Protest General!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna ziua,

Luand in considerare ultimile evenimente din acest joc, conducererile triburilor de pe lumea 1 au hotarat sa puna in practica un protest spontan. Despre ce este vorba:

Pe o perioada nedeternimata pe fiecare server.ro sa inceteze toate razboaiele si nici un jucator sa nu mai cumpere puncte premium. Nu vom ataca, innobila, trimite mesaje, bate taleri, etc. Pentru asta avem nevoie de acordul tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi si de pe lumea asta.

"Cred ca avem o noua lupta de dus, una impotriva serverelor care nu functioneaza cu toate ca noi platim!"

In speranta ca putem trece peste orgoliile personale, din joc, astept confirmarea tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi de pe aceasta lume pentru a putea pune in functiune acest sistem!

Pt informatii suplimentare: http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=26134

Protestul continua!
 

DeletedUser

Felicitari pentru initiativa, totusi nu cred ca va avea acest protest efectul dorit.Mai indicat ar fi sa le dai un mesaj in joc chiar daca e mult mai mult timp pierdut.
 

DeletedUser29658

la felul in care merg serverele in ultimul timp, numai marirea CP le lipsea. Poate ca ar trebui sa operam un PNA general si pe lumea 17
 

DeletedUser

yujq.jpg
 

DeletedUser

Ar fi bine sa facem un forum comun cu toate triburile de pe L17 si sa ne sfatuim acolo un PNA cu toate triburile ar duce la scaderea drastica a traficului pe acest site. Care ar duce la pierderi pentru iei si nu pentru noi care stam pe site.si ca urmare daca o sa fim toti de acord ( triburile ) o sa stabilm o ora de la care nici un jucator sa nu mai interactioneze cu contul lui.

Aici nu are rost sa vorbiti prea multe ca o sa fiti trimisi in vacanta...
Si cred ca si eu asteptati 5 minute :)) Am o presimtire :))
 

DeletedUser24374

Mai dar nu asta e problema

Puteau mari tarifele dar anuntau si ei ca incepand cu data x se maresc tarifele

sa stie lumea ce are de facut

pana la data de 1 mai imi cumpar inca '100' de pct sa am in stoc

cum era pe vremuri cand se anuntau la tv precum ca benzina se scumpeste

si statea lumea la coada sa isi umple rezervoru si canistrele

dar ei pe langa ca le scumpesc umbla si la cele cumparate inainte de scumpire

pai mai dragi mei astia cand au scumpit tigarile au facut la fel ca voi

au marit pretul si la cele din stoc sau dupa ce sa terminat ce era pe stoc?
 

DeletedUser

Ar fi bine sa facem un forum comun cu toate triburile de pe L17 si sa ne sfatuim acolo un PNA cu toate triburile ar duce la scaderea drastica a traficului pe acest site. Care ar duce la pierderi pentru iei si nu pentru noi care stam pe site.si ca urmare daca o sa fim toti de acord ( triburile ) o sa stabilm o ora de la care nici un jucator sa nu mai interactioneze cu contul lui.

Aici nu are rost sa vorbiti prea multe ca o sa fiti trimisi in vacanta...
Si cred ca si eu asteptati 5 minute :)) Am o presimtire :))

poti face asta, nu e greu...faci un trib, il aliezi cu toata harta si pe urma imparti acelasi forum cu toti si vorbiti acolo
 

DeletedUser

Da se organizeaza pierdere de timp si multe altele...
Oricum nu o sa reusim sa schimbam mai nimic...
 

DeletedUser17979

Singurul mod benefic de protest( parere personala) este incarcarea server-lui si oprirea achizitionarii de CP.
Totusi putem sa primim un raspuns in legatura cu starea jalnica de functionare a lumii 17?

Multumesc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus