Publicul hotaraste ! ( concurs de craciun )

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Adenauer

member
Scor reacție
105
Deoarece Miruna are pana acum unanimitate, votez concurentul cu nr 2. Este o relatare frumoasa si chiar deosebita. :) Felicitari.
 

DeletedUser4133

Votez concurentul numarul 2 , imi place foarte mult povestea. Felicitari !
 

DeletedUser41255

Votez Concurentul Nr.2 pentru ca povestea acestuia este frumoasa si-mi aduce aminte de copilarie .
 

DeletedUser

votez concurentul numarul 7.
"Sa fii sanatos, fericit si iubit! Restul le luam pe bani."
mare dreptate are batranica respectiva!
 

DeletedUser

nedumerire

buna lume,
din cate am inteles eu citind temele cu votarea,comentarii etc....eu nu am intrat in cursa pentru jackpot?
am contul cred ca din 2008 sau 2009....insa nu sunt pe lista participantilor la concurs!asadar....que paso?:))
 

DeletedUser24196

stai linistit ca si eu am patit la fel...

e bine ca totusi am invatat un lucru.SA NU MA MAI CHINUI SA PARTICIP LA ASTFEL DE CONCURSURI
 

DeletedUser

buna lume,
din cate am inteles eu citind temele cu votarea,comentarii etc....eu nu am intrat in cursa pentru jackpot?
am contul cred ca din 2008 sau 2009....insa nu sunt pe lista participantilor la concurs!asadar....que paso?:))

gio esti aici , mai multe detalii nu-ti pot da :*
 

DeletedUser

pai...sunt linistita.doar putin nedumerita...
povestioara i-am trimis-o prin pm lui plesuv28 si vad ca este postata imediat dupa cea a mirunei.
nu inteleg daca am intrat in categoria premiu special- si daca da pe ce motiv si daca asta a dus la excluderea mea din concursul propriu zis!
atat!:)

sarbatori fericite
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Atat alkat cat si giogio ar fi trebuit inscrisi in sectiunea oficiala a concursului, iar pentru asta imi cer scuze, totusi sa asteptam sa revina plesuv28, cu siguranta exista si o explicatie.
 

DeletedUser

ho ho ho

am vazut chev!:)
vedem ce se intampla si ce explicatie se va da!nu-i bai...
sarbatori fericite tuturor si haaaave fun!!!
 

DeletedUser

gio ma gandeam ca vi s-ar putea muta povestioarele cu tot cu voturi dar asa n-ar mai ramane autorul anonim :(
cred ca singura explicatie este numarul mic de posturi avut la inceperea concursului desi in reguli scrie zero postari :
4. Nu sunt acceptaţi la înscriere şi la vot utilizatorii mai noi de 1 luna si/sau cei ce deţin conturi inactive pe forum ( zero postări ) până la începerea perioadei de votare.
 

DeletedUser

neah....s-ar creea haos!
sigur am cel putin 2,3 posturi pe forum si voturi pentru alte poll-uri..
pupa lumea din partea mea daca ai mai tinut legatura si sa ne reausim cu bine!!:)
 

DeletedUser

votul meu merge la Miruna mica pt ca m-a impresionat foarte mult acea povestioara
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus