Provocare Rvansa :)

DeletedUser5168

Sa va recapitulez ceea ce a fost la inceput:

Imediat cum am inceput a inceput tribul noob sa ne puna ca dusmani....fireste ca rezisti la 10 lanci si un paladin iar ei se intrebau de ce nu i-au prada nimic....
Mai incolo am aflat diplomatia celorlalte triburi:

~MTH~

Aliaţi

death
Rome
Rvansa
ReV~A
Rvnsa2


Pact de neatacare (PNA)
~EC~A

Duşmani

ABSINT

Moment in care am am hotarat cu aiurea sa ne aliem contra lor.
Au inceput atacurile noastre:
L-am facut ferma pe cel de pe primul loc....pana s-a dus in Rvansa si a fost ajutat cred ca jumatate de deff de la tot tribul.....si au inceput s-a atace si ei:
Noi un trib cu 17 oameni in acel moment, din care:
7 in sleep mode
2 sitteri
4 care aveau loctiitor pe cei 2
4 care nu aveam nimic
deci eram 10 oameni online din care 4 erau pe sitter.... oameni buni de lupta 6:
Ati inceput atacurile pe CRESPO23: l-am sprijinit doar eu cu cristianuuu, si a facut fata pana a intrat in sleep mode, dupa inca 2 ore, in care v-at refacut probabil trupele ati venit pe cristianuuu si pe mine, iar v-am facut fata ca eram primii in top la OD la diferenta majora fara de restul....

A venit dimineatza: moment in care cristianuuu a intrat in sleep mode, iar o parte din jucatori nu erau disponibili( ori in sleep mode, ori plecati de acasa, ori au fost ramasi fara trupe) asa ca ati inceput atacurile pe mine:
si imi veneau atacuri de peste tot....de la toate triburile.....au venit si de la ~EC~ chiar dak nu erau pe coalitia mondiala.....Imi veneau atacuri cu catapulte, cu berbeci, cu spioni, cu aparare, fake-uri cu berbeci, spioni dupa ce eram gol, atacuri cu 50 de topoare, cu 200 de lanci....atacuri de la fiecare noob din fiecare trib

Lui cristianuuu cand a iesit din sleep mode, de ce SELAJAN si-a rupt tot atacul iar dupa si-a trimis tot tribul sa atace, iar pe urma sa innobileze el? AAAAA....asa e frumos....curatati voi de trupe...ca vin eu ca un lider ce sunt si innobilez!!!!!....da da...frumos lider :-j

lui Al3xx i-a fost sitter MASON....nu a cerut nimic sprijin....de asta a si fost innobilat........iar imediat ce a fost innobilat dulcika intrase in sleep mode...ca ii luam imediat satul....

Aceasta runda am avut peste tot cate un spion:
pe fiecare forum vedeam: ABSINT&NU!.....toti: pe astia trebuie sa ii scoatem....dak terminam cu ei suntem buni.....DECI toata harta a fost pe noi, NU pt ca am am fi mandri....ci pentru a scapa de noi si a spera ca ajung si ei acolo in top....sa ii arate la colegul de clasa ce bun ii el la triburi :))....

Runda trecuta fiecare jucator se ruga de mine sa il protejez....sunt jucatori care stiu despre ce vb: cate sate de aparare le-am dat eu sprijin pentru a putea sa se dezvolte....le venea spionaje si se speriau aia de aveau in sat, iar dupa ma intrebau dak e de la mine: asta ca sa vedeti ca nu sunt asa de asupritor cum se zice :p....

In incheiere ce as putea spune:

Jucati TRIBALHUGS....VA faceti satele frumoase, ca si asa vine Pastele( cu ocazia asta va multumesc ca imi dati timp liber de sarbatori :D )......Si sper ca ne vom mai vedea pe un speed (tot DarK AngeL 00 voi fi...ca am vazut ca multi isi vor schimba numele dupa aceasta runda :)) )


IAR REVANSA e un trib de 120 de membri....MULT NOROC:)
 

DeletedUser

Mirificule... hai tata ne bagam la un razboi 1 vs 1.. player contra player pe speed-ul urmator?
Vom modifica putin regulile tale ca sa nu stam precum soarecii de birou online.
Vom Face runde de PNA si runde de atacuri!
Ce zici ne bagam?


Semnat in numele lui Yo.AraBu

2.7 Este interzis a se posta in numele unui jucator banat. Banul a fost dat pe anumite considerente legate de regulament. Orice post de pe alt cont inseamna afront adus echipei de moderatori si sfidarea regulamentului.
Acest lucru se sanctioneaza direct cu warn, iar la a doua abatere ban.

A doua abatere inseamna ban.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4062

in mare parte gresesti, dark angel
in primul rand selejan eu un om de cuvant :) nu e asa cum zici tu ca alti curata si inobileaza ,
si poatre nus tii..
atacuri ai primti din toate partile , pt ca toti vroiai razbunare dupa ce voi ati dominat speed-urile precedente a sosit si timpul altora !
 

DeletedUser

el,dark angel 00 uita ca acele sate pe care nu el le-a crescut,erau de fapt ale altor playeri,care au vrut acum simplu,sa isi ia revansa.si,daca vrei sa stii,eu ca si lider,nu v-am luat nici un sat,in schimb am bagat la demolari in voi,de ma rugau colegii sa nu va mai demolez satele,ca sa se aleaga si ei cu ceva.dupa mine,nici nu v-as fi cucerit,as fi atacat la voi,va mai lasam,iar ne luptam,dar asta este,nu toti au aceleasi mentalitati.oricum,Rvansa si ~MTH~ au devenit acum 2 echipe,de care va trebui sa tineti cont viitoarele speed-uri.eu,consider ca ne-am luat revansa in fatza absint,si cu asta,am incheiat rivalitatea.drept dovada,eu am sa termin runda cu un sat,si va multzumesc pentru ocazia de a fi jucat impreuna,si ne revedem cu bine si in alte viitoare runde.
 

DeletedUser

Mirificule... hai tata ne bagam la un razboi 1 vs 1.. player contra player pe speed-ul urmator?
Vom modifica putin regulile tale ca sa nu stam precum soarecii de birou online.
Vom Face runde de PNA si runde de atacuri!
Ce zici ne bagam?


Semnat in numele lui Yo.AraBu

cum sa nu accept? :D e tot ce vreau
 

DeletedUser

eu sint multumit ca mi-a venit si mie randu sa ma stiti de nanash

Imi spune-ti si mie cum este sa fii atacat de peste tot ? asa am fost eu an celelalte runde va plingeti degeaba eu nu m-am plins la nimeni pina acum ca imi luati voi satele nici nu era nevoie sa va notez pa hartie ca dusmani ca va si visam asa de anrait am fost pe voi,lui Al3xx l-am facut sa renunte la sat sa duca in alta parte cu satu sa nu mai fie linga mine, si era distanta de mine 15 minute si tot m-am dua peste el, nu aveam de gand sa-l cuceresc veneam cu catapultele eu le numesc urgia si nu-l lasam sa dezvolte,
PRIVITI DE CE MERITA AL3XX SA NU-L LASA SA DEZVOLTE
>1< [2] [3] [toate]

bancualexandru în data de 18.04. la ora 08:44pina la singe :)))))))) iti e rusine ca o sa dam rapoartele pe forum?? hai la atac deca esti cu renume
bancualexandru în data de 18.04. la ora 08:43de ce sa imi fie frica am luato de la zero de 1000 deori mai o iau o data
Al3xx în data de 18.04. la ora 08:42frate runda asta nu voi juca joc pe alt cont si tot te inobilez
bancualexandru în data de 18.04. la ora 08:42abia astept sa te ajute te rog cere suport
Al3xx în data de 18.04. la ora 08:41ce tot vrei vrei sa imi dea unu suport sa ***** ?


Pe viitor editeaza-ti mesajele, injuraturile nu sunt acceptate nici ca citate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

RENUMITU AL3XX A AJUNS SA DEA MARE CU SPATELE SI NU CU EL

Titlu deci gandestete baiatule ca inseamna 3 persoane unu linga altu asediu
Partener de discuţie Al3xx





Al3xx în data de 18.04. la ora 16:38bine boss data viitoare imi aduc germani sa va potoleasca
bancualexandru în data de 18.04. la ora 14:22f
 

DeletedUser

este vorba de atacuri spune-am ca se plangea danimaxx ca a avut 200 de atacuri de la noi
Titlu ma crezi ca danimaxx a avut 2 00 de atacuri de la noi uite und e ajuns intreaba-l
Partener de discuţie DarK AngeL 00
Grupa: Inbox Inbox

Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă


» Mărirea câmpului
» Micşorarea câmpului
DarK AngeL 00 în data de 19.04. la ora 22:27am avut mai multe...de la voi...iar danimaxxx nu stie sa joace...
bancualexandru în data de 19.04. la ora 22:26de la cine?
DarK AngeL 00 în data de 19.04. la ora 22:24eu am mult mai multe :))
bancualexandru în data de 19.04. la ora 22:23d
 

DeletedUser

bancule promit speedu urmator numai pt tine joc frate si sa mor dak mai bagi de la tine


Al3xx în data de 18.04. la ora 08:41ce tot vrei vrei sa imi dea unu suport sa *****

Te rup baiatule trezestete la realitate ti-am zis k nu vei fi in TOP50 uitete si u esti trestete frate esti prea penibil :|




Acelasi avertisment si pentru tine. Limbajul obscen in alta parte, nu aici pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

RENUMITU AL3XX A AJUNS SA DEA MARE CU SPATELE SI NU CU EL

Titlu deci gandestete baiatule ca inseamna 3 persoane unu linga altu asediu
Partener de discuţie Al3xx





Al3xx în data de 18.04. la ora 16:38bine boss data viitoare imi aduc germani sa va potoleasca
bancualexandru în data de 18.04. la ora 14:22f


renumitul dar oi fi un zeu ma copile :| data viitoare si cu fratimiu din aceasi casa cu alte ip r3zv3n sa vedem care pe care tati da speed normal 300+ 250+ totusi ..:| nu sa fac un trib mamut de 3000 de pesoane sa ma rog sa atace ei inainte si dupaia eu


ESTi PREA PENIBIL COPILULE TI-AI LUAT LUMEA IN CAP :mad:
 
Sus