Propunere...

  • Autor subiect DeletedUser39591
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39591

Buna seara:)
Asta e prima mea propunere si prima mea tema pe forum...
Bla....Bla....Bla....
Propunerea mea consta in a mai scrie un fel de parola care e doar din CIFRE.
Care n-o putem salva(n-o putem bifa ca "Parola Permanenta" sau "Memoreaza" ceva de genu)
Adica sa apara un patrat/dreptrunghi cu cifre:
triburilero.png


(Ar trebui de facut cifrele mai mari ...)




P.S Fara Critici!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si ce sa facem cu o a 2 a parola ? avem parola , avem antiboot-ul ... la ce ne va folosi contra parola ?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Cred ca omu' s-a gandit la un fel de cod puk, eu asa inteleg...un fel de parola de siguranta in caz de...
 

DeletedUser39591

si ce sa facem cu o a 2 a parola ? avem parola , avem antiboot-ul ... la ce ne va folosi contra parola ?

Pai...Mi-a venit in cap "ideea asta stupida" deoarece toti memoreaza login-ul si parola...Dar in caz ca la tine vine cineva...un prieten si sta la calculator si pe ascuns intra pe triburile sa vada ce fel de joaca si ca sa glumeasca de tine...sa rada de tine sterge tot acolo... (n-am explicat bine...nu?)
 

DeletedUser39591

Si inca am vazut aceasta "chestie" intr-un joc online(nu este InnoGames...e un joc rusesc) si in acel joc este acest fel de parola care e numai din numere...
(Fratele meu juca acel joc si eu urmaream cu atentie:) de fiecare daca intra pe cont si scria acea parola din cifre...)
 

DeletedUser

n-am zis ca e stupida doar am cerut detalii in + taticu
si ... eu nu stau pe login permanent pe ca joc pe 3 lumi cu useri diferiti si chiar daca n-as avea 3 useri tot n-as sta cu login permanent pentru ca am browserele setate sa imi stearga cookie la fiecare delogare si acel login permanent tocmai pe baza cookie te retine . deci nu toti memoreaza login si pass cum zici tu
si apoi ... un cod din 3-5-7 cifre cu ce este diferit ori mai strong fata de o parola din 3-5-7 caractere care contine si litere si cifre ?
 

DeletedUser39696

daca ar fi la setari : doriti ca parola secundara sa fie activa .. nu ma supar :D
 

DeletedUser39591

n-am zis ca e stupida doar am cerut detalii in + taticu
si ... eu nu stau pe login permanent pe ca joc pe 3 lumi cu useri diferiti si chiar daca n-as avea 3 useri tot n-as sta cu login permanent pentru ca am browserele setate sa imi stearga cookie la fiecare delogare si acel login permanent tocmai pe baza cookie te retine . deci nu toti memoreaza login si pass cum zici tu

Am inteles... :)
Apropo...fratele meu nu bifa chestia cu "Login Permanent" sau ce era acolo
Tin minte ca el scria loghinul...apoi parola si intra:)
Iar in mijloc era dreptunghiul ala cu cifre...
Dar de la inceput...la Level-ul I nu era asa ceva...probabil dupa nivele sau dupa alegere....
Adica vreau sa spun ca fara sa ai parola memorata sa iti apara chestia aia...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stalinskaya ? ;)

ovidiu11's
daca ar fi la setari : doriti ca parola secundara sa fie activa .. nu ma supar

nici eu . sa nu-mi apara full time ca sa am ce baga 2 parole .

oricum sunt contra

Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (4 members and 1 guests)
Chevyx, haba12, marusk89

cf maru ?
 

DeletedUser

terminati ma cu prostiile , a 2 a parola . am un prieten are 34 de caractere ( litere mici si mari + cifre ) . la ce va foloseste ceva inutil , vine un prieten si va intra pe pc ? si voi unde sunteti , va trimit parintii dupa laptic ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus