merge foarte greu si interesul alaturarii altor playeri este destul de restrans...cred si sunt sigur ca necesata unele imbunatatiri (nobilii merg mai mult dar cu ce ne ajuta daca trebuie sa astepti 3,30 sa se faca unu, trebuie sa bati taleri ca nebunu pt unu)..farmecul jocului dispare...asteptarea asta te omoara
 

DeletedUser

nu suntem doar in tara nepotrivita ci si in lumea nepotrivita.......si cand ma gandesc ca am vrut sa imi fac contul in L1......ce horopsiti mai suntem!!!
 

DeletedUser13737

nu vad de ce ar fi asa complicat...sau marit preturile la CP fara vot(de la 2 la 2,5) scadeti pretul talerilor fara vot..schimb la schimb:D ...si acum revenind primim si noi vreun raspuns sau il asteptam pe Mos Nicolae anu asta!
 
Sus