Propunere!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Propunere pt lumea cu biserica!

Dupa cum vad sunt lumi cu biserica, ceea ce reprezinta un lacas de cult pentru persoanele credincioase!
Dupa cum stiti e declaratie de razboi, care nu se prea potriveste cu biserica!
De ce nu se poate introduce o declaratie de pace. Deoarece tribul meu vrea sa faca alianta cu toata harta!
Si in loc de biserica, ati putea introduce o moschee pentru persoanele mai putin credincioase?
Ar mai fi o idee in loc de paladin, sa se faca o trupa preot, care sa mareasca puterea religioasa a trupelor daca le insoteste, sa poata sfinti zidul sa aiba bonus de aparare mai mare si asa mai departe!

Deci cine este pro pt declaratie de pace?
Pt preot in loc de paladin pe lumile cu biserica?
 

DeletedUser36071

baaaaaaaaaa ... mooor ... de abia m-am putut loga de ras ... deci ... =)) baaaaaaaa =)))
 

DeletedUser

Sunt de acord cu propunerea pusa mai sus de jucatorul drakangel dar as veni cu o imbunatatire:
In fiecare duminica preotul sa spovedeasca si sa impartaseasca trupele iar atacurile sa fie interzise.
 

DeletedUser

baaaaaaaaaa ... mooor ... de abia m-am putut loga de ras ... deci ... =)) baaaaaaaa =)))

Scuze ca iti zic noi vorbim de lucruri serioase aici, nu treburi de copii. Stim noi ce vorbim din moment ce suntem studentii la teologie!
Asa ca cine are chef de comentarii proasta sa se abtina.
Postati doar PRO si CONTRA!
Si unele imbunatatiri de le aveti!
 

DeletedUser

lasati-ne fratilor in pace , nu ne mai bateti la cap cu tot felul de prostii

mai raka , ce naiba trebuie sa facem sa nu mai aiba oricine posibilitatea de a face propuneri ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus