Protectie contra Bot- Programe

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Exact ceea ce ai spus. E o protectie impotriva folosirii de programe automate/scripturi/bots sau cum vrei sa le mai zici.
 

DeletedUser

Exact ceea ce ai spus. E o protectie impotriva folosirii de programe automate/scripturi/bots sau cum vrei sa le mai zici.



de asta ne-am prins!pb mea e ca imi apare un x in loc de cercul respectiv...si nu pot intra decat pe lumea 1!o solutzie pt o astfel de pb????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Video nu cred ca are vreo legatura.
E posibil sa fie conexiunea (sa nu se incarce imaginea cu cercurile) sau sa fie dezactivata/blocata din browser afisarea imaginilor. Poate si alte variante..
 

DeletedUser

Da e posibil sa fie doar de la conexiune, dar daca ii deschide pagina nu e de la browser, e doar conexiunea proasta, daca avea o protectie pe browser nu-i deschide pagina deloc.
 

DeletedUser

M-am referit doar la imagine nu la intreaga pagina. Eu folosesc un browser ce-mi permite incarcarea sau nu a anumitor elemente:

stergelc5.png
 

DeletedUser

M-am referit doar la imagine nu la intreaga pagina. Eu folosesc un browser ce-mi permite incarcarea sau nu a anumitor elemente:

stergelc5.png

Daca nu-i incarca imagini, atunci cum i-ar incarca jocul? Tot imagini sunt, sau ma insel eu?
 

DeletedUser

Nu mai trebuie raspuns

Am aflat. Atunci cand li se pare adminilor ca sunt multe click-uri date de persoana respectiva, te pune sa apesi pe cercul intrerupt. Se poate inchide.
 

DeletedUser

Am aflat. Atunci cand li se pare adminilor ca sunt multe click-uri date de persoana respectiva, te pune sa apesi pe cercul intrerupt. Se poate inchide.

Deja s-a raspuns de la primul reply.

Exact ceea ce ai spus. E o protectie impotriva folosirii de programe automate/scripturi/bots sau cum vrei sa le mai zici.

Daca nu-i incarca imagini, atunci cum i-ar incarca jocul? Tot imagini sunt, sau ma insel eu?

Jocul nu consta numai in imagini ci si text. Eu n-aveam de unde sti daca i se incarca doar textul sau nu i se incarca nimic. Am enumerat doar variantele posibile.
 

DeletedUser1900

eu apas in cercul intrerupt de ma plictisesc si imi spune ca "cercul intrerupt nu a fost atins" si tot imi pune cerculete pana nu mai vad bine.
Are cineva vreo idee de ce nu interpreteaza clickul meu in cercul intrerupt drept un ... click in cerc intrerupt?
 

DeletedUser

Incearca si u sa joci de pe alt browser poate asa iti va merge daca nici assa nu iti merge inseamna k e o problema de la server pt k u zici k iti arata cercul intrerupt dar iti zice k nu il atingi...
 

DeletedUser

sakalaca nu ai obosit?!...HIM ne urmareste!!
PS:ma seaca BOT-program ptr k de fiecare data knd deschid 2sau mai multe ex imi apare x-(!!! nu vreau sa folosesc alt browser vrea explorer!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus