Propunere

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început

DeletedUser

Propun sa se schimbe intoarcerea unitatilor de la farmat sau trimise sprijin in alt sat la "000" deoarece oricine acum poate sa omoare nobilii din trenulet din cauza asta.

Plus ca daca dorim sa dam atacuri la secunda( nuke + trenulet + sprijin) si nu iti iese trenuletul in aceeasi secunda te`ai straduit degeaba cateva ore sa le bagi si te trezesti ca iti mor nobilii

Foarte multi ne folosim de asa ceva si sincer nu prea e frumos nici pentru cei experimentati si nici pentru incepatori
 

DeletedUser

Propun sa se schimbe intoarcerea unitatilor de la farmat sau trimise sprijin in alt sat la "000" deoarece oricine acum poate sa omoare nobilii din trenulet din cauza asta.

Plus ca daca dorim sa dam atacuri la secunda( nuke + trenulet + sprijin) si nu iti iese trenuletul in aceeasi secunda te`ai straduit degeaba cateva ore sa le bagi si te trezesti ca iti mor nobilii

Foarte multi ne folosim de asa ceva si sincer nu prea e frumos nici pentru cei experimentati si nici pentru incepatori

Jucatorii experimentati vor profita de cei neexperimentati in joc si vor cucerii satele acelor jucatori mult mai usor iar multi dintre ei vor renunta mult mai repede la lume din cauza aceasta(sau vor fi cuceriti si nu vor incepe din nou)..Asta ar insemna ca dintr-un numar de 10000 de jucatori,in maxim o luna(sa zicem doua luni) o sa ramana un numar de 5-5500 jucatori iar eu nu cred ca este destul de convenabil!..Eu sunt contra!
 

DeletedUser39323

Propun sa se schimbe intoarcerea unitatilor de la farmat sau trimise sprijin in alt sat la "000" deoarece oricine acum poate sa omoare nobilii din trenulet din cauza asta.

Plus ca daca dorim sa dam atacuri la secunda( nuke + trenulet + sprijin) si nu iti iese trenuletul in aceeasi secunda te`ai straduit degeaba cateva ore sa le bagi si te trezesti ca iti mor nobilii

Foarte multi ne folosim de asa ceva si sincer nu prea e frumos nici pentru cei experimentati si nici pentru incepatori

Stai un pic...daca se modifica acest aspect nu crezi ca mai usor se vor omora nobilii? eu asa cred...cel putin cand ai un singur sat(sau cand faci split de pe acelasi sat, care este atacat) si ai trenulet in aceeasi secunda e mai usor sa trimiti la farm si sa se intoarca inapoi la milisecundele care ajunge farmul(raportul), decat sa trimiti la farm si sa intrerupi atacul, sunt 2 lucruri de facut cu precizie, invers ar ramane doar unul.

daca sunteti asa de afectati de "regula" cu 000 mili mai bine ati propune sa nu se bage sprijin intre nobili deloc
Contra


iti dau un exemplu, ma ataci de la 10 ore, trenulet in 300 mili, esti constient cate incercari am sa rup nobilii? cate farmuri pot trimite, daca nu intra bine intrerup ca mai raman sute de incercari, in felul asta o sa "plangi" si atunci cand vei da trenulet in 300 mili chiar de sunt in aceeasi secunda.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus