propuneri runde viitoare

DeletedUser184

dupa cum am zis in alt topic, aici veti discuta sau veti propune configuratii pentru viitoarele runde de speed.
singurul dezavantaj ce il vad este ca trebuie sa va limitati la viteza 400.

va rog nu spamati sau nu fabulati.

va multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

o propunere de la mine
Start: sambata xx.xx.xxxx ora 8:00
Sfârşit: duminica xx.xx.xxxx ora 21:00
Descriere: Viteza serverului este de 200, se va putea alege direcţia satului, limita de jucători într-un trib este 5. Tribul cu cele mai multe puncte , cadou 1 Pct premium /fiecare jucator !
ATENTIE:tribul nu se poate parasi !
Limită jucători: 40
Condiţii de victorie: Tribul cu punctajul cel mai mare este câştigător
Viteză: 200
Viteza unitaţilor: 0.8
Modul de dormit: Da
Jucător de vacanţă: Da
Moral: Da
Circuit de construcţie: Da

sa-mi ziceti daca va place ideea mea
 

DeletedUser5506

poate ca ar trebui runda in weekend sa fie de viteza ** mai mare..300,,350..maxim 400..sa tina de la 12 la 24 ore.. iar in cursul sapt viteza mica si sa tina 3-4 zile..


sa preluam si noi modelul englezilor...5 membri in trib...etc...ar deveni interesant si traficul p speed va creste :)..si va fi in beneficiul tuturor
 

DeletedUser

ISee are drepate ! :)
Aureliano nu tine serveru mai mult de 300 speed (asa se lauda cineva) !

Propunere:
Durata: 18 - 24 ore (dar nu in week-end sau nu numai in week-end)
Viteza: 300
Viteza trupelor: 1
Old style: Fara paladin, arcasi, arcasi calare !
Sate bonus.
Satele parasite sa creasca la fel de repede dar pana la maxim 3000 puncte !
Limita jucatori pe trib 20.
Nu se poate parasi tribul.
Support doar in trib.
Moral: nu.
 

DeletedUser

o propunere de la mine
Start: sambata xx.xx.xxxx ora 8:00
Sfârşit: duminica xx.xx.xxxx ora 21:00
Descriere: Viteza serverului este de 200, se va putea alege direcţia satului, limita de jucători într-un trib este 5. Tribul cu cele mai multe puncte , cadou 1 Pct premium /fiecare jucator !
ATENTIE:tribul nu se poate parasi !
Limită jucători: 40
Condiţii de victorie: Tribul cu punctajul cel mai mare este câştigător
Viteză: 200
Viteza unitaţilor: 0.8
Modul de dormit: Da
Jucător de vacanţă: Da
Moral: Da
Circuit de construcţie: Da

sa-mi ziceti daca va place ideea mea

Imi place... da` fara mod de dormit si fara moral:)
 

DeletedUser5506

runda sa fie facuta in asa fel incat sa iasa in evidentaa calitatea juctorilor..
 

DeletedUser3986

Daca s-a precizat foarte clar viteza maxima 200 de ce nu acceptati asta ?
 

DeletedUser

imi place propunerea lui isee dar ar trebuii sa fie activ modul de dormit macar 6,7 ore acolo, mai doarme si omu
 

DeletedUser

tu cu moralul si noobs cu propunerea, singura chestie e ca sa se pastreza activ modu de dormit
 

DeletedUser13362

imi place propunerea lui isee dar ar trebuii sa fie activ modul de dormit macar 6,7 ore acolo, mai doarme si omu

cei din 24/24 nu au nevoie de asa ceva, ei sunt niste adevarati lilieci, jaoca fara oprire si-s cei mai smekeri pe IE. :D:D
 

DeletedUser

imi place propunerea lui isee dar ar trebuii sa fie activ modul de dormit macar 6,7 ore acolo, mai doarme si omu
Daca nu am precizat mod de dormit inactiv => e activ... chestiile normale nu le precizez... dar ceva schimbat si diferit da ! :D
cei din 24/24 nu au nevoie de asa ceva, ei sunt niste adevarati lilieci, jaoca fara oprire si-s cei mai smekeri pe IE. :D:D
Tu pui sleep mode max presupun la o runda de speed nu? :) O runda se castiga cu cat mai putin sleep ! ;)
 

DeletedUser13362

pr!373N3 eu nu pierd nopti ca sa ies pe 1 loc sa imi dea domnii admini 3 pct premium, $@L !
 

DeletedUser

imi place propunerea lui isee desi ar merge si un start vineri seara dar cred ca e mai ** asa multi nu joaca deloc noaptea

toka ei mai joaca si mai multi pe acelasi cont
 

DeletedUser

Sincer, atata timp cat viteza este tot 200 nu prea ma intereseaza setarile.Viteza 200 deci runda va tine peste 2 zile deci concluzie si prin urmare boring :)
Eu inteleg ca viteza maxima este 200, dar putem primi si noi o explicatie? pe .de, .net sunt de 10x respectiv 3x mai multi jucatori de obicei si totusi suporta viteze de 2-3 ori mai mari.
Avem vreo sansa sa jucam o runda cu viteza 300+ in viitor?
Se lucreaza la asta, sau este doar un proiect de viitor?
 
Sus