Propuneri pentru lumea urmatoare

  • Autor subiect DeletedUser31577
  • Data de început

DeletedUser31577

Propun ca lumea urmatoare sa aiba urmatoarele caracteristici:
-cu paladin, fara camera de arme
-fara biserica
-cu tabara militara si planificator de inobilari in trib
-viteza serverului 3
-in trib sa existe un nou titlu, acela de stapan al taberei militare care sa trimite atacuri din tabara cu toate trupele simultan, o tabara militara sa poata avea mai multi stapani
-un jucator sa poata avea mai multi paladini in functie de numarul de sate (de exemplu daca un jucator are 2 sate sa poata avea 2 paladini)
 

DeletedUser

- cu ce te deraneaza camera de arme ? Au farmec armele lui si sant bune ...cateodata :)
- intradevar si eu o urasc :) Daca atac afara din perimetrul biserici am 1/2 din putere :( Destul de greu de facut ferme in afara razei biserici
- cand o sa ajungi departe >100sate atunci sa spui daca e o idee buna .... . Pana iin prezent nu ai folosit-o niciodata.
- majoritatea au si viata sociala nu stau non stop pe triburi iar jocul li-se adreseaza si lor.
- de ce nu joci singur in trib ca sa comanzi singur tot tribul ? Ca si cum toti ar munci ca tu sa beneficiezi de toata distractia
- paladinul e unic ! De ce vrei mai multi paladini daca nu vrei camera de arme la ei ? :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu stiu nici bine nu s-a deschis lumea 19 si voi vreti lumea 20 ?
 

DeletedUser30746

Propun ca lumea urmatoare sa aiba urmatoarele caracteristici:
-cu paladin, fara camera de arme
-fara biserica
-cu tabara militara si planificator de inobilari in trib
-viteza serverului 3
-in trib sa existe un nou titlu, acela de stapan al taberei militare care sa trimite atacuri din tabara cu toate trupele simultan, o tabara militara sa poata avea mai multi stapani
-un jucator sa poata avea mai multi paladini in functie de numarul de sate (de exemplu daca un jucator are 2 sate sa poata avea 2 paladini)

am notat, sapt asta apare:))
 

DeletedUser

- cu ce te deraneaza camera de arme ? Au farmec armele lui si sant bune ...cateodata :)
- intradevar si eu o urasc :) Daca atac afara din perimetrul biserici am 1/2 din putere :( Destul de greu de facut ferme in afara razei biserici
- cand o sa ajungi departe >100sate atunci sa spui daca e o idee buna .... . Pana iin prezent nu ai folosit-o niciodata.
- majoritatea au si viata sociala nu stau non stop pe triburi iar jocul li-se adreseaza si lor.
- de ce nu joci singur in trib ca sa comanzi singur tot tribul ? Ca si cum toti ar munci ca tu sa beneficiezi de toata distractia
- paladinul e unic ! De ce vrei mai multi paladini daca nu vrei camera de arme la ei ? :))


De ce zici ca ai putere 50 % daca ataci in afara razei bisericii? Puterea 50 % o ai doar atunci cand ataci de pe un sat unde nu ai biserica deloc sau nu este in raza niciunei biserici.
 

DeletedUser

sunt multi care nu au inteles cum sta treaba cu biserica :D
ma intreb doar daca ideile astea le vi de la ce scrie acolo
Prima biserica întăreşte credinţa locuitorilor din satele învecinate. Prima biserică poate fi construită doar o singură dată. Trupele acestui sat şi a satelor învecinate care sunt sub influenţa bisericii, vor lupta mai prost fără biserică.


cat despre propunere, mi se pare ciudata
 

DeletedUser

un mod sa inchida topicul ca lau deschis numa sa faca posts in + :))
 

DeletedUser31577

- cu ce te deraneaza camera de arme ? Au farmec armele lui si sant bune ...cateodata :)
- intradevar si eu o urasc :) Daca atac afara din perimetrul biserici am 1/2 din putere :( Destul de greu de facut ferme in afara razei biserici
- cand o sa ajungi departe >100sate atunci sa spui daca e o idee buna .... . Pana iin prezent nu ai folosit-o niciodata.
- majoritatea au si viata sociala nu stau non stop pe triburi iar jocul li-se adreseaza si lor.
- de ce nu joci singur in trib ca sa comanzi singur tot tribul ? Ca si cum toti ar munci ca tu sa beneficiezi de toata distractia
- paladinul e unic ! De ce vrei mai multi paladini daca nu vrei camera de arme la ei ? :))
nu ma deranjeaza camera de arme, dar ma plictisesc sa tot astept pana se gasesc armele odata am gasit sinu stiu cum au disparut mai tarziu; ce te face sa crezi că n-am viata sociala, nu stau non stop pe Triburile; ce-i cu intrebarea "de ce nu joci singur in trib ca sa comanzi singur tot tribul ?" cine joaca singur in trib?; chiar si un singur paladin in plus fara camera de arme e valoros, mai ales ca se misca repede si e bun atat in aparare cat si in atac;
 

DeletedUser31577

bine tot ii clar inchideti topicul m-ati convins ca propunerea mea nu-i prea buna, ar intradevar fi mult mai bine daca ar aparea o lume total diferita de celelalte, eu insa nu am propus nimic original; deci inchideti topicul.
 
Sus