Propunere viitoarea lume!!!

DeletedUser

Eu propun administratorilor sa deschida o lume unde sa nu te poti inscrie ci unde sa fie invitati jucatorii care au demonstrat ca sunt buni,cu limita in trib si setarile cele mai apreciate.Probabil multi dintre acesti campioni se vor dezumfla asa cum multi altii vor confirma.

Ar fi ideala aceasta lume!!!
 

DeletedUser5809

nu cred ca se poate, ar trebui ca fiecare jucator, sa primeasca acordul adminilor inainte sa poata sa intre pe aceea lume, asta inseamna ca adminul tre sa vorbeasca cu alti jucatori sa vada daca acel jucator poate intra sau nu, sau topic special, in care se scrie numele celor care vor juca. Plus ca totul e subiectiv, faptul ca tu il consideri pe altul bun nu inseamna ca si eu il consider.
Cred ca ridica prea multe probleme:(
Plus, fara noobi ce mai farmezi:D
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Cam greu de facut selectia. Dupa ce se va face ?
- Numarul de puncte, irelevant pentru cei care inobileaza doar intern sau barbare = jucator slab, nu va confirma.
- Trupe distruse ca aparator, de cele mai multe ori jucatori cu punctaj mare care dispar de pe harta ajung in topuri aici, irelevant, nu va confirma.
- Trupe distruse ca atacator, ceva mai aproape de adevar, insa sunt si exceptii. De cele mai multe ori sunt jucatori axati pe atac care beneficiaza de sprijin puternic din trib, oricum un criteriu destul de bun de alegere.
- Recomandari, subiectiva la fel ca si descrierea mea.

Asadar, nu cred ca se va face prea curand o astfel de lume. Desi mi-as dori.
 

DeletedUser

Cititi ce a spus Jackass20 si va veti da seama de ce nu e buna acea lume
 

DeletedUser

pai cred ca o astfel de lume,ar fi ilegala,sa zicem ca tu esti un jucator slab,si nu te lasa sa intri,ti-ar placea?
E discriminare baiatule
 

DeletedUser

Sa zicem ca s-ar crea o astfel de lume.

Si niste jucatori cu foarte multa experienta s-ar inscrie pe ea.Dar din pacate au porecla e schimbata si nimeni nu a auzit in viata lor de ei,dar sunt celebri cu celalalt nume(cel de pe care au jucat prima oara).Si asa pot sa vin eu si ma dau drept Davyddoff(locul I de pe Clasica).Ar fi incorect...
 

DeletedUser5809

Sa zicem ca s-ar crea o astfel de lume.

Si niste jucatori cu foarte multa experienta s-ar inscrie pe ea.Dar din pacate au porecla e schimbata si nimeni nu a auzit in viata lor de ei,dar sunt celebri cu celalalt nume(cel de pe care au jucat prima oara).Si asa pot sa vin eu si ma dau drept Davyddoff(locul I de pe Clasica).Ar fi incorect...

Da, se ridica prea multe probleme.
 
Sus