puncte si cladiri

DeletedUser

Ferma de 31


immaginehn9.jpg





De asemenea, un sat cu peste 12.154 pcte

432|350
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3644

p linku ala uite ce scrie.. : Sesiune depaşită
Sesiunea ta a fost depaşită. Te rugăm să faci un nou login pe Pagina principală.
:D
si am cautat p twstats si akm satu are 8k si ceva de pct..
 

DeletedUser

scz, va bag link cu satul ca vizitator

observati faptul ca e vorba de 2 probleme diferite, prima, un sat cu ferma de 31 si celalalt sat (link-ul) are peste punctajul maxim ce il poate avea un sat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3644

:))) akm am vazut.. asta se poate considera o eroare..??:confused::confused: si asa din curiozitate.. cata populatie maxima incape la ferma lvl 31.. ??:confused::confused: sa ne ajute cineva.. :D:D
 

DeletedUser3644

gata stiu..satu a fost luat de admini..si l`au facut sat de barbari, apoi cineva l`a cucert.. si adminii l`au facut cu ferma la 31.. :D uite aici.. satu a fost abandonat dupa ce a fost la novomatic .. si e clar k l`au luat adminii..:p:p
 

DeletedUser

:eek:hei da nu-i drept!!!!!!!:mad::mad:!!!!!!!!!!de ce adminii au dreptul la asa ceva?vreau si eu asa o ferma!!!!!!!!!

PS:catre admini: :D:Dtac din gura daca faceti si voi un sat parasit pe langa mine cu magazia 40 daca nu 60 si la fel si minele.....trimiteti-mi un mesaj privat sa punem la punct detaliile si locatia:D
 

DeletedUser7054

da da
si 1 milion de trupe in el=))
si fara spioni ca sa poata muri de ciuda=))
 

DeletedUser

As aprecia daca ati lasa glumele pentru sectiunea Offtopic.
Incercati sa discutati la subiect.
 

DeletedUser

E clar eroare... Si chestia asta cu numarul de puncte maxim pe un sat am mai intalnit-o si pe Tribal Wars dar aici sunt "Triburile" deci nu ma abat de la subiect... Ar trebuii luate masuri!
 
Sus