Puncte premium

  • Autor subiect LoVeInThEaIr
  • Data de început

DeletedUser

Stiu ca e o idee proasta dar nu ar fi mai bine sa putem cumpara puncte premium si prin telefonul fix?:confused:
 

DeletedUser431

stiu eu! NU.
nu am auzit de cazuri prin care poti sa cumperi astfel de credite prin telefonul fix....:confused:
 

DeletedUser

ar fi o modalitate, cum e si la mobil, suni la un numar care iti ia cost suplimentar si lasi pana se face un anumit numar de minute consumate (euro)
 

DeletedUser

Nu prea cred ca exista firme in romania care sa faca asta , ca doar e greu sa faci asta (sa ai o groaza de jocuri la care sa trebuieasca sa dai premium la fiecare cont care cumpara)
 

DeletedUser

Stiu ca e o idee proasta dar nu ar fi mai bine sa putem cumpara puncte premium si prin telefonul fix?:confused:

nu , de ce ? pai :
- orice parinte mai pleaca de acasa si-si lasa copilu nesupravegheat...iar copilului imediat ii vine ideea " hmm..pai ia stai sa bag io 3 puncte ca nu-mi strica " .. si tot asa si tot asa..si se mira parintii de ce le vine factura cu mai multe 0-uri :))
.. asa dar eu zic ca nu e o idee buna..
 

DeletedUser

Pai asta nu prea conteaza ca cu telefonul mobil e mai usor ...
 

DeletedUser

Daca tot venii vorba de puncte CP as ruga adminii sa introduca un sistem de cumparare a punctelor si pentru SPANIA
Ma refer la varianta 20 puncte CP prin SMS
Eu din spania nu pot cumpara decat 3 puncte CP prin SMS
Am depus si tiket in legatura cu chestia asta,si vad ca nu sa luat nici o masura...:confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser9568

Pai vorbeste cu adminii de acolo.
Admnii de aici, nu au nicio legatura cu cei de acolo.
 

DeletedUser

Daca tot venii vorba de puncte CP as ruga adminii sa introduca un sistem de cumparare a punctelor si pentru SPANIA
Ma refer la varianta 20 puncte CP prin SMS
Eu din spania nu pot cumpara decat 3 puncte CP prin SMS
Am depus si tiket in legatura cu chestia asta,si vad ca nu sa luat nici o masura...:confused::confused::confused::confused:

Sunt in aceeasi situatie, la 2 saptamani trebuie sa-mi amintesc sa cumpar puncte premium sau sa stau intr-o zi sa butonez mobilul...
 
Sus