Propunere

  • Autor subiect DeletedUser48007
  • Data de început

DeletedUser48007

Buna seara,

M-am gandit ca daca ati creea o lume default fara Cont-Premium si fara multe avantaje cum a fost acum multi ani, unde iti poti demonstra experienta ta pe acest joc fara nici un fel de avantaj.
Astept pareri de pro/contra de catre jucatori.
 
Scor reacție
98
Fara cont premium ? De la 50-100 de sate in sus mai bine dai stergere decat sa le iei pe fiecare in parte, pp-uri pentru un cont premium si un asistent le faci imediat pe o lume cu depozit. Contul premium nu diferentiaza jucatorul bun de cel slab, un split il poti face si cu cp si fara cp si tot asa..
 

DeletedUser48007

Fara cont premium ? De la 50-100 de sate in sus mai bine dai stergere decat sa le iei pe fiecare in parte, pp-uri pentru un cont premium si un asistent le faci imediat pe o lume cu depozit. Contul premium nu diferentiaza jucatorul bun de cel slab, un split il poti face si cu cp si fara cp si tot asa..
Ce zici de cei care au Cont-Premium si cresc repede cand incepe lumea? nu ti se pare ca au un avantaj ca ei doneaza si altii nu? nu ti se pare ca ar fi mai bine sa fie un joc echilibrat? cum inainte s-a putut ajunge la 200 de sate fara sa ai pp-uri,fara asistent farmare,fara manager de cont?
 

DeletedUser41586

Ce zici de cei care au Cont-Premium si cresc repede cand incepe lumea? nu ti se pare ca au un avantaj ca ei doneaza si altii nu? nu ti se pare ca ar fi mai bine sa fie un joc echilibrat? cum inainte s-a putut ajunge la 200 de sate fara sa ai pp-uri,fara asistent farmare,fara manager de cont?

Nu te dezvolti repede daca ai Cont-Premium , ci daca ai Pepe sa cumperi resurse..
Au un avantaj clar , dar asta dispare in timp , va tot plangeti de 2 ani de zile ....

Vezi ca nu cred ca cei de la InnoGames accepta sange la donatie ... :?
 

DeletedUser48007

Nu te dezvolti repede daca ai Cont-Premium , ci daca ai Pepe sa cumperi resurse..
Au un avantaj clar , dar asta dispare in timp , va tot plangeti de 2 ani de zile ....

Vezi ca nu cred ca cei de la InnoGames accepta sange la donatie ... :?
Cum sa spui ca nu te ajuta? joaca-te fara Cont-Premium cand incepe lumea sa vad cum mai ajungi tu asa repede in top.
 

DeletedUser48007

Ce zic eu si ce intelegi tu ..
Asa si daca ar scoate avatanjele astea sa fie echilibrat pentru toata lumea cum ar fi? dar in orice caz nu se va scoate niciodata pentru ca daca ar scoate astea ei nu vor mai avea de unde sa castige ;) ;)
 
Sus