Putzin ajutor ? Va rog !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

1. Cum fac sa cuceresc un sat al unui alt player ? Trebuie sa il distrug complet cu mai multe atacuri ? Sau ?..............

2. Daca gasesc un sat parasit il pot face al meu ? Cum ? ............
 

DeletedUser

FAQ
Ajutor

Pentru a cuceri un sat iti trebuie nobil. Acceseaza linkurile pe kare ti le-am dat, iti ofera mai multe detalii.:rolleyes:
Satele parasite se pot cuceri.
 

DeletedUser

Citeste, frate ajutoru' ca e a nu-stiu-cata intrabare de-a ta a carui raspuns se putea gasi acolo!
Chiar e asa grav sa-ti dedici 10 min. din viata?
Putin bun simt!
 

DeletedUser

Oops scuze...Ti-am dat ajutorul de la L2 si tu joci pe L1. Din kate stiu acolo satele nu se cuceresc cu nobilul, ci prin spamare.:)
Apropo, nu trebuie sa distrugi nimic pt. a cuceri un sat. Dar dak vrei sa faci distrugeri in masa nu ai decat sa-ti faci berbeci si catapulte pana nu mai ai loc in ferma. Dar nu te va ajuta cu nimik.
 

DeletedUser

bomne mai helias

din cate vad ca ii o sectiune de intrebari daca vrei sapunzi daca nu...NU !
folosesc link Ajutor dar inteleg mai bine daca imi ziceti voi :|
 

DeletedUser

Întrebări (15 Vederi)
Înainte de a pune întrebări citiţi va rog ajutorul şi funcţiunea de căutare pe forum

Au uitat sa specifice k trebuie citit si FAQ-ul. Oricum, de-acum inainte cand vezi undeva "FAQ" sa citesti ce skrie acolo.
 

DeletedUser

din cate vad ca ii o sectiune de intrebari daca vrei sapunzi daca nu...NU !
folosesc link Ajutor dar inteleg mai bine daca imi ziceti voi :|

Atata timp cat raspunsul exista si la Ajutor, se cheama SPAM!
La Ajutor totul e f. explicit si pe intelesul tuturor, pt. ca si jucatorii proapeti sa inteleaga! Nu ai cum sa nu intelegi de-acolo!
 

DeletedUser

:(

oo ce ma bucur si acum daca io v-am intrebat pe forum trebuie sa fiu sanctionat ?
 

DeletedUser1195

Cele mai multe intrebari isi gasesc raspunsul la "ajutor" si FAQ,e adevarat.Dar la fel de adevarat e ca exista o sectiune de intrebari pe Forum,intrebari la care pot raspunde cei care stiu raspunsul.
Nimeni nu va fi sanctionat ca a intrebat.Daca as fi moderator de forum i-as atentiona mai degraba pe cei care ii iau peste picior pe cei ce intreaba.:)
 

DeletedUser6187

ce trebuie sa fac la recrutare de jucaroi noi... dau clik pe link si imi apare sa ma loghez...am inteles ca tr sa trec numele la jucator dar merge doar cu numele fara parola ? :(:confused:
 

DeletedUser4349

din ce-am inteles eu din postul tau tu ai dat click pe propriul link si nu ti se pare ciudat ca de fapt se cheama link de recrutare a altor jucatori noi si nu link de recrutare a ta?
Trebuie sa dai link-ul ala la alte persoane si cine da click pe link e automat dus la pagina de inregistrare :p
 

DeletedUser

Cele mai multe intrebari isi gasesc raspunsul la "ajutor" si FAQ,e adevarat.Dar la fel de adevarat e ca exista o sectiune de intrebari pe Forum,intrebari la care pot raspunde cei care stiu raspunsul.
Nimeni nu va fi sanctionat ca a intrebat.Daca as fi moderator de forum i-as atentiona mai degraba pe cei care ii iau peste picior pe cei ce intreaba.:)

Sectiunea de intrebari este pt. intrebari care nu-s la Ajutor sau FAQ!
 

DeletedUser1195

Corect,albertus ia apararea incepatorilor,in primul rand pentru ca si ea a fost odata incepatoare.:)
Chiar daca eu am aflat cele mai multe lucruri citind sau experimentand,facand si o multime de greseli,daca pot da un raspuns,il dau.Daca nu stiu raspunsul sau nu am chef sa raspund,nu il dau.Ironia la adresa celor care intreaba,mie personal nu mi se pare cea mai buna solutie.
 

DeletedUser

Bine am inteles !

Dar mai am oo intrebare......

Dupa cat timp devine satul parasit daca jocatorul il lasa fara sa mai intre pe el ?
 

DeletedUser

ms

Mersi DhaLastWarrior esti un adevarat priten pt priteni tai :)):)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus