Proxyuri...

  • Autor subiect DeletedUser11662
  • Data de început

DeletedUser11662

omgqu4.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Super interesant .. nimeni nu cred ca s-a mai gandit la asta pana acum.... Pentru ce dracu ai si deschis o tema cu asa ceva??.. Nu te-ai gandit ca sunt oameni care au sa se puna sa incerce dupa ce citesc ce ai scris... Ehhh.. Asta o fi metoda ta de a face jocul mai frumos... Daca vrei sa vorbesti cu adminii trimite un mesaj cu intrebarea ta la un admin.. dar nu scrie asa ceva pe forum...

Ahh.. si da.. poti fi prins... Depinde ce proxy folosesti...

Nu zic ca nu ar fi metode de trisat fara a fi prins... si proxy-urile(unele...) sunt o metoda destul de raspandita de a trisa dar de multe ori nu ii chiar cea mai buna..
 

DeletedUser11662

anythin` has an after...

SmokeyCosmy a spus:
Super interesant .. nimeni nu cred ca s-a mai gandit la asta pana acum.... Pentru ce dracu ai si deschis o tema cu asa ceva??.. Nu te-ai gandit ca sunt oameni care au sa se puna sa incerce dupa ce citesc ce ai scris... Ehhh.. Asta o fi metoda ta de a face jocul mai frumos... Daca vrei sa vorbesti cu adminii trimite un mesaj cu intrebarea ta la un admin.. dar nu scrie asa ceva pe forum...

Ahh.. si da.. poti fi prins... Depinde ce proxy folosesti...

Nu zic ca nu ar fi metode de trisat fara a fi prins... si proxy-urile(unele...) sunt o metoda destul de raspandita de a trisa dar de multe ori nu ii chiar cea mai buna..

as fi redus cocurenta:D:D:D
 

DeletedUser184

eu cam zic ca te putem prinde - acu nu stiu poate esti tu mai destept si fentezi sistemul...dar ce realizezi prin 10 conturi ?=))) in afara de faptu ca stai sa navighezi intre ele ca un mig ?=))
 

DeletedUser

cu un pic de atentie nu ai cum sa fentezi prea mult timp sistemu..dar ma intreb o chestie - in loc sa joci pe un cont si sa o faci bine...la ce foloseste cuiva sa aiba multi ? in opinia mea demonstreaza doar incapacitatea respectivului de a face un lucru bine, esecul lui in acest joc....
 

DeletedUser

cu un pic de atentie nu ai cum sa fentezi prea mult timp sistemu..dar ma intreb o chestie - in loc sa joci pe un cont si sa o faci bine...la ce foloseste cuiva sa aiba multi ? in opinia mea demonstreaza doar incapacitatea respectivului de a face un lucru bine, esecul lui in acest joc....

Conturi de spionaj ;)
Cateva conturi mici ... pozitionate unde trebuie si cu putina imaginatie poti controla lumea .
 

DeletedUser1195

eu cam zic ca te putem prinde - acu nu stiu poate esti tu mai destept si fentezi sistemul...dar ce realizezi prin 10 conturi ?=))) in afara de faptu ca stai sa navighezi intre ele ca un mig ?=))

:)si tot ca un MIG se va prabusi rapid.
 

DeletedUser

asdtheking e relativ usor sa te prinda daca nu iti dai seama cum pot sa te prinda. Daca iti dai seama cum pot sa te prinda atunci e putin mai greu sa te prinda. Daca isi dau seama ca ti-ai dat seama cum pot sa te prinda atunci o sa isi dea seama cum eviti sa te prinda si o sa te prinda.

V-am terminat cu ce am scris mai sus stiu. :D

Nu o sa ma prindeti niciodata viu! :)
 

DeletedUser11662

:))

si daca nu ar fi?
daca 2 intra pe acelas proxy?

xD

sau chiar mai multi...

100 iau ban :))

proxyu le da acelas ip la toti nu?:rolleyes:
 
Sus