propunere

DeletedUser

ce ar fi daca s-ar face un joc triburile dar mai evoluat in epoca moderna in care sa fie puscasi si alte deastea ar fi mai excitant sau sa luam model de la travian sa fie aratati luptatori cu care lupti asa ar fi cel mai frumos joc mie imi place triburile dar nu ca noob ci vreau sa propun acest lucru pentru a putea castiga si triburile titlul de cel mai bun browser
 

DeletedUser15142

ce ar fi daca s-ar face un joc triburile dar mai evoluat in epoca moderna in care sa fie puscasi si alte deastea ar fi mai excitant sau sa luam model de la travian sa fie aratati luptatori cu care lupti asa ar fi cel mai frumos joc mie imi place triburile dar nu ca noob ci vreau sa propun acest lucru pentru a putea castiga si triburile titlul de cel mai bun browser

contra no comment 50e-593405940583495683 de caaractereeeeeeeee
 

DeletedUser

CONTRA!!!!

daca m-ai aud de travian nu stiu ce fac!!!

ps:cred ca toti sunt de acord cu mine ca triburile este un joc mult mai bun din toate punctele de vedere decat travian,poate e mai bun e decat imperia
 

DeletedUser7708

CONTRA!!!!

daca m-ai aud de travian nu stiu ce fac!!!

ps:cred ca toti sunt de acord cu mine ca triburile este un joc mult mai bun din toate punctele de vedere decat travian,poate e mai bun e decat imperia

Fără poate, în rest sunt de acord :D
(O spune unul care a câştigat 2 servere de travian).
 

DeletedUser

pe travian nici nu apuc sa ma incalzesc ca se termina runda,grafica de ,,gradinita'' capeteniile alea 3 de la inceput parca sunt constipate

inca o data:CONTRA!
 

DeletedUser7556

ce ar fi daca s-ar face un joc triburile dar mai evoluat in epoca moderna in care sa fie puscasi si alte deastea ar fi mai excitant sau sa luam model de la travian sa fie aratati luptatori cu care lupti asa ar fi cel mai frumos joc mie imi place triburile dar nu ca noob ci vreau sa propun acest lucru pentru a putea castiga si triburile titlul de cel mai bun browser

Poftim? Si care este propunerea? Ce imbunatatire ar aduce asta jocului Triburile? :confused::confused::confused:
 

DeletedUser

pai ar fi mai distrctiv si o da travian este cea mai mare prostie posibila nici nu apuci sa-ti faci armata ca esti atacat si prostiile alea cu aurul pentru nu stiu ce prosti sa dai atatia bani se merita cu mult mai mult c.p
 

DeletedUser

Tancuri, avioane , vapoare .. orice.

Schimbati numele in "Triburile Mondiale" si gata. Sau sa se poata teleporta , sa nu mai stai 100 de zile pana ajunge un atac , direct la inamic si sa ocoleasca si trupele.
 

DeletedUser19919

si care ar fi sensul jocului "triburile" este un joc clasic si ne luptam pentru suprematie aici... cat ar fi locul in ferma? sau cat ar ocupa un avion sau tanc in ferma...fiti seriosi triburile este perfect asa cum este si nu necestita schimbari
 

DeletedUser

Nu-mi place ideea ta.. daca nu-ti convine triburile.ro da stergere cont si du-te si joaca robot invasion. :)
 

DeletedUser

si care ar fi sensul jocului "triburile" este un joc clasic si ne luptam pentru suprematie aici... cat ar fi locul in ferma? sau cat ar ocupa un avion sau tanc in ferma...fiti seriosi triburile este perfect asa cum este si nu necestita schimbari

sa poti sa faci maxim 5 cladiri in plus (5 parcele disponibile pentru orice constructie))


---avioane care sa poata transporta pasageri si sa-i parasuteze la locul atacului,de asemenaea durata sa fie redusa cu 20%(100% polulatie maxima transportabila); 30%(50% polulatie maxima transportabila); 40%(25% polulatie maxima transportabila);
putere: 10-atac contra armelor albe; 5-atac contra armelor de foc; 0-atac contra blindatelor; 200 defensiva
putere secreta: Kamikaze 250 atac
costuri : 1500lemn/1300argila/1000fier/5populatie
transport : 20 populatie
+5 populatie odata cu fiecare upgradate a aeroportului
-1 populatie odata cu fiecare upgradare a scolii
-2 populatie odata cu upgradarea liceului
-3 populatie odata cu upgradarea facultatii


---tanc
costuri : 500lemn/700argila/400fier/3populatie
Transport: 10 populatie
+5 populatie odata cu fiecare upgradate a bazei militare
-1 populatie odata cu fiecare upgradare a scolii
-2 populatie odata cu upgradarea liceului
-3 populatie odata cu upgradarea facultatii
putere: 100-atac contra armelor albe; 50-atac contra armelor de foc; 10-atac contra blindatelor; 100 defensiva
putere secreta: BigBang-toata puterea din tanc(electricitatea) e folosita intr-un singur atac- +250 atac;-30 aparare
viteza 15parcele/ora

PUTEREA SECRETA SA FIE FOLOSITA IN CAZUL IN CARE LUPTA E APROAPE DE A FI PIERDUTA

sa se numeasca STATELE/Mondial war, nu TRIBURILE/Tribal wars
si sa fie mai mlte rase...
in weekend as putea sa fac o schema pentru fiecare rasa...5 la numar....si, desigur, daca doresc adminii si/sau dezvoltatorii jocului.

O zi buna!
Cu respect,
Xpt1 din lumea 1:D
TU240479.jpg

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

N-am avut rabdare sa citesc tot dar mi-a placut finalul..."mondial war" :))
 
Sus